Jump to content
Dogomania

Edi100

Members
  • Posts

    10148
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Edi100

  1. Przyjacielu drogi, gdzie Twój domek na ostatnie chwilki życia?:(
  2. Taka uroczka mordeczka i nikomunie zapadła w serducho?
  3. [quote name='Ephra Vexator']Właśnie wkleiłam parę fotek Bajera w moim panelu-galeria. Miłego oglądania.[/quote] A mozesz wrzucić tu link?:razz:
  4. Rany Boskie:placz::placz::placz:Brak mi słów Może jednak warto się rozejrzec za DT? To chyba byłoby najlepsze wyjście dla Tego Bidusia:placz: Oczka to w warszawie, wiadomo.
  5. Cicho tu i pusto. Czy są jakieś nowe decyzje?
  6. [quote name='Ephra Vexator']Witajcie. Oto ja, nowa właścicielka Bajera postanowiłam skreślić do Was kilka słów na temat "mojego" psa. Bajo miewa się dobrze, brzuszek mu się zaokrąglił, sierść pokryła blaskiem no i mam nadzieję, że dobrze mu u mnie. Obcinanie skudloconych kudeł mamy za sobą ale niechętnie daje sobie poczesać brodę o obcinaniu głowy nie wspomnę! To samo tyczy się czyszczenia oczek i uszek, widocznie wcześniej nikt mu tego nie robił i trudno mi go do tego przekonać. Ma swoje "za uszami" ale kto nie ma? nawyki z poprzedniego domu jeszcze długo będziemy niwelować ale jestem dobrej myśli. Wysłałam do schroniska narazie dwie fotki Bajka, bo przy większej ilości zawiesza mi się poczta i internet. Pozdrawiam cieplutko z Czarkowa k.Pszczyny.[/quote] Witaj!:) Miło się czyta, ech:loveu:
  7. Wow, wspaniale! Samych radości Nerisko!:loveu::multi::multi::multi::multi:
  8. [quote name='niedzwiadek:)']Oby dwa psiaki bardzo mnie poruszyly, a poznanca najchetniej wzielabym do siebie na DS, ale to niemozliwe, tylko ze poznaniak to 100% sznaucer 2latek, a ten to juz pan w podeszlym wieku w dodatku nierasowy i slepotka:roll:. Teraz juz naprawde nie wiem, poznaniaka niechca wiezc bo niestety nie za wiele o nim wiadomo w dt jest juz jeden staly piesek i moze sie okazac ze sie niedogadaja a to jednak nie mala odleglosc zeby wracac... Bydgoszczanin jest lagodny zobaczymy jak to bedzie...[/quote] Myslę że Ślepuś jest w większej potrzebie. Poznaniak jest przystojniak i jestem pewna że nie posiedzi w schronie za długo a ten? Niewiadomo co może Go spotkać...
  9. [quote name='malawaszka']jejku trzymam :kciuki: żeby się udało i drugie :kciuki: za szybkie znalezienie domku stałego!!![/quote] Chyba nie ma się jeszcze co cieszyć. Z tego co zrozumiałam na wątku Poznańskiego sznupka to cos sie pokąplikowało. Obym się myliła!
  10. [quote name='agata56']ok - rozumie... mam nadzieje,ze znajdzie domek..[/quote] jejku, to ja już się pogubiłam. agata, ja nie opiekuję się tymi sznupkami ale zobąwiązałam sie pomóc w szukaniu DS:)
  11. [quote name='tamb']Do Asi (Asia prowadziła samochód) dzwoniła pani Ania. Kosmatka śpi szczęśliwa w nowym domku.:loveu:[/quote] Ło la la la la la la:loveu::multi::multi::multi:
  12. [quote name='maxxel']od kiedy dokladnie ten pies jest w schronisku?[/quote] Od 4-go listopada siedzi za kratami:(
  13. Nie wiem czy dobrze zrozumiałam :oops: http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=102018
  14. [quote name='niedzwiadek:)']Nie zebym byla nachalna z tym strzyzeniem, ale jezeli niebyloby chetnych to ja bardzo chetnie:loveu:. Poruszyl mnie los psiaczka nic nie moglam dla niego zrobic wiec moze chociaz to... Teraz pytanie ile bedzie kosztowalo wyadoptowanie i kto to zrobi? Kiedy psiak pojedzie do nowego domku i kto go zawiezie bo z tego co wiem Agata nie ma mozliwosci odebrania psiaka (chyba nic nie pokrecilam):oops:[/quote] Napewno da się wszystko rozwiązć,oby Dt był. Przy tym reszta to pikuś ( Pikusiów nie obrażając:cool3:)
  15. Był chętny drugi Dt, gdzies bliżej Poznania z tego co się orientuję.
  16. [quote name='virginia']Już napisałam, czekam na odpowiedź...:loveu: jestem przeeeeszczęśliwa:multi::multi:[/quote] Ja też!:loveu: To chłopaka na cudo ostrzyzonko i lecimy ogłaszać moocno:)
  17. [quote name='agata56']dzieki... numer podalam..[/quote] Złota Kobieta z Ciebie!:loveu:
  18. Ano tak, przegapiłam:oops: To w tytule trzeba napisac że jest w hotelu i wsparcie potrzebne
  19. Szybko działacie!:multi::multi::multi::multi:
  20. [quote name='agata56']no to nie ma problemu...akceptuje inne psy?[/quote] Myslę że cioteczki się skontaktuja bo juz "podałam dalej". Z tego co wiem to grzeczniutki jest:)
  21. Tutaj cioteczka ofetuje Homerkowi Dt na dwa miesiace :multi:[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9263913#post9263913[/URL] Skontaktujcie się!!!!!
  22. [quote name='agata56']chetnie bym pomogla Homerowi-ale jak juz pisalam -gora 2miesiace -[/quote] Dwa miesiące to kawał czau i naprawdę udaje się znaleźć domki. Kochana jesteś cioteczko:loveu:
  23. [quote name='idalia46']Tymus jeest pieseczkiem bardzo chorym , i ta lecznica ktora jest wbloku to jest dlamnie i tymusia zbawieniem , , dzisiaj kolo poludnia ,zobaczylam jak tymkowi leje sie krew z nosa , i nieotwiera oczka tego 2 , bezobrzeku , polecialm na dol do przychodni , od razu dostal zastrzyki , peciwkrwotoczny , przeciw zapalny , dotatkowo dostaje inne leki , antybiotyk , rutinoscorbin , to uszczelnia naczynie ,ma krople do oczu , pani doktor powiedziala ze musialo przykichnieci u utworzyc sie naczynie , iposzlo prze znos , i spod oka , on czestokicha i oczyszcza ta zatoke , bo ropa jest jeszcze, ale juz jeest mniejszy obrzek ,jeszcze rece mi sie trzesa , , jeden z wynikow ktore ma przy wypisie z kliniki , sugeruja proces nowotworowy , , kiedy opanujemy ta rope , ten stan zaplany , zrobie jeszcze raz wszytkie badania , lacznie z rtg, wszytkiego i czaszki , i zdiagnozujemy , go , sprawdzimy , ,normalnie powinien byc jeszcze wszpitalu , , ale ma apetyt , jest chwilami wesplotki ,podaje obie lapinki macha tym lysym ogonkiem , ,[/quote] Oj jaki on chorutki Biduś:( Trzymaj się Tymusiu i bądź dzielny!
  24. Z tytułu można wywnioskować że jest bezpieczny. A On biduś w schronie:( i pilnie szuka domu. Zmieńcie w tytule cioteczki.
×
×
  • Create New...