Jump to content
Dogomania

kaerjot

Members
  • Posts

    4268
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kaerjot

  1. Betbet litości............................
  2. Akucha, a małe koci-dupci wychodzą na zewnątrz?
  3. Oleńka, TZ przygotowany i ugotowany. Co prawda teraz muszę galaretę w weekend gotować, ale to już trudno. To kiedy do tego weta?
  4. Oleńko jak sie spotkamy to ja Cię walnę. Naprawdę sądziłaś, że miałam namyśli transport w jedną stronę, a później "bujaj się Fela"? Pogadam dzis po południu z TZ o przyszłym wtorku.
  5. Kiedyś przeczytałam, że w trakcie linienia owczarka, jak się wyjmie z lodówki surowe jajko i je rozbije to w środku będą kłaki. Teraz wiem, że to prawda ;)
  6. Betbet, nie marudź, ja tam uwielbiam u Ciebie kupować i czas dostawy nie ma tu nic do rzeczy :) Piszesz, że masz piłkę i Yoda już ostrzy zęby :) Oleńko, jeżeli potrzebujesz transportu z jamniśką do Gdańska, to dawaj znaka. Mój TZ lubi jeździć :)
  7. Oleńko, tak strasznie żal. Pewnie to niewiele, ale myślę o Tobie. Pamiętam gdy pierwszy raz zobaczyłam Figę, to było w schronisku, byłam przekonana, że ten psiak nie pożyje dłużej niż tydzień, aż nie chce mi się wierzyć, że to było 4 lata temu. To prawdziwy cud, tylko że wcale przez to nie jest teraz łatwiej.
  8. Myślisz, że przyjmuje TZ-ów na tymczas? Później oddaje "dobrze wychowanego"?
  9. [quote name='Kasia77'](chociaż żadno nie wie na co szczeka:lol:).[/QUOTE] Ten co zaczął aferę chyba wie :)
  10. W przydomowych ogrodach ciężko jest zobaczyć psa, który NIE drze się na inne psy.
  11. Wygląda na fajną dziewczynę
  12. Mieszkają tam gdzie teraz wszystko rozkopane :) Przy Placu Wolności, mama lubi chodzić z Napi na rynek, więc może widziałaś. A do których szkół chodziłaś? Jeżeli do SP nr 3 lub do LO, to istnieje możliwość, że moi rodzice męczyli Cię w temacie nauk ścisłych ;) Akucha, ale Ty masz bałagan na wątku, każdy pisze co chce, zupełnie nie na temat :)
  13. Ojasia, a ja jestem z Lidzbarka, wiesz :) Moi rodzice nadal tam mieszkają i mają sunię Napi, może znasz :)
  14. [quote name='brazowa1']Betbet,jak bedziesz oddawała rzeczy kaerjot,to moze podrzuce Ci kaerjotowy transporter ;) ,który tez musze oddać. [COLOR=lemonchiffon]Oczywiscie zartuje,sama oddam[/COLOR][/QUOTE] Rozumiem, że nie chcesz mnie widzieć:obrazic:
  15. Betbet nie przejmuj się, ja i tak nie mam czasu ani na czytanie, ani na gotowanie. Sąsiedzi na nartach, zgadnij kto sie opiekuje psami? Codziennie mam 8 spacerow, później już tylko padam.
  16. Raz na jakiś czas sprawdzam, czy nadal istniejemy.
  17. I to będzie moje noworoczne życzenie.:thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs:
  18. [quote name='Gabryjella']Brazowa jak możesz, a gdzie "zbilansowanie" pokarmu ?[/QUOTE] Jak sobie Saga coś znajdzie na spacerze, to sobie "zbilansuje" pokarm :eviltong:
  19. [quote name='Kasia25']Wypierdzielę karmę, będę surowym karmić, rzucę pół świniaka na tydz, do tego z kg marchwi , selera i co tam jeszcze matka ziemia daje..........aaaaaaaaaaa. [/QUOTE] No wiesz!!!!!!!!!!! Nie wiesz, że psom nie wolno wieprzowiny dawać. Pogadaj z Mareksym i tylko wołowinkę ewentualnie drób, a jak już zdecydujesz się na karmienie pieseczka połową krowy tygodniowo, to przyjadę z Yodą na obiadek ;)
  20. Kasiu, moja Yoda po Eukanubie dostaje świro-drapa, to było nie do wytrzymania, bo ona oczywiście śpi z nami, a drapała się z takim zapałem, że łóżko się trzęsło, częstotliwość ataków drapania - co 45 minut, tak, żeby człowiek zdążył zasnąć. Każda inna karma jest ok, ale akurat E, w naszym przypadku odpada. Gdzieś w dziale o żywieniu był wątek na ten temat.
×
×
  • Create New...