Jump to content
Dogomania

Edi100

Members
  • Posts

    10148
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Edi100

  1. Czy to Nie CTR albo sznaucer olbrzym?
  2. [quote name='Esia']Czy jego los się kiedys odwróci? Czy Szuń znajdzie wreszcie domek ? :([/quote] Bardzo mu tego zyczę!
  3. [quote name='erka']W Krakowie czeka na niego DT![/quote] Transporciku znajdz się! Niech już ma co nie co z życia:(
  4. [quote name='niedzwiadek:)']Czekamy na werdykt z niecierpliwoscia!! Hopkaj maluszku:loveu:[/quote] Oby się udało!
  5. [quote name='grazyna9915']Niestety Pedro jest dalej w schronisku, ale nie poddawajmy się przecież w końcu musi się udać.[/quote] No musi, przeciez!
  6. [quote name='Helga&Ares']jaki przytulasek, a ja się domaga pieszczot:loveu:[/quote] Cudaczek-słodziaczek chce tak zawsze...:(
  7. basiu kochana, mnie zalezy na ludziach którzy kochają psy i mają jakieś warunki. Gdybym powiedziała o kasie to by się stos znalazł, ale nie o to chodzi. Na razie przedstawiam pomysł wsród "psiarzy" czyli tych którym wyadoptowałam psy i mamy kontakt. Oni mają tutaj i w okolicy rodziny, znajomych, a ja nikogo i dlatego bardzo mi zalezy by to się rozniosło wsród miłośników psów. Wszystkim mówię o azylu i każdy przyznaje mi racje. Mam nadzieję że rozbudzę serca.
  8. Pomyślałam sobie że najpierw znajdę miejsce, żeby nie było argumentów "przeciw" i żeby nikt mi nie utrudniał...
  9. [quote name='epe']Od collie to cioteczki z Krakowa: Lucyja i Irenaka![/quote] Juz do nich piszę!
  10. To znalazłam: [URL]http://www.collie.intertel.net.pl/forum/viewforum.php?f=18&sid=f870f43e017421de4ddf00c508c6b209[/URL]
  11. Czy jest forum dla tej rasy? Szukałam na dogo cioteczkek od collaków ale kiepsko mi szło:(
  12. Furtki są i to dwie. Posesja obrosnięta i psy latające. Boję się o reakcję ich kiedy wejdę. Już wspominałam jak byłysmy tam kiedys podglądać z ulv, a jak wiadomo ciotka ulvhedinn odważna i nie wlazłysmy ze strachu:oops: Żmigród to dolnośląskie więc wrocław, jesli chodzi o fundacje czy straż. Jestem na etapie szukania miejsca, gdzie bym mogła je przenieść i kiepsko to widzę:(
  13. [quote name='malawaszka']GoniaP podałam Twojego maila osobom zainteresowanym adopcją tego sznupka - mam nadzieję, że coś dobrego z tego wyjdzie dla psiaka :kciuki:[/quote] To ja też trzymam kciuki!!!!!
  14. Uff! wiem, dziad ze szczecinskiej:angryy:
  15. Te jego błagalne oczy wbijają mnie w podłogę:(
  16. Bo nie mam żadnych nowych wiadomości:( Czekam na spotkanie z panem weterynarzem. W tym tygodniu nie udało nam się spotkac:( Malutkiej nikt nie widuje:( Za to stara coraz gorzej chodzi:angryy:( albo udaje, jak zawsze)
  17. Znalazłam takie ogłoszenie, może jest u was? [B]email:[/B] [URL="javascript:emediaantyspam('monika.mm6', 'wp.pl');"][COLOR=#0000ff][email protected][/COLOR][/URL][B]host:[/B] cdx181.neoplus.adsl.tpnet.pl[B]tel.:[/B] 603621509 [B]miejscowość:[/B] TychyW dniu 1 stycznia zginął psiak z podwórka w Tychach (Paprocanach). Piesek jest średniej wielkości ,czarny, kudłaty z białą krawatką na szyji i pyszczku. Ma około 10 lat, jest wykastrowany. Znalazłam go w sierpniu na przystanku, był totalnie wyczerpany i przygarnęłam. Piesek wabi się Max i jest bardzo przyjaźnie nastawiony do ludzi. Będę wdzięczna za każdą pomoc w jego odnalezieniu. Pies i tak już duż przeszedł w sowim życiu. Telegon do kontaktu 603621509 Może warto napisać emaila żeby przyjechali i poszukali swojego pupila?
  18. [quote name='grazyna9915']Kto wie, czy go ktoś szukał. Czasami ludzie szukają psiaków, ale robią to nieskutecznie. W tym roku Mada wypatrzyła trzy ogłoszenia o zaginionych psiakach, właściciele nie potrafili ich odnaleźć... Natomiast Mada zmobilizowała tyszan i proszę, psiaki grzeją dupki we własnych domach. Jednak fakt jest faktem, że on trafił do schroniska i nikt go w nim nie szukał i nikt po niego nie przyszedł.[/quote] Raz w tygodniu szukam w internecie zaginionych psów, bo szukam cały czas Żuczka. Będę miała na uwadze. Ech, życie...
  19. Sunieczka z chorymi oczkami prosi o ogłoszenia.
  20. [quote name='magdyska25']Podnoszę Cudeńka!!!!!!!![/quote] I to wysoko! Kurcze nie rozumiem dlaczego to Cudo jeszcze czeka:shake:
×
×
  • Create New...