Jump to content
Dogomania

kaerjot

Members
  • Posts

    4268
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kaerjot

  1. I to miś polarny :)
  2. Piękne, cudne, wspaniałe, jestem uryczana i uchachana razem. Nie wiem dlaczego, ale "samotna drzemka" wzruszyła mnie najbardziej. Jak ktoś może to bardzo proszę o przekazanie Państwu Angela wielu, wielu uścisków.
  3. A to super powitanie, tylko skąd Ty Celinko wiesz gdzie nogę postawić:crazyeye: Gdzie nie spojrzeć, tam jamnik:loveu:
  4. [quote name='brazowa1']oooooooo,nad kanałem......dawno tam nie byłam :placz:[/quote] Zapraszam :multi:
  5. Tak było ładnie: [IMG]http://images31.fotosik.pl/436/0ec510e9b4d949cemed.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/49/b936c6b3bf9ad41amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/313/786734c11542a42emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images32.fotosik.pl/436/c2063f5a4432e77bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images33.fotosik.pl/441/a5b4fabc2bc1fd32med.jpg[/IMG]
  6. [quote name='brazowa1']niezła jestes-nie puscilas![/quote] Puściłam wiązankę, żałuj, że nie słyszałaś. :angryy:
  7. [quote name='Celina12']A co to jest mózg?????:diabloti:[/quote] Mnie nie pytaj:shake: Wróciłam właśnie z małego spacerku z Yodą. Fajnie było. Idziemy sobie niemrawym kroczkiem. Ja z lewą ręką uwieszoną na szaliku, w prawej latarka, smycz i komórka. Yoda ze znudzoną miną obsikuje te same zielska co po południu, aż tu nagle..................... Na środku drogi sarenki. Niech je piorun spali, stoją i się gapią jak durnowate. Yoda oczywiście długo nie kombinowała, odpaliła łapy i ruszyła. Efekty: 1. Latarka w drzazgach 2. Komórka w dwóch częściach, na szczęście ona pancerna i po złożeniu nadal działa 3. Smyczy z ręki nie wypuściłam 4. Dziura w dresach 5. Dziura w kolanie, krew już prawie przestała lecieć Już lubię ten rok. Zapowiada się SUPER:diabloti:
  8. [quote name='Zosia4']To ja nieśmiało też zaśpiewam "sto lat", bo wszyscy już byli, a ja ostatnia :oops:.[/quote] Wcale nie wszyscy. Jeszcze ja:oops: Celinko, stu lat i tysiąca jamników :Rose::Rose::Rose::Rose::Rose:
  9. [quote name='olenka_f']ja miałam ostatnio robiony rezonans i mam dla was niespodziankę ......... mam mózg :diabloti:[/quote] :crazyeye::crazyeye: No szok normalnie :evil_lol::evil_lol: Ciekawe czy można zrobić tego rezonansa sierściuchom, chętnie bym się dowiedziała co noszą w łepetynach:cool3:
  10. Żyjemy, żyjemy, tylko w sobotę zaliczyłam bęc i jestem poobijana i obolała, na szczęście bez złamań. Robili mi kilka rtg i zastanawiam się kiedy zacznę świecić.:eviltong:
  11. Śliczne czarniutkie słoneczko, a nie żaden mutancik:mad:
  12. [quote name='brazowa1']pokaże o co mi chodzi.Jakby kali byl rudy,to by wygladał tak :) jak "moj" sliczny Mol [/quote] A tak wygada, jak wypastowany Mol, tez ladnie :eviltong:
  13. [quote name='szuwar']Oj Kaerjot, rozsądek jest zły! Bardzo zły! [/quote] Zły to on jest, ten rozsądek, ale niestety ma skubany rację.:placz:
  14. [quote name='Maupa4']Różowiec zaczęła od ... uszu. :roll: Fafluchy nadal były prawie kredowo białe a uszyska od środka powolutku różowiały.[/quote] To akurat łatwo zrozumieć. Plotkowałyście o niej, az jej uszy poczerwieniały.:diabloti:
  15. [quote name='Maupa4']Ale teraz już ok. Debiśka śpi - po swojemu z półotwartymi oczami[/quote] Może ona na stole, też miała półotwarte oczy i na widok krwi zemdlała. [COLOR=lightblue]Ja tam zawsze mdleję.[/COLOR]
  16. Zanim Yodę wysterylizowaliśmy, to w czasie cieczki, codziennie spryskiwałam cały płot octem. A co by za bardzo nie śmierdziało to octem winnym. W sumie to i tak kundle łaziły po drodze, ale trochę głupiały, a ile radości miała ludność okoliczna.............
  17. Dziwnie on jakoś wygląda? Co to miało niby być?
  18. Ależ one wszystkie przepiękne. A w tym owczarze to się zakochałam. Nienawidzę rozsądku.
  19. [quote name='brazowa1']Ciotki maja dobre serca.To przemiły pies,naprawde,ale wolalabym,zeby on chociaz byl beżowy.[/quote] Ale, że co? Beżowy ładniejszy czy jak?
  20. Każde dziecko powinno mieć psiego kumpla. Dzieciństwo jest wtedy mądrzejsze. Kamil z Rudą pieknie razem wyglądają. aż mi się oczy mokre zrobiły.
  21. [quote name='brazowa1']Kaerjot go zna i wiewiorka.Trudno Karmelka zapomniec.[/quote] Dopiero zauważyłam, że bylam wywołana do tablicy. Uprzejmie informuję, że pamietam coś maluśkiego, rudzieńkiego i słodziastego. Podobno pierwsze wrażenie bywa mylne.
  22. Bleeeeeeeee Po co ja tu dziś wlazłam, apetyt przez was straciłam.
  23. [quote name='akucha']Wyