Jump to content
Dogomania

Edi100

Members
  • Posts

    10148
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Edi100

  1. [quote name='jotka']HebaNova znalazła ogłoszenie o chęci nabycia sznaucera. Napiszę, wyśle, zapytam. A nuż coś dobrego z tego wyniknie?[/quote] Oby!!!!!!!!
  2. Widać na zdjęciach że go zdominowały i bardzo się boi. ten wzrok w podłogę:(:shake:
  3. Przerabiałam takie zachowanie i brak apatetu. To stres. Jesli mo zostawicie jedzenie, do rana napewno zniknie! Potem sie unormuje, kiedy pies zorientuje się że jest bezpieczny
  4. [quote name='Figi']Mamy nadzieję, ze Homer dogada się z naszym pieskiem - Figarkiem. Gdy zaczną nam się tylko ferie (województwo łódzkie ma jako jedno z ostatnich - od 11 lutego) zaraz po niego przyjeżdżamy. Pozdrawiam serdecznie! Ola (Piotrków) A to jest przyszły współlokator Homera (mam taką nadzieję :)) [URL]http://img90.imageshack.us/img90/1911/010120081ka3.jpg[/URL][/quote] To kciuki , oby się dogadałY!!!!! Witamy na dogo:)
  5. Oczywiście ze trzymamy!
  6. Maciaszku, nakryj klateczkę tak do połowy, jakby daszek.Ona wtedy będzie czuła się w niej bezpieczniej:)
  7. Żałuję że nie mogę Go wziąć do domku:(:placz: Jest cudowny!
  8. Powiatowy, bezduszna kreaturo! Chce mi się płakać:placz::placz::placz: Pewnie innym psiakom tez nie dadzą szansy....:placz:
  9. [quote name='ewadr']Jaka jest szansa na zabranie go ze schronu i na transport w stronę Katowic lub Krakowa? Mam fajny, sprawdzony domek dla małego kudłatego psiaka. Państwo mieszkają niedaleko, niedawno uspili staruszkę sunie shih-tzu z niewydolnoscią krażenia. Chętnie dadzą dom małemu psiakowi.[/quote] Ale byłoby cudownie! Trzymam kciuki!!!!!
  10. [quote name='darunia-puma']postaramy sie edi[/quote] Wierzę. Z całych sił wierzę!
  11. Nocku, czy wszyscy o Tobie zapomnieli?:(
  12. [quote name='MagYa^^']Wroclaw przypomina o swoich pieknych psiskach![/quote] One też czekają:(
  13. Trzymam kciuki zeby Wam sie udało poprawić los tych sierotek:(
  14. [quote name='Od-Nowa']są kciuki są:p[/quote] Z całych sił!!!!!
  15. [quote name='ElzaMilicz']Razem 5 tygodni. Edi100 przyjedź do mnie,pogadamy o konkretach.[/quote] Przyjadę jak starunio będzie u Ciebie na DT:)albo w weekend jakos?:) A wczesniej już mozna plakaty zrobić z Twoimi namiarami i mogę wydrukować. Tyle że nie w kolorze:oops:
  16. [quote name='AśkaK']Wspaniała wiadomość, dziękujemy Cyganku!!!:loveu:[/quote] Ja też sie przyłączam do podziękowań!:loveu:
  17. O jej:loveu:Starunio ma szansę!:multi: A dziewczynka?
  18. Znalazłam! Moze będzie jechała w-w-Poznań? Poznań- Wrocław i okolice Poznania - la_pegaza 61-8201-102
  19. O Matko nie pamietam która z cioteczek co piątek jeździ z wrocka do Poznania? Zaraz poszukam
  20. Ano to chłopak. Dzikus był straszny i chuuuuuuuuuuuuuuuudy że ło matko.Karmie go od jesieni i teraz jak idęz jedzeniem to ten na plecy i kołami do góry. Kompletnie nie wiem co chce mi powiedzieć ten Białas?
  21. [quote name='ElzaMilicz']Wiem, pani Ula jest świetna.Mam następne 2 tygodnie dla Kubusia.[/quote] Elza czyli miesiąc? Dobrze zrozumiałam? Co do Uli, to gdyby nie ona wiele bied by umierało w wielkich cierpieniach a dzięki Niej żyją! Często jestem u Uli:(
  22. Podpowiem Ci zeby nie było na Ciebie bo też podobne sytuacje przerabiałam a i mieszkam w małej dziurze. Zawiadom TOZ ale poproś o dyskrecje. Na wniosek TOZ u policja musi przeprowadzić dochodzenie. Niech Toz pilotuje i naciska! Na Ciebie nie będzie a ludzie zaczną się troszkę bać. Jakiś czas temu( niedaleko mnie) pewien facet zarąbał psa siekierą:placz: Ktoś to widział i wezwał Policję.Policja przyjechała i Było "cześć cześć" i pojechali:mad:Zawiadomiłam Wrocławski TOZ o tym i nawet była wizja lokalna i fecet siedzi!!!!!!!bo wczesniej miał wyrok w zawieszeniu bo tak kopał krowę że ta biedna wyzioneła ducha:( Wniosek- teraz się boją że jak cos to kara przyjdzie....
×
×
  • Create New...