Jump to content
Dogomania

Edi100

Members
  • Posts

    10148
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Edi100

  1. Jutro porozmawiam z jedną Panią która tam mieszka, ale już poruszałam sprawę jego karmienia i lipa.Ludziom on przeszkadza bo warczy jak wchodzą do piwnicy:( Warczy bo się boi i z głodu. Rano stara Go zabiera na działkę zmarzniętego i głodnego. Widuję Go ,ale biduś nie podejdzie. Zostawim żarło gdzies obok a on je pochłania.:shake: Szybko i w strachu i zaraz leci za starą:( Polowałam wieczorem nie raz ze smyczą ale tylko podchodzi jak jest jedzenie i wtedy kiedy człowiek się oddali:( Dziś dopiero wróciłam z roboty i nawet nie wiem czy jest w tej piwnicy. Jak Go do siebie przekonac żeby dac się zapiać na smycz? Inaczej się nie uda:( Tu nie ma strazy miejskiej:( Jak daleko na Mazury? Moze Ktoś będzie jechał. Kurde, najgorzej że on chory:placz:
  2. Stara wraca tak, by jak juz ciemno to być w domu. Niestety wtedy jestem jeszcze w pracy i nawet nakarmić go nie mogę. Mieszkańcy tego budynku raczej nie zyczliwi:(
  3. [quote name='enia']może nie ma bezdomnych bo wszystkie są u baby??? a tam rotacja przecież jest. Ile ona ma obecnie psów?[/quoteZ tego co wiem to teraz jest ok 15. Może i więcej bo te wolno chodzące, uciekają w pole i nikt ich nie widzi:( Tak wszystkie bezdomne stara "przygarnia":angryy: Z tego co wiem, Żmigród nie ma z nikim umowy, kiedys była umowa z Legnicą i Firmą dog:placz:
  4. Z tego co Pamiętam z dogo były z ne mną ulvhedin ( największa łapaczka szczylków:) ), rebelia, Alispo i cioteczki z Miau.Kogo pominełam przepraszam. A tu w Żmigrodzie ja sama:shake:
  5. Po zabraniu czternastu psiaków i kici, nazbierała nowe i nowe....:mad: Stara baba powinna juz iśc na tamten swiat i sie w piekle smazyć! Przez swoje 84 lata wiele wiele istnień skrzywdziała. Kolekcjonerka, raczej zbiera psy jak sama mówiła " do roboty" mają kur pilnować by jej nie ukradli!:angryy: Wrocławski schron ich nie przyjmie, nie ma umowy...
  6. Hm, wykraść jest możliwość tylko nie mam pomysłu na lokum dla Niego:( Tym bardziej że chory skoro ropa z oczu leci:( Szukałam w necie jakiegoś hotelu blisko mnie tak żeby po łapance mieć gdzie go zawieźć ale lipa:( Żmigród to mieścina 48 km od Wrocławia i 16km od Rawicza:placz:
  7. Tego bidulka stara przyprowadza wieczorem jak wraca z działki gdzie jest reszta psów:( Na noc zamyka Go w piwnicy na zimnej gołej ziemi( stary budynek więc w piwnicy zimno jak na dworze) Strazy miejskiej tu nie ma, a Policji stara się nie boi ( dała popis jak zabierałysmy psy z działki) Ten biduś jest niewielki, chudy, chory i strasznie wystraszony:( Nie mam pomysłu:(:(:(
  8. Dziś Go widziałam. Jest chudy, szkielet dosłownie był mokry i chyba jest chory.Oczka miał za ropiałe:( Niestety była przy nim stara.Jednak prawdą jest że ona Go zamyka w zimnej piwnicy na noc, żeby jej nikt roweru nie ukradł:( Dziwi mnie tylko że nikt mu nic nie da do jedzenia z mieszkańców. Cóż......:angryy: Biduś jest bardzo bojaźliwy:( Nie wiem jak mu pomóc, jak złapać tylko co dalej:( Brak pomysłów....:(
  9. Na dobranoc, biedne Kudłaczki:placz:
  10. Tu u mnie w lokalnej to raczej hm.... Nie ma szans. Duża Gazeta w dużym mieście potzrebna.Kto zna taką?
  11. Halo, Kto "ma rękę" do chwytających ogłoszeń za serducho?Sunia Prosi:(
  12. Śliczna Oneczka:loveu:
  13. Suczynko nie tęsknij, nie warto:( Zobaczycie za dwa dni Panna się zmieni i będzie radosna!
  14. Oj Dżekuś:loveu:
  15. Ojej taka tu cisza:(
  16. Może jakies ogłoszenie w Gazecie lokalnej? Inaczej to nie wiem:(
  17. Ale wypiękniał:loveu: i szuka domku!
  18. Takie cudeńko maleńkie:( Kto się zakocha?:placz:
  19. [quote name='grazyna9915']A co będzie jak nie zdąrzymy?[/quote] Nawet nie chcę tak myśleć:placz:Chociaz bardzo się tego boję:shake::placz:
×
×
  • Create New...