Jump to content
Dogomania

AgaiTheta

Members
  • Posts

    6316
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AgaiTheta

  1. Gosia za legowisko odlicz od składek a ja doliczam do boksiowej kaski u mnie i oddaje. Co do pozostałych pieniążków to tak jak mówisz...
  2. Ponoć cuda się zdarzają... Nie daruje sobie Limeczko, że byłam i Ciebie nie poznałam, nigdy! Ile mam w sobie ciepłych myśli, wszystkie są z Wami. Gosiu, Ty wiesz...
  3. U Rokisia wszystko super. Grubasek z niego i Pani mówi, że chyba ma adhd, bo nie moze w miejscu usiedzieć, tylko śmiga i skacze :) Julia, Pani serdecznie zaprasza ;)
  4. Berek ma swoje ja, ciężko o odpowiedni dom, ale damy rade.
  5. Ola zdjęcia!!!! Szukamy domu dla maleńkiej. Dom o którym wspominałam musial awaryjnie wziać na DT boksie, sprawa byla gardlowa no i sie zakochał :loveu: Sandra szybko dom znajdzie, tylko fotki Ola, fotki!!
  6. Buziaki siarczyste dla faflunków [IMG]http://img177.imageshack.us/img177/6672/huggiesin20lovetz8.gif[/IMG] Wesołych świąt.... hmm a z czego tu sie cieszyć? Mało czasu na neta, wkoło lipa, no ale może ktoś z Was cieszy sie ze świąt, więc tym życze wiele radosnych chwil.
  7. Naomi na świeta jedzie do Poznania, do teściów swojej nowej Pani. Udało się dziewczynie, teraz ma prawdziwy dom, taki boksiowy do szpiku :loveu: Buziaki i Spokojnych Radosnych Świąt :*
  8. Wesołych Świąt życze wszystkim dobrym ludziom :* [IMG]http://i217.photobucket.com/albums/cc119/DharmaBoxer/darmagwiazdkowa.jpg[/IMG]
  9. Lima, kobito trzymaj się!!! Plizzzzz
  10. Pani Ela sobie poradzi, jak Goni sie nie wystraszyła to gittt :D I jak ja mam Wam wszystkim dziękować?
  11. a ja sobie popłacze :D a co!! przeciekam i wyje, raz z radości raz ze smutkości...
  12. Nie wiem może jakieś dzikie pląsy, ugi bugi czy cuśśśś....
  13. Co tu sie dzieje, ze nic sie nie dzieje?
  14. Wiedziałam, że tak będzie yhy yhy, wiedziałam, yhy yhy [IMG]http://img179.imageshack.us/img179/6384/5fe5hw0.gif[/IMG]
  15. [quote name='Ulka18']Wiekszosc psow z krosna trafia do Mielca. W Krosnie jest przytulisko i chyba po 2 tygodniach, psy jada do Mielca. Ale tego na 100% nie wiem.[/quote] No własnie w Krośnie w przytulisku jest boksia, ok 1,5 roku. Martwie się strasznie o nią, to chyba ta sunia: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=101171[/URL] Zerknijcie na ostatnią strone, jak myslicie jest podobieństwo?
  16. Czy psy z Krosna trafiają do Mielca?
  17. Tane trafiła naprawde świetnie. Śpi w łóżku, w dzień na fotelu pod kocykiem ("bo wie pani ona tak lubi pod kocykiem uśmiecha się wtedy") Zajada duzo i chetnie. W domu nic nie niszczy. Mieszka z jeszcze jednym pieskiem i kotem. "oj wie pani ja to nie wiem co bym bez niej zrobiła, to kruszynka taka, szukajcie domku ale bez pośpiechu, bez niej bedzie smutno. Szaleje, bawi sie, to mloda szalona głowa"
  18. ale goooopkowata mina :D
  19. Limeczko :( zdrowiej Niunia!!
  20. Buziak na dzień dobry od cioci Agi :* Iza poczytam gg wieczorem, wczoraj byłam poza netem, chyba ze mi skopiujesz na gg teraz.
  21. Czy Wyście widzieliście Bostona do adopcji, taki nowy nabytek BwP: [IMG]http://img140.imageshack.us/img140/3694/53616467fj6.jpg[/IMG] [IMG]http://img140.imageshack.us/img140/396/91008677qa4.jpg[/IMG] Prosto ze schronu do Dharmy. Ciudna morda nie :loveu:
×
×
  • Create New...