-
Posts
21459 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
34
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mar.gajko
-
BARUCH Esto od Gabrysi 12.12.1999 - 14.04.2011
mar.gajko replied to mar.gajko's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
On jest taki ... inny. Nie zauważa psów zasadniczo. Do momentu, aż pies ma coś do niego, wtedy dopiero kontruje. Trudno jest pwiedzieć, jak on zareaguje, jest to indywidualne. Jeżeli suka spolegliwa, i nie pokaże żebów, on nie odbije. -
Kilkuletni owczarek niemiecki w nowym wspanialym domu
mar.gajko replied to tamb's topic in Już w nowym domu
Posikała bo to jej ma być. Ona ma charakterek. Tak jak mówiliśmy, chować miski, chowac żarcie - to podstawowe źródło konfliktu. A poza tym... Bardzo miła mama i bardzo miła babcia. Bardzo sympatyczna rodzina. Mankament? Brak ogrodzenia. Ale przez te dwa-trzy miesiące, do grodzenia, trzeba bardzo uważać. Luiza popdała w depresję, i podobno w nocy z nerwów nei spała, Tak to jest przy wyadopotowywaniu psiaków, jak byśmy własne dzieci oddalwali, z jednej strony chcemy znaleźć dom, z drugiej boimy się o ich przyszłość. Czy dopilnują, czy nei ucieknie, czy nei dostanei rozwolnienia, czy sie przywyczai, etc, etc. -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
mar.gajko replied to Camara's topic in Już w nowym domu
[quote name='PaulinaT'] A to wszystko dlatego, że jako wyrodne babsko nie karmie swojej komórki :wallbash: :placz: [/QUOTE] Ja mam tę karmę luzem i słomę, to może cóś by zjadła, podrzucę. A jak ma komóreczka na imię? -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
mar.gajko replied to Camara's topic in Już w nowym domu
Może ogólnie zwierzątek, zwłaszcza w ... martwych naturach. Tak sie sobei zastanawiam, kiedy nam Camara zamknie ten cudny wątek albo jakis mod oprzytomnieje. -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
mar.gajko replied to Camara's topic in Już w nowym domu
[quote name='samoglow']jak sobie aplikujesz karme, to wtedy psom gume do zucia....To jest jakis pomysl, zwlaszcza na te szczekajace......Rotweilerke tez zakleisz? :-o[/QUOTE] E tam. Psy nie glupie. Gumy nie zezra. -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
mar.gajko replied to Camara's topic in Już w nowym domu
[quote name='kinga']Mariolu - a słomę też masz luzem? :-o - toż to luksus, taki wymoszczony na zimę samochód... ja karmę psią luzem mam w torebce, razem z z tiktakami i gumami do żucia (luzem) - a że cholery podobnych gabarytów - to i aplikuję sobie co i rusz nie to, co trzeba :shake: - a poza tym - to mam podobne wyposazenie samochodu. Z tym, ze jutro będę tam jeszcze miała przez paręset km rottweilera - rottweilerzycę, dla ścisłości. też sobie ją wywiozę GDZIES, skoro to takie modne...[/QUOTE] Słoma luzem, luksus jedna sprawa; ale facet od rejestracji mial nieco inne zdanie na ten temat. A ten rottunio-dziewczynka to .... może gdzieś tu niejako blisko wanny z waleniami w tem kocim kojcu by był???? -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
mar.gajko replied to Camara's topic in Już w nowym domu
[quote name='samoglow']jakby karme owinac szmatami i wsadzic do kontenera, to juz nie bedzie luzem...:razz:[/QUOTE] i może jeszcze przysypać słomą? Mnie to wszytsko OSOBNO jest potrzebne. Niezbędne! -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
mar.gajko replied to Camara's topic in Już w nowym domu
[quote name='Camara'][B]Transport dla Wypłosza załatwiony. Dziękuję koleżankom Murce i jogi za pomoc[/B] :loveu: Odpchlacz kupiony, szelki zedrę z Borysa. Resztę spraw weterynaryjno-pielęgnacyjnych (odrobaczenie i szczepienie) zlecę Murce :cool3: Socjalizacją i zrobieniem pięknych fotek - też zajmie się Murka :p Mnie zostanie szukanie domu dla pięknego, grzecznego, niewypłoszowatego Brutusa :loveu: [/QUOTE] No wreszcie zajęłaś się profesjonalnie NASZYM psem. A cośmy się naczekały, to szkoda gadać. -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
mar.gajko replied to Camara's topic in Już w nowym domu
[quote name='kinga']a wiesz, ze ja prawie nie oglądam TV :oops: - to i nie wiedziałam o tem :shake: myślisz, ze powinnam dobrze poszukać w samochodzie? :-o[/QUOTE] I ja nie wiedziałam o tym że każdy ma. Kinga szukaj, proszę. Ja w samochodzie nie mam. Pztrzyłam. Mam słomę, karmę psią luzem, kontener na koty i jakies szmaty. -
BARUCH Esto od Gabrysi 12.12.1999 - 14.04.2011
mar.gajko replied to mar.gajko's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Były dwa. Jeden pan z Alaski - teraz w Poznaniu - ma 2 letniego samca akitę chciał do towarzystwa - ze względu na oba czynniki raczej odradzałam. Drugi z Beskidu Sądeckiego - oferował stodołę, ew. kojec i stwierdził, że na warunki jak dla TAKIEGO psa to doskonałe. My mamy inne troszeczkę zdanie. Innych chętnych nei było. -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
mar.gajko replied to Camara's topic in Już w nowym domu
[quote name='samoglow']ta Kinga zmysla....przeciez maila mozna napisac, albo sygnaly dymne puszczac, albo tam-tamy uruchomic, albo golebie.......byleby listow nie pisac, bo tzw. Poczta Polska i tak nie dostarczy....:eviltong:[/QUOTE] Telepatia! Telepatia! Jak się chce to można; chyba, że tak sie robi, żeby nie zrobić. -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
mar.gajko replied to Camara's topic in Już w nowym domu
Kingo, w poczucie winy straszne mnie wpędziłaś. Nie wiem czy się otrząsnę w tym miesiącu. Camara tak sie stara; pomnaża, wywozi, przewozi. Walenie (za przeproszeniem) chroni, wielo-ryby hoduje, koty w kojcu zamyka i wanny zapełnia i wszytsko Kontra jej się dzieje. A ja... A ja pól psa wziąć nie chcę. Ale po co mi pół psa??????? Czy ja zgłupiałam? Co niby, gulasz mam robić. A Kinga to mogła się się z nami swoim problemem tu podzielić. Przeciez my twórczo myśłimy i pomożemy. -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
mar.gajko replied to Camara's topic in Już w nowym domu
[quote name='PaulinaT']Nasz informatyk to łajza :p Nie boję się go :diabloti: [/QUOTE] Na proste stwierdzenie: Tu dostała się woda i się spaliło; odpowiadam: Pan chyba ŻARTUJE, skąd tu woda???? -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
mar.gajko replied to Camara's topic in Już w nowym domu
[quote name='PaulinaT'] A czy Camara czasem teraz nie przewozi NIESWOJEGO psa do SWOJEGO kojca zasiedlonego przez NIESWOJE koty?? :hmmmm:[/QUOTE] Nie przewozi! NIESWOJEGO psa WYWOZI daaaaaaaleko, daaaaaleko. A w swoim kojcu buduje basenik ze względu na te wielo-ryby. Tylko co z kotami????? Rzadko który pływa. -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
mar.gajko replied to Camara's topic in Już w nowym domu
To ja odpadam. Waleń (za przeproszeniem) to pojedyńcza sztuka, ale WIELO-RYBY; to już ponad moje siły i jeszcze przed kamerami TV. I w dodatku w wielkiej wannie i jeszcze w kształcie Kontry. -
W tym problem, że on nie jest wykastrowany. Miał być przy amputacji ogona, ale summa summarum wet odradził amputację, przy zachowaniu maximum higieny. Potem się omskło; a teraz nie bardzo można.
