Jump to content
Dogomania

Edi100

Members
  • Posts

    10148
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Edi100

  1. Wiadomo cosik?:roll:
  2. Delicja szuka domku i te co z Nią za kratami tez!:placz:
  3. I On taki młodziutki!!!!!!!!!!!!!!!!:placz:
  4. Żmigrodzki Dżekuś( stary onek) miał takiego guza tylko że ogromnego bo to rośnie:( Ocierał biedaczek nim chodząc aż do żywego mięsa. Kiedy były mrozy to pękało i jeszcze bardziej bolało.Kiedy Go zabraliśmy od baby by jechał do nowego domku, kochana wrocławska wetka ( chirurgia miękka) zoperowała Go zupełnie za darmo! I pięknie się wszystko zagoiło i pies szczęsliwy. To co ten bidus ma na łapce bardzo jest podobne i boje się że Go boli,będzie się paprało i rosło!!!!!!:shake: Konieczny jest zabieg usunięcia tego! Ratunku!
  5. [quote name='Niewiasta_21']Narazie ide wszystko ku dobremu,ale wciaz trzeba kciuki trzymac zeby wyszło na 100% :-)[/quote] No to kciuki trzymamyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
  6. Ja tez nie wiem dlaczego Nikt Go nie pokocha:( Ach, myslałam że jak tu zajrzę dziś to przeczytam że był Mikołaj i przyniósł mu domek, A tu nic:(
  7. Chudy Kropeczek czekał na Mikołaja ale chyba nie przyszedł:(
  8. [quote name='MonikaP']Mogę??? Mogęmogęmogę????? :loveu: Mango jest już w domu!!! Właśnie dostałam maila od jego nowej Pani - wszyscy są nim zachwyceni, Manguś jest wesoły, bawi się, biega - żywe srebro :loveu:.[/quote] O Raju, a jednak Mikołaj wysypał z wora dobre wieśći:multi::multi::multi::multi:
  9. Znów tragedia:(:placz: Mogę tylko podnieść:( Chyba na Paluchu będa miały większe szanse a na mrozie...
  10. Mikołaju bądz łaskawy, wysyp z woreczka prezenty domkowe!
  11. Mikołaju przybywaj i wysyp z worka duuuuuuuuuuuużo domków!
  12. Strasznie smutna prawda:placz::placz::placz:
  13. [quote name='luka1']co spotkało tego psa że jest taki wylękniony?[/quote] Podejrzewał że był bity i smycz kojarzy mu się z cierpieniem:shake::placz:
  14. Niedobrze:shake:
  15. [quote name='Zmysł']Sunieczka jest piękna[/quote] Tak piękna i "wolna".Komu?Komu?
  16. [quote name='grazyna9915']A tak jutro mikołaj. Bardzo potrzebuję dobrych wieści, ale jeszcze bardziej potrzebuje ich PEDRO![/quote] Mikołaju słyszysz? Pedro potrzebuje podarnku od Ciebie w postaci domku!
  17. Jesli jest jakiś Dt chętny, to nie ma na co czekać.Może choć troszkę radości starunio odzyska. No i ciepełka zazna!
  18. Może Mikołaj przyniesie nam jutro dobre wieści?
  19. Ten pogryziony:placz:Było by cudownie żeby razem znalazły cudownego człowieka.Niech ten Grudzień będzie czasem cudów!
  20. [quote name='AnkaG']Czerwony kolor na szczęście. :lol:[/quote] i na wielką miłośc jakies Pańci lub pańcia:razz:
  21. [quote name='basiaap']Psinuś, taki śliczny jesteś i ciągle w schronisku:shake:[/quote] Ja tego tez nie rozumiem:(
  22. Ja tez się dorzucę i na pewno inne cioteczki także. Zmieńcie w tytule ze zbiórka na operacje i leczenie. Morisek jest cudny i kochany!:loveu:
  23. [quote name='Karilka']No to w sobote jade psiaka odwiedzić:lol:. Pani bardzo szczęśliwa - psisko kochane! Martwi sie bardzo, bo labuś nie chce jeść... a próbowali go karmić już wszystkim...:shake:. Bardzo zestresował sie widocznie. Miejmy nadzieje że za pare dni mu przejdzie. Wierzcie mi - trafił w super ręce!!![/quote] Wspanialłe wieści! Dziękuję!!!! Apetyt na pewno wróci!
  24. [quote name='Valeur248']Mój pięknisiek dalej czeka...:-(Ale my się postaramy alby czekał jak najkrócej;)[/quote]jejku, jakby cudnie było gdyby Mikołaj ( Mikołajka) była domowa:lol:
×
×
  • Create New...