Jump to content
Dogomania

Edi100

Members
  • Posts

    10148
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Edi100

  1. O Matuchno, jak się cieszę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1:bigcool::bigcool::bigcool::bigcool::bigcool::laola::laola::laola::knajpa:Chyba sie upije z radosci! ( choć nie pije:evil_lol:) Bądź szczęsliwy Pedrusiu. A Panu badzo dziękuję że dał mu szansę!!!!!!!!!!
  2. Ja mogę rozplakatować Rawicz.( mam do Rawicz tylko 16 km ) Dac ogłoszenia do gazet i u Mojej wetki. Był ktos na dogo z Rawicza, moze tez pomoże. Pytać i szukać. Elza mogłaby w Miliczu. Może jakoś się uda. Tylko ten bidus musi wyzdrowieć.
  3. [quote name='ElzaMilicz']Może zgłosi się ktoś z następnym tymczasem na Dolnym Śląsku, lub w okolicy Łodzi. Dowiozę go gdzie trzeba(oczywiście po wyleczeniu). Przykro mi, że więcej nie mogę zrobić.[/quote] ElzaMilicz, ja mieszkam w Żmigrodzie to jakieś 30 km od Ciebie. Mam cudowna wetkę w Rawiczu, która mogłaby Go leczyć. Pomogę w ogłaszaniu i szukaniu domku w Miliczu i Rawiczu. Może Nam się uda. Tylko tyle moge niestety:(
  4. Jaki On piękny!:multi::multi::multi: I wygląda na zadowolonego:loveu:
  5. Niestety nie mam nowych wiadomości:( Ps - na moim balkonie zamieszkał nowy kotek. Wskakuje sobie na nocki. Mam dwa takie podopieczne, które jak mnie widzą to się kladą i turlają. Ciekawe co takie zachowanie oznacza?
  6. Może cioteczki mają jakieś zaprzyjaźnione lecznice w innych miastach? Przecież nie można dać mu umrzeć w cierpieniu:placz: Ja dopiero po pierwszym cos dorzucę:(
  7. [quote name='Hund']Jedna lecznica jest w stanie go przyjąć ale jedynie na maxymalnie tydzień potem musiałby wrócić do schroniska a takiej mozliwości nie ma .[/quote] Tydzień to juz cos. Podleczą go i może będzie łatwiej? Biedny:shake:
  8. Może ma miejsce i zechce pomóc? Nic na razie nie przychodzi mi do głowy:(
  9. A propos fałszywego adresu, ochydnie postapili:( Chyba nie mieli złych zamiarów? Kuchnia, a chociaz nazwisko podali ( prawdziwe)?
  10. Milutki oferuje dt ( dolnoślaskie) i płatne Astaroth i Martens Może warto się skontaktować?
  11. Może uda się uprosić w schronie żeby zaczekali z zastrzykiem?:(
  12. Biedna Bernisia.:( Nie ma szczęścia dziewczynka:shake:
  13. Ma bardzo smutne oczka:(
  14. On ma jedno klapnięte uszko, czy mi się wydaje?:loveu:
  15. Matko jakie biedne łapinki:( A On taki cierpliwy:placz::placz::placz: On chyba rasowy trochę. Trzymam kciuki by sie udało uratowac te łapeczki!
  16. No ilez On będzie jeszcze czekał? Domku?
  17. Dzekuś przymponiaj się wszystkim!
  18. Teosiu doczekałeś się. Hurraaaaaaa:multi::multi::multi: Bądź szczęsliwy!:loveu:
  19. Własnie dzwoniłam do tego weta, zeby zaptać co sie dzieje i jak pies. Dowiedziałam się tez że to zgłosił jakiś Pan który tego piesia zobaczył:( Co bedzie dalej, nie wiem:( Pan wet ma mnie poinformować jak coś się wykluje:(
  20. Napisałam do Arki, bo ta cioteczka mocno władna:) Ale przyznam że ja jestem mocno zdruzgotana...:(
  21. :placz:Dowiedziałam się też że psy lataja głodne i są zagrożeniem dla ludzi i.... że jak ktos sie wkurzy to je wystrzelają:placz::placz::placz: Chyba sie wyprowadzę z tego Żmigrodu.... Niestety tutaj tylko jakaś organizacja może wymóc na Gminie jakies działania:(
×
×
  • Create New...