Jump to content
Dogomania

Edi100

Members
  • Posts

    10148
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Edi100

  1. Napewno "pasowny":razz:
  2. śrut, jak o tym czytam to:mad::mad: Tyle juz miałam bied ze śrutem:(Ludzie są beznadziejni z tym strzelaniem:angryy: Do góry maleńki
  3. Oby tylko domek był, reszta to pikus przy tym
  4. Morsisku, słodka mordeczko:loveu:
  5. ... i jest przeraźliwie chudy i tak mu zimno. Ratunku, pies wzywa pomocy:placz:
  6. [quote name='malawaszka']BUZIAK na dobranoc :buzi:[/quote] I ode mnie też:)
  7. Z nim liczy każdy dzień, każda minuta:( Piesku, wytrzymaj!
  8. Biedna Malutka. Ja tez dorzucę grosik, choć niewielki:(
  9. Tyskie pieski bardzo chcą do domków, więc spaceruja na pierwszą i się prezentują!
  10. Wiem że zainteresowany domek sam przyjechał z Łodzi po labusia:)
  11. Ja tez bardzo trzymam! Ja mam taką suczkę, która była bita przez czteray lata. jedna mała a kocha za stu!:loveu: Jesli się pokaże psu czułość i dobry dotyk to później jest wielka miłość!!!!
  12. Biedny chudy Kropeczek szuka pilnie możliwości na życie!:placz: Bo w schronie to raczej tych możliwości nie ma:(
  13. Pedrus szuka ciepłego kącika i wielkiego serducha!
  14. Tak, tytuł koniecznie zmieńcie. Może na taki: Mały i Stary bez szans na dom ginie w schronie!:( Bo taka prawda:placz:
  15. Zdrowiej Dżekusiu i sioooooooooooodo domku:)!
  16. [quote name='jotpeg']najwyższa pora odwiedzic Lorda, samotnego psa na pustej dzialce :shake:[/quote] Najgorsza samotnośc i strach:placz:
  17. Dzwoniłam do Ani ( synowej tego zmarłego Pana), bo dostałam smska że od wczoraj Labus jest w Łodzi w domku!!!!!!!!!!!!!!!:multi::multi::multi: Jak macie jakies wieści z tego domku to poprosimy:) Dziękuję Kochani!!!!!!!!!!!!!:multi::multi::multi:
  18. [quote name='rotek_']wbrew pozoram zrobienie takiej czystki w schroniskach nie jest łatwe:shake: ... a szczególnie jak schronisko ma "układy" o tym ze kadra pracownicza powinna sie zmienić w 100% można zapomnieć..... dziewczyny które zajmowały sie adopcjami w suwalskim schronisku zrobiły kiedyś podobną aferę...może warto sie z nimi skontaktować... napewno już widzą od czego się zabrać....[/quote] Chyba warto. Myślę że na układy też znajdzie sie sposób. Myślałayście o ukrytej kamerze i rozmowach??? Może dogo powinno mieć taką kamerę....?
  19. [quote name='grazyna9915']Boję się, że on nie ma czasu już na ogłoszenia, ale może warto spróbować? Proszę o pomoc, nie mam go gdzie umieścić, a w schronisku nie ma szans![/quote] Podnoszę!Może jednak Ktos ma kawałek miejsca dla starowinki?:(
×
×
  • Create New...