Jump to content
Dogomania

Edi100

Members
  • Posts

    10148
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Edi100

  1. Wielka szkoda:( Dobry człowieku, gdzie jesteś?????
  2. Potwornie smutny:( Jego smutny los widac w oczach. To ostatnie spojrzenie mnie rozwaliło:placz::placz::placz:
  3. Banerek koniecznie!
  4. Pedrusiu, pamiętam o Tobie! Tylko domki jakieś niedostępne:(
  5. Dżekuś faktycznie prawie łysy:( i ten smutek w oczach:placz:
  6. Grysiku, z całego serca zyczę Ci szybkiego sioooo do domku!!!!!!!!!!!!
  7. Matko, jaki biedny:placz:
  8. [quote name='pati_zabrze']Przepraszam, że piszę na tym wątku, ale już sama nie wiem co robić :-( A że do Misiaczka zagląda więcej osób, to może ktoś będzie mógł pomóc :roll: W Żyrardowskim schronisku jest staruszek bez oka, któremu grozi uśpienie :placz: Z tego co doczytałam, ma czas do końca roku :placz: Straszny bidulek z niego :-( Zresztą sami popatrzcie: Psiak nie ma nawet ogłoszeń, a czasu zostało już tak nie wiele :placz: To jest link do jego wątku: http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=99346 Zajrzyjcie tam prosze. Mam nadzieję, że nie macie mi za złe, że "zaśmiecam" wątek Misiaczka :oops: ale pomyślałam sobie, że skoro jemu się poszczęściło to jest jakaś nadzieja również dla tego psiaka :-( Ależ Biduś:placz:
  9. Weszka, Jeżeli mogłabys tak zrobić z cegiełkami to nie ma dla mnie problemu - super. :multi: Podam Ci nr. konta na prv. Bardzo dziękuje :) Edi100 - dane dotyczące przelewów na Dżekiego na AFN są na 1 str. Chyba, że wolisz nr. mojego konta. Jak Ci wygodniej. :)[/quote] Tak poproszę
  10. Tu potrzebny prawdziwy miłośnik, który nie będzie zwracał uwagi na jego wiek! Domku, właściwy odezwij się!!!!!!!!!!!!!!!!!
  11. Brajlusiu, wyzdrowiej!!!! Te dolegliwości, które ma ten biedny i skrzywdzony psiak są niemal identyczne jak Moja Żmigrodzka Foka:placz:. U Foki te "dolegliwości" powstały na wskutek długo trwałego głodu. Miała żyć tydzień, bo nie mozna było przeprowadzić operacji, ponieważ nie ma krzepliwości krwi, ale Żyje szczęśliwie a w styczniu będzie dwa lata. Myślę że na Brajlusiu ktoś robił doświadczenia:angryy::angryy::angryy:
  12. Cudowne wieści!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:multi:
  13. Taki pięknis i bez domku?????:placz::placz::placz:
  14. Nadal bez domku?:placz:
  15. Nie ma szans by sąsiad Go przygarnął? Taki piękny i mądry i sam:placz::placz:
  16. Bardzo się cieszę!!!!!!:multi::multi::multi:
  17. Wspaniałe wieści!!!!!!!!!!!!!:multi::multi::multi:
  18. Ojej, Misiu co z Tobą? Musi być dobrze! Przepraszam za nieobecność na dogo, ale czasem tak bywa. Poślę cosik:)
  19. Pedrusiu, ciotki dawno na dogo nie było:oops: Śliczny jesteś, domku przybywaj!!!
×
×
  • Create New...