-
Posts
4268 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kaerjot
-
Stworek. O psie ,który poznał głód. W DT u Telmy.
kaerjot replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Kiedyś przeczytałam, że w trakcie linienia owczarka, jak się wyjmie z lodówki surowe jajko i je rozbije to w środku będą kłaki. Teraz wiem, że to prawda ;) -
Oleńko, tak strasznie żal. Pewnie to niewiele, ale myślę o Tobie. Pamiętam gdy pierwszy raz zobaczyłam Figę, to było w schronisku, byłam przekonana, że ten psiak nie pożyje dłużej niż tydzień, aż nie chce mi się wierzyć, że to było 4 lata temu. To prawdziwy cud, tylko że wcale przez to nie jest teraz łatwiej.
-
Stworek. O psie ,który poznał głód. W DT u Telmy.
kaerjot replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Myślisz, że przyjmuje TZ-ów na tymczas? Później oddaje "dobrze wychowanego"? -
Emma,delikatna i subtelna jak gałązka.8 miesięcy,ZAADOPTOWANA
kaerjot replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Ale piękna -
Wygląda na fajną dziewczynę
-
Mieszkają tam gdzie teraz wszystko rozkopane :) Przy Placu Wolności, mama lubi chodzić z Napi na rynek, więc może widziałaś. A do których szkół chodziłaś? Jeżeli do SP nr 3 lub do LO, to istnieje możliwość, że moi rodzice męczyli Cię w temacie nauk ścisłych ;) Akucha, ale Ty masz bałagan na wątku, każdy pisze co chce, zupełnie nie na temat :)
-
Ojasia, a ja jestem z Lidzbarka, wiesz :) Moi rodzice nadal tam mieszkają i mają sunię Napi, może znasz :)
-
[quote name='brazowa1']Betbet,jak bedziesz oddawała rzeczy kaerjot,to moze podrzuce Ci kaerjotowy transporter ;) ,który tez musze oddać. [COLOR=lemonchiffon]Oczywiscie zartuje,sama oddam[/COLOR][/QUOTE] Rozumiem, że nie chcesz mnie widzieć:obrazic:
-
Betbet nie przejmuj się, ja i tak nie mam czasu ani na czytanie, ani na gotowanie. Sąsiedzi na nartach, zgadnij kto sie opiekuje psami? Codziennie mam 8 spacerow, później już tylko padam.
-
Raz na jakiś czas sprawdzam, czy nadal istniejemy.
-
Isia uciekła ze schronu,aborcja,usunięta listwa-martwica. JUŻ W DOMU
kaerjot replied to wszpasia's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki za maleńką -
[quote name='Gabryjella']Brazowa jak możesz, a gdzie "zbilansowanie" pokarmu ?[/QUOTE] Jak sobie Saga coś znajdzie na spacerze, to sobie "zbilansuje" pokarm :eviltong:
-
Myślicie,ze już widzieliście najpiekniejsze psy?Oto BUŁA.MA DOM
kaerjot replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Elegancik z koleżki -
[quote name='Kasia25']Wypierdzielę karmę, będę surowym karmić, rzucę pół świniaka na tydz, do tego z kg marchwi , selera i co tam jeszcze matka ziemia daje..........aaaaaaaaaaa. [/QUOTE] No wiesz!!!!!!!!!!! Nie wiesz, że psom nie wolno wieprzowiny dawać. Pogadaj z Mareksym i tylko wołowinkę ewentualnie drób, a jak już zdecydujesz się na karmienie pieseczka połową krowy tygodniowo, to przyjadę z Yodą na obiadek ;)
-
Kasiu, moja Yoda po Eukanubie dostaje świro-drapa, to było nie do wytrzymania, bo ona oczywiście śpi z nami, a drapała się z takim zapałem, że łóżko się trzęsło, częstotliwość ataków drapania - co 45 minut, tak, żeby człowiek zdążył zasnąć. Każda inna karma jest ok, ale akurat E, w naszym przypadku odpada. Gdzieś w dziale o żywieniu był wątek na ten temat.
-
Przyjaciel dla leniucha. Grzeczne,ułożone pieski. PIKO MA DOM!!!
kaerjot replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
A ktoś się dziwi?