Jump to content
Dogomania

AgaiTheta

Members
  • Posts

    6316
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AgaiTheta

  1. Dyzio już w nowym domu :) Jestem szczęśliwa i dumna :D Ludziska z BwP czynią cuda :loveu:
  2. Ola, kocha kocha :* Jutro wraca normalna rzeczywistość, koniec ze świetami i innymi bzdurami. Weźmiemy sie za szukanie domu!
  3. jeb.... bezradność :placz:
  4. wrocławski chłopak chce wrócić do domu: [IMG]http://img245.imageshack.us/img245/4559/wroclawznajdaef3.jpg[/IMG]
  5. do kiedy boksio ma kwarantanne?
  6. Roczny boksio, jak nie znajdzie sie nic, dzisiaj pojedzie do schroniska na Skarbowców.
  7. Wczoraj ok 23 zadzwonila do mnie Pani, ze stoi na środku ulicy a przy niej mlody bokser. Była jakaś impreza, zgubil sie pewnie. Na noc przetrzymala u siebie ale teraz nie moze juz. Co robić? Ja nie mam w tej chwili nic we Wrocławiu, Totalnie NIC!!!!!
  8. Pomóżmy też Dyziowi: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=62807"]Link[/URL]
  9. Pomóżmy też Dyziowi: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=62807"]Link[/URL]
  10. Pomóżmy też Dyziowi: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=62807"]Link[/URL]
  11. Dyzio trafił pod naszą opiekę przed Świętami z łódzkiego schroniska [IMG]http://img186.imageshack.us/img186/4986/obraz001f585f64ip4.jpg[/IMG] [IMG]http://img175.imageshack.us/img175/1074/obraz006f59c1d2xb0.jpg[/IMG] Dyzio ma ponad 10 lat, przebywa na SGGW. [IMG]http://img84.imageshack.us/img84/2379/dyziowajteralma28grudnifb7.jpg[/IMG] [IMG]http://img84.imageshack.us/img84/2249/dyziowajteralma28grudnifo9.jpg[/IMG] [IMG]http://img201.imageshack.us/img201/9527/dyziowajteralma28grudnitn5.jpg[/IMG] [IMG]http://img227.imageshack.us/img227/5249/dyziowajteralma28grudnikl9.jpg[/IMG] ...ale jest w kojcu :( [IMG]http://img144.imageshack.us/img144/8437/dyziowajteralma28grudnilb6.jpg[/IMG] [SIZE=5]Dyzio ma szanse na super kochany domek [IMG]http://picsrv.fora.pl/images/smiles/001.gif[/IMG] Szczescie sie do dziadunia usmiechnelo, przekochany domek jest dla niego najwazniejszy.. [/SIZE] [SIZE=5]..takze potrzebny bedzie dla Dyzia transporcik Warszawa-Poznan.. szukamy dla dziadunia![/SIZE]
  12. Hope czeka na naszą pomoc! W tej chwili opieke ma, ale my musimy za nią zapłacić. Pomożcie nam, musimy jej zapewnić wszystko co bedzie potrzebne!
  13. [quote name='invictus hilaritas']w jakim jest schronisku? prosze o nr telefonu do osoby ktora zajmuje sie sprawa bokserka ;) bedzie potrzebny na plakat.. czy ktos potafi zrobic plakat ? wydrukowalabym i jutro porozwieszala w miescie !!![/quote] Dziękować Dziękować :*
  14. Zaraz złapie ludzi z Lubina, jest ich troszkę na dogo.
  15. Słonko :( Już Niunia leży pod kroplówką, już będzie tylko lepiej!!!!
  16. [quote name='magda z.']Boksię zabierają "boksiowe" dziewczyny z dogo:loveu::loveu::loveu::Rose:[/quote] Wątek bokserki Hope: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=102587[/URL]
  17. Hope dotrze do kliniki po 21, od razu pewnie czekają ją kroplówki. Nie jestem w stanie wyobrazić sobie jak wygląda taka chudzina :placz:
  18. Dzisiaj Dobry Duszek BwP pojechał po sunie do schroniska w Jeleniej Górze, potem miała trafić do zaprzyjaźnionego hotelu w Prudniku. To co zobaczył Pan Sebastian przeszyło go na wskroś... Sunia waży mniej niż 14 kg, cała jest w ranach, podrapana, pogryziona, nie ma chyba zębów. W schronisku była tylko 4 dni, najprawdopodobniej była przywiązana w lesie. Teraz jedzie z La_pegazą w kierunku Poznania, a AgaZ przechwyci ją i zawiezie do kliniki w Poznaniu, Hania&Andrzej już tam postawiła na nogi lekarzy, by byli gotowi. Dziękuje za rewelacyjną organizacje! Sunia bedzie potrzebowała długiej opieki, będzie to kosztowało mase, jak każdy pobyt psa w poznanskiej klinice, ale damy rade! Dziękuję Wszystkim Zaangażowanym!!! Czekamy na dalsze wieści!
  19. Kilka na razie: [IMG]http://img184.imageshack.us/img184/6767/obraz138500x500xj7.jpg[/IMG] [IMG]http://img245.imageshack.us/img245/4746/obraz128500x500vy6.jpg[/IMG] [IMG]http://img245.imageshack.us/img245/5057/obraz132500x500tm5.jpg[/IMG]
  20. Chcemy pomóc bokserce, bardzo prosze o wszelkie informacje o niej.
  21. Powiedzcie nam coś o bokserce? Ponoć jest nowa w schronisku?
  22. Ejjjjjj Słonka moje... oczy, mordki, jęzorki były szczęśliwe, a swoje smutki zapakujcie w wielki worek i wyślijcie do mnie. Ja je podźwigam na plaże i rozsypie w morskiej wodzie, będą się kołysać i pływać, aż staną się ukojeniem i wrócą do nas złotym piaskiem... Ps. Limko wszystkie myśli z Tobą...
×
×
  • Create New...