Jump to content
Dogomania

Edi100

Members
  • Posts

    10148
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Edi100

  1. [quote name='karo20']Mogę dać tymczas suńce jeśli oczywiście nie ma takiego ;)[/quote] O, chyba DT chętny:) Cudna jest:loveu:
  2. [quote name='maciaszek']No właśnie wstrzymajmy się z radością do wtorkowego wieczoru, kiedy wszystko będzie już wiadomo na 100%. Choć też myślę, że powinno pójść ok. Ziutka miała dziś spotkanie z kotem. Nos w nos. Co prawda na ulicy, ale jednak. A było tak: Przypuściły z Bazylem zmasowany atak na kocura i gdyby nie kaganiec na mordzie białasa to kota już by nie było. W całym tym zamieszaniu Ziutka się wyrwała i pognała (przyprawiając mnie prawie o zawał) za uciekającym kociakiem. Kiedy go dogoniła to stanęła po prostu nad nim i zaczęła szczekać. Nic więcej. To chyba dobrze wróży :).[/quote] Owszem, dobrze:evil_lol: Mądra dziewczynka:) Hm, goniła bo tak z definicji wypada:)
  3. [quote name='grazyna9915']Szkoda psiaczka, biedaczek, dobrze, że sunia ma już domek. Jeżeli chodzi o PTYSIA TO NIESTETY, nie był to ON! Psinka dalej czeka na swojego człowieka.[/quote] Oj szkoda, szkoda:(
  4. O rany!:placz:Powyrywane czy wybite???:angryy::placz:
  5. Jak tam Tymczasowicz?:razz:
  6. [quote name='grazyna9915']Edi jutro założę wątek sznaucerkowatemu.[/quote] Dziekuję:) A temu Foksio podobnemu?:razz: On ma takie oczy że, ech wbiły mnie w podłogę:(
  7. Zresztą to nie ryzyko. W imię zasady" szczęściu trzeba pomagać"
  8. [quote name='Gabryjella']Wątpię, aby tam znalazł dom :shake: Wszystkim nie pomożemy...:-( Ja bym jednak zaryzykowała i wstawiła Go na owczarki.
  9. [quote name='Arlene']W takim razie psiaczki będą miały wątki w pierwszej kolejności, zaraz po tym, jak czegoś się na Ich temat dowiemy. A takich informacji może udzielić Pani Grażyna, kiedy będzie miała chwilę, by zajrzeć na wątek :)[/quote] Dziękuję:)
  10. [quote name='Anna_33']Ja jakos nie moglam drugiego..Az mi sie cos skrecalo w srodku i w ogole nie chcialam psa. Mamy tez mala suczke kundelka, ale, ze u nas zawsze dwa... A wobec Rokity to mialam straszne wyrzuty sumienia. Mieszkamy w domku,Rocky byl juz starenki, mial prawie 14 lat i tak sie swietnie trzymal, ale ciezko mu sie chodzilo, wiec spacerkow prawie wcale. W nocy go wypuscilam na siusiu na podworko, a ze nie wracal juz z 20 minut, to akurat mama po niego wyszla. I wiecie, on sie polozyl pod furtka. Mial takie ulubione miejsce. I juz tam zostal.Po prostu poszedl tam i umarl.Sam. Nie moge nadal patrzec na inne sznaucery.Znowu sie zaryczalam. Czy ten dlug jeszcze duzy jest?[/quote] Bardzo to smutne:placz:Ale On tak chciał, tak wybrał. :(Ja wiem że odejście ukachonago psa boli bardzo i o Nim Pamięta się już zawsze, ale są i inne te które czekają... Wiesz, kiedy u mnie pojawia się pies ( a mam teraz dwa) to wierzę że tak chciał los i że duszyczki moich poprzednich są w Nich. Może to wydawać się dziwne, ale zauważam podobieństwa moich psów w patrzeniu, upodobaniach, zachowaniu...
  11. [quote name='Arlene']Na zdjęciu ten psiak podobny jest do wielu ras :) W rzeczywistości mi najbardziej przypominał właśnie flata. Psiaków jest mnóstwo, wszystkie chciałyby mieć pana tylko dla siebie... Ten sznaucerowaty, o którym pisała Edi wygląda na bardzo zabiedzonego :([/quote] Cioteczki możecie załozyć temu sznupkowi osobny watek? i jeszcze temu terrierkopodobnemu z bardzo smutnymi oczkami? Jak są wątki to łatwiej mi podsyłać znajomym.
  12. O Matuchno:placz:Czy ta szczepionka jej uratuje? Pomoze? Chyba szpitalik w lecznicy to najlepsze rozwiązanie.Jest jakiś zaprzyjaźniony? Nie pozwólmy im umrzec:placz: Wyciągamy stare i chore to musimy dać maluchom szansę na życie;(
  13. To kółko przy obrozy to chyba pozostałośc po łańcuchu:angryy: Drobinka z Niej.:loveu: Jest Malusieńka:)
  14. Tu potrzeba człowieka, który się zlituje i da mu dom na osatnie dni...
  15. maciszku napisz w tytule ile dni zostało. :(Może gdzieś coś...ciotki mają wolnego:roll:
  16. A to szuje.....:mad:
  17. Wszystkie biedne. Mnie najbardziej poruszają ich smutne oczy a Tych tu jest wiele:( Dostrzegłam sznaucerowatego psiaka, taki jakby z brodą. CZarny i smutny. I takie coś foksterierowate z bardzo smutnym wzrokiem:(
  18. [quote name='grazyna9915']Dzisiaj byłam w schronisku, nikt się o Pedra nie pytał. Na allegro ma dwóch obserwatorów. Dzwoniła też do mnie jedna Pani w sprawie Pedro, chce go adoptować, ale nie wiem czy coś z tego wyjdzie, bo niewiedzieć czemu, myślała, że on ma dwa lata.[/quote] Hm, obserwatorzy niech się ujawnią! A co do pani, to różnie bywa. Kiedyś z allegro trafił się domek i nie ważne było dla Nich ile ma lat że trudny i wogle ech.... Ale zakochali się i kropka. Martwili o Niego i sami przejechali kawał drogi. No i domek się sprawdził:) Mam nadzieję że z Pedrusiem tez tak będzie!
  19. Rumunek prosi o ratunek. Allegro tez może być tak na początek. Rumunek prosi:(
  20. Kudłaczu, gdzie Twój cierpliwy i kochany człowiek?:(
  21. Biedny On, samotny On....:placz:
  22. Nie mogłam Cię znaleźć Perdusiu. Co tu tak cicho?:(
×
×
  • Create New...