To jest najmniej problemowy pies pod słońcem, chętnie bym zostawila, ale wtedy nie wezme innego na DT a w Gdyni są jeszcze dwa boksie w schronisku, na zimnie :placz:
Najpierw niech dojdzie do siebie.
Mamy w tej chwili 20 bokserów pod opieką BwP o kolejnych 14 wiemy ale nie mamy środków i miejsca :placz: Z tej czternastki mozemy zabrac jeszcze jednego, jak wybrać, jak....
Pomóżcie nam w zbieraniu pieniążków na pobyt Skutera w klinice, bardzo prosze.
Nie mamy miejsca, w tej chwili musimy wybierac, którego psa bierzemy ;(
Jeżeli znajdziemy transport dla Sandry (DT u olenka_f) do Warszawy to Agę może Ola by wzieła na DT i leczyla w gabinecie.
Ola wzięlabyś ją?
Miło, że pamiętaliście, dziękujemy :*
Thetuniu, żyj nam Kochana w zdrowiu wiele wiele lat!
[IMG]http://www.strykowski.net/fotografia_makro_zdjecia/prezent_59.jpg[/IMG]
Daje Ci Serducho moje Myszko :*
[quote name='Menrzuś']Bo nie wzięłaś miski i butelki z wodą :mad:......zapytaj się Bodziulki jak to sie robi :razz:...Ona zawsze plecak wiktuałów miała ze sobą.......i tak dobrze, że nie wskoczyła do wody :evil_lol:
Znaczy się Thetka, a nie Bodziulka[/quote]
Moja dama do wody? Nieeee za czysta byla, jakby jakieś bagienko to taaak, pierwsza :)
[quote name='diabelkowa']czesc wpadlam Was poznac :) Sliczna Theta i jaka ladna rozowa obrozka;)[/quote]
Witamy :loveu: No u nas często jest rózowo :evil_lol:
odnośnie picia wody przez Thete (watek Kamy) to zobaczcie jak pila damesa na spotkaniu boksiowym w wawie:
[IMG]http://b50.grono.net/18/120/gallery-1741945-500x500.jpg[/IMG]
Wszystkie psy łapskami wlazły i jak ludzie normalnie piły, ale Theta nie, musiala odstawić szopkę :D
Wiecie co, Kama cieszy sie nawet, jak podchodzi do miski, a ja ide jej wode wymienic, bo Theta wody stojącej nie napije sie, zawsze musi widziec, że nalewam (no chyba, że to śmierdząca rzeczka ;) )