Jump to content
Dogomania

kaerjot

Members
  • Posts

    4268
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kaerjot

  1. Ten za mały, tamten za duży. Ten za jasny, tamten za ciemny. Ten za chudy, tamten za gruby. Ten za głośny, tamten za cichy. Koncert życzeń trwa, a jak już znajdą takiego co ma wszystko ok, to za kilka miesięcy i tak wywalą.
  2. [quote name='brazowa1'] Diabeł przypomina z wygladu Karmelka własnie w wersji XXXL,tylko charakteru nie ma tak podłego. [/QUOTE] Poprzebywa troszkę z Tobą i od razu się spodli :diabloti:
  3. Dobrze będzie napewno, musi być. Ja się nigdy z czymś takim nie spotkałam, ale wet napewno i zaraz da tabletkę albo kujkę w doopkę i będzie git. Zobaczysz. Kciuki zaciśnięte.
  4. Grzeczna Pynia, wie dziewczynka, jak należy sie zachować. A maleństas fajoski, zawsze mi sie pręgulce podobały.
  5. Całkiem ładniutkie te bąble
  6. Kasiu, poproszę numer konta, mam sentyment do Zory - taka grzeczniutka dziewuszka.
  7. No coś Ty poważnie, to ja go nie lubię. Tamten kiedyś złapał mnie zębami i przy okazji przedziurawił spodnie, a moja mama zamiast iść tam z awanturą, to przylała mi w d........ , dziwna jakaś.
  8. Moja koleżanka z podstawówki miała spaniela, fajny był (gryzł, drapał, szczekał).
  9. Dobrze, że ona nie ma kompa w schronie, jakby banner zobaczyła, to by uciekła gdzie pieprz rośnie ;)
  10. Betbet, musiałam ukraść ten baner, no musiałam - jest czadowy.
  11. I co z tego, że sie śmiałam i tak go uwielbiam. A jak sobie wyobrażę jak on by z Yodą w ogrodzie wyglądał, to mam ochotę wsiadać w samochód i do schronu jechać.
  12. Cześć Kasiu, miło było poznać Ciebie i Twoje stadko. Do dziś jestem w szoku, tyle psiaków i żadnych awantur, cisza, spokój, szczęście, normalnie odjazd. Zora nie mogła lepiej trafić. Swoją drogą Zora to piękne imię, wierzę, że już niedługo jego właścicielka będzie równie piękna. PS. Poproszę podrapać ode mnie za uchem Dorotkę, zakochałam się w niej.
  13. Ja się zakochałam, przy nim żadna depresja człowiekowi nie grozi, wystarczy spojrzeć raz i już się trzeba uśmiechnąć, po prostu trzeba inaczej się nie da :)
  14. Jak widzę takiego psa, to mi wstyd, że nic nie mogę.
  15. To jak Brązowa? Masz mój numer i dasz znać co i jak?
  16. Kana, może powinnaś ogłosić licytację. Kto da więcej, ten wybierze imię ;)
  17. A ciocia Wiewiór nie bawi się z dzidzią? Pynia to stary, dobry kaszubski materiał, ja Ci to mówię, ona jak moja Klara nie do zdarcia. Klarze w poniedziałek znowu guzy wycinali, a we wtorek zwiała mi z izolatki i podrapała przy próbie zamknięcia spowrotem. Tolcia, czy Ty już naprawdę nie mogłaś wykombinować czegoś bardziej apetycznego?
  18. No to widzę, że rozumek to psinka w domku zostawiła, zimą konewkę do ogrodu ciągnie :)
  19. Ohydka to niezłe imię, albo Ula-Brzydula
×
×
  • Create New...