Ja tez bardzo trzymam!
Ja mam taką suczkę, która była bita przez czteray lata. jedna mała a kocha za stu!:loveu:
Jesli się pokaże psu czułość i dobry dotyk to później jest wielka miłość!!!!
Dzwoniłam do Ani ( synowej tego zmarłego Pana), bo dostałam smska że od wczoraj Labus jest w Łodzi w domku!!!!!!!!!!!!!!!:multi::multi::multi:
Jak macie jakies wieści z tego domku to poprosimy:)
Dziękuję Kochani!!!!!!!!!!!!!:multi::multi::multi:
[quote name='rotek_']wbrew pozoram zrobienie takiej czystki w schroniskach nie jest łatwe:shake:
... a szczególnie jak schronisko ma "układy"
o tym ze kadra pracownicza powinna sie zmienić w 100% można zapomnieć.....
dziewczyny które zajmowały sie adopcjami w suwalskim schronisku zrobiły kiedyś podobną aferę...może warto sie z nimi skontaktować...
napewno już widzą od czego się zabrać....[/quote]
Chyba warto.
Myślę że na układy też znajdzie sie sposób.
Myślałayście o ukrytej kamerze i rozmowach???
Może dogo powinno mieć taką kamerę....?
[quote name='grazyna9915']Boję się, że on nie ma czasu już na ogłoszenia, ale może warto spróbować?
Proszę o pomoc, nie mam go gdzie umieścić, a w schronisku nie ma szans![/quote]
Podnoszę!Może jednak Ktos ma kawałek miejsca dla starowinki?:(