-
Kochana ciotka Terra nei da o Gralliku zapomnieć. Doopka dużo lepsza, ale musiał dostac sterydzik. Grallik znowu, któegoś dnia postanowil się "zabawić" na mieście, i w nocy opuścił kojec, mało tego opuścił nawet hotel i posesję. Rano po sytwierdzeniu, że delikwenta brak, p. Tomek darł się Graaaaaaalik, Graaaaaal, i ... zza ogrodzenia z norki, którą sobei wykopaliśmy w kupie trocinek wylazł Gral, radośnie podskoczyl i podążył na śniadanko. Ponieważ raczej szybko domku nie znajdziemy, a lubimy pobiegać, Grallik jest po spacerkach puszczany luzem po posesji (tak jak kiedyś biegała luzem Sonieczka) i sobei biega i podskakuje. Raz zapuściwszy sie w krzaczki, dostał strzała od kota Kajtka. Potem wraca grzecznie (sam!) do kojca i spożywa kolacyjkę, myjemy pupkę, robimy kupkę i idziemy spać, no przważnie idziemy spać, chyba, że nas wędrówkowe chęci nachodzą.
-
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
mar.gajko replied to Camara's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kasie']Ej, przestańcie! Bo ja już zrozumiałam co to opluć monitor :evil_lol: Camara, upychaj te walenie! :cool1:[/QUOTE] Monitory należy myć specjalną szmatką i specjalnym płynem, Kasiu. Nie namawiaj tej NIEZRÓWNOWAŻONEJ kobiety na produkcję i upychanie hmmm walenia (za przeproszeniem). -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
mar.gajko replied to Camara's topic in Już w nowym domu
A ten waleń (za przeproszeniem) to jak wygląda? Żebym walenia (za przeproszeniem) z czem innym nei pomyliła. -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
mar.gajko replied to Camara's topic in Już w nowym domu
[quote name='kinga']Kasieńko - a moze Ci coś podrzucić do zwolnionego kojca - bo Ty nadal świecisz pustostanem... :cool3: [/QUOTE] KASIE!!!!! Tylko nie mów, że ta nowa moda na kojcowanie kotów i ciebie dopadła????????? Zechcę to na piśmie, że NIGDY kotów w kojcu nei będziesz trzymać! -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
mar.gajko replied to Camara's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kasie']:evil_lol: :p[/QUOTE] I z czego tu się cieszyć? Że psy zaginują; koty kojcują; Belki pokojują i co jeszcze to nawet nie wiadomo?????? -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
mar.gajko replied to Camara's topic in Już w nowym domu
Tylko nie Wszechpolska!!!!! Bo nerw mi drgnął! -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
mar.gajko replied to Camara's topic in Już w nowym domu
Ona nei zachce w kojcu z NASZYM psem siedzieć. Znam ją. Leniwa jest. I moim zdaniem w kuchni się trzy podhalany nei zmieszczą. Ona nie ma pieca!!!! Muszą bidy siedzieć na kominku. A tak swoją droga, to z tymi kotami to już przesadziła, chyba trzeba będzie się tam wybrać.... -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
mar.gajko replied to Camara's topic in Już w nowym domu
Koty w kojcu!! Psy w sypialni!! NASZ pies nei wiadomo gdzie! Belka się nei mieści w pokoju! Basia zaginęła! A tu jeszcze Kontra przyjeżdża! Dziewczęta! Musimy Camarę ubezwłasnowolnić!!!!!!!!!!!!! -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
mar.gajko replied to Camara's topic in Już w nowym domu
Camaro, juz na tę perfidną zaczepkę Kingi o uczelnię nie musisz odpowiadać, ale... jakie warunki proponujesz Kontrze? czy na pewno będzie miał u Ciebei dobrze? Nie wiem czy taka decyzja nie wymaga przemyślenia, Ty zupełnie nei masz umiaru!!!!