Jump to content
Dogomania

kaerjot

Members
  • Posts

    4268
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kaerjot

  1. Widzę, że Różowy Aniłołek bardzo kocykolubny jest, normalnie jak jamniczek :loveu::loveu::loveu:
  2. GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wiktorcia prześliczna, ale po takiej mamuni i babuni musiała tak być. A kiedy będą zdjęcia? A kiedy będzie w domku? A kiedy będą zdjęcia? A kiedy jamniki poznają Bąbelka? A kiedy będą zdjęcia? A kiedy pępkowe? A kiedy będą zdjęcia? A kiedy dzidzia coś na forum napisze? A kiedy będą zdjęcia? A kiedy będą zdjęcia? A kiedy będą zdjęcia?
  3. Trzymam więc kciuki. A państwo Lidzi zajrzą na dogo?
  4. Kasiu, tak strasznie mi przykro. Nie wiem co powiedzieć, jak wyrazić żal, smutek, współczucie. Wszystko co próbuję pisać, wydaje mi się głupie i puste. Lepiej chyba nie pisać nic, nie kombinować. Kasiu, ucałuj Kamilka i powiedz mu, że Sendi zawsze, zawsze będzie przy swoim dzieciaku.
  5. [quote name='brazowa1']złosliwy jest jak gnom[/quote] No cóż duży nie jest, a radzić sobie w życiu trzeba. Fajny chłopak.
  6. Jaaaaaaaaaaaaaaa, możemy śledzić teraz rozwój Sopotka dzień po dniu. Super!!! A czy małe byczki lubią zabawki?
  7. [quote name='brazowa1']pokazuje miski[/quote] Jakie miski? Metalowe czy plastikowe?
  8. Może, może, tylko dlaczego ja ryczę. Pewnie dlatego, że w niedzielę widziałam Lidzię. Widziałam jak tuli się do Brązowej, jak zagląda jej w oczy, jak zaczepia ją o głaskanie. I tak strasznie, strasznie zapragnęłam, żeby zauważyła też mnie. Nie dlatego, że zazdrościłam Brązowej, ale dlatego, że mam przerażąjącą pewność, że nikt nigdy nie zechce psa, który go nie zauważa. Ludzie widząc zachowanie Lidzi, pomyślą [I]"oto szczęśliwy psiak, po co to zmieniać"[/I]. Ludzie chcą wierzyć, że psiak, który wyciąga do nich łapkę przez kraty, nigdy nie robił tego do innych, że wybrał właśnie ich, a ta malutka nikogo nie wybierze. Czy znajdzie się kiedykolwiek ktoś, kto zechce sobie zapracować na zaufanie i miłość Lidzi?
  9. A może by tak peruczkę jej zamówic?
  10. Ale fajoski berbeć :loveu: I ma śliczną gwiazdeczkę na główce.
  11. A ja stanowczo protestuję!!! Mareksy szkoleniem się zajął i teraz fotek ni ma. Ja codziennie rano włączam kompa, żeby kurki, krówki, kotki, pieski i inne pooglądać, a tu od kilku dni ..................upa. Protestuję :mad:
  12. No to mnie zachęciłaś, jak jasna ch............:evil_lol: A tak poważnie, to zadzwonię i się jakoś dogadamy.
  13. Mam sąsiadkę, której nikt nie lubi, może jej podrzucić. W sumie jej to już wszystko jedno powinno być.
  14. Szkoda, nie mogę sprawić, żeby nikt jej już nigdy nie porzucił, ale bardzo bym chciała przynajmniej bezsensownego rozmnażania jej oszczędzić. A jeżeli pojadę do schronu, pokażę ją palcem i dam kasę na sterylkę?
  15. Brązowa, a czy ta nieszczęsna, porzucana Majeczka jest wysterylizowana?
  16. Szczęka mi spadła i wala się po podłodze:crazyeye: Wiecie, ja zwątpiłam, myslałam, że dogo nie ma sensu, że to strata czasu. Ale dziś się przekonałam, że dogomania to potęga!!!!! Oleńko, nie uduś Figi ze szczęścia:loveu:
  17. Aż dziwne, że ona jeszcze w schronie. Ładniutka, zgrabniutka, młodziutka. Czego jeszcze chcieć?
  18. Dora mnie niezmiennie rozkłada na łopatki, taki dzieciuch kluchowaty z niej:loveu: Chyba się zakochałam:loveu:
  19. Łaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaał Ale piękne zdjęcia Łaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaał
  20. Witaj Mareksy, najpierw powinnam się chyba przeprosić, za to, że czytam wątek, oglądam fotki i nic nie piszę , to bardzo brzydko z mojeje strony, ale przepraszam. Aramis jest przewspaniały i ma ogromne szczęście, bo trafił do człowieka o wielkim i pojemnym sercu. Dżeki też jest fajny, tylko coś go maluśko, oj maluśko. A Dora jest strasznie fajnym psim dzieciakiem. Gdy moja Yoda była sterylizowana, pani wet kazała mi przynieść ze sobą koszulkę i wykonała takie ubranko. Było wygodne i zdało egzamin. Koszulka polo (łatwiej ubrać), przewiązana bandażem elastycznym, oczywiście niezbyt mocno. Tylko ostrzegam, nie ma takiego człowieka, który by na taki widok nie zatrzymał się i nie gapił, jakby psa w koszuli nie widział:crazyeye:
  21. Niby taki mały, a okazuje się, że Connan Niszczyciel z niego :shake:
  22. kaerjot

    Brązowa sucz

    [quote name='rwpb']Ta koleżanka dla Atosa jest troszkę zbyt szybka :evil_lol: [/quote] Szybka - to nie jest komplement dla kobiety:eviltong:
×
×
  • Create New...