Jump to content
Dogomania

Edi100

Members
  • Posts

    10148
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Edi100

  1. Dlaczego te najbiedniejsze dostają taki wyrok?:placz: Sunieczko, musi być choć bezpieczny i ciepły kącik:placz::placz:
  2. Sharona, posłałam kilka grosików:oops: Dżekuś, spacerek wieczorny:)
  3. Taki Kudłacze to moja miłość! Gdzie ten domek?:placz:
  4. Oj Morisku, jakie szczęście!:)
  5. Straszne! Po latach wiernej pracy ma nastąpić koniec????? Niech to szlag. Tak mało czasu!
  6. Widać na fotkach że duzo w Niej radości, mimo kalectwa. Maleńka szuka przystani!
  7. Tylko nie schron:(
  8. [quote name='jotpeg']podnosze sprawe Lordzika, przysypanego sniegiem na dzialce :roll:[/quote] Nie dość że samotnośc:( to jeszcze zimny snieg:shake:
  9. Dżekulku :loveu:bądź dzielny.
  10. Czyli Poznań Łódz, potrzebny?
  11. [quote name='Peter Beny']Cosik się rysuję :lol: Może już w sobotę Morisek trafi do Agusi na DT ;) Ale ciiiii, trzymajcie kciuki ;)[/quote] Bardzo trzymamy!
  12. To nich ten Mikołaj będzie łaskawy dla Pedrusia!
  13. Bardzo mi Go zal:( Ale niestety nie mam warunków na trzeciego piesia:shake::( Pokazuj się przyjacielu!
  14. Czyli wet tutejszy się nie zna:( Ja Go dopiero dziś zobaczyłam. Cezar zyje smutno, bo całe dnie sam spędza zamknięty w pokoju. Byłysmy umówione że Pani mama tego zmarłego Pana wyprowadzi Go, a KropkaKropka zrobi Fotki. Ależ się cieszył że są ludzie i wręcz szalał z radości. Nie szczekał tylko patyczka szukał. Naprawdę jest bardzo miły i towarzyski. Zero agresji, tylko radość a przecież weszłyśmy na posesję:)
  15. Biedny staruszek szuka DT pilne!
×
×
  • Create New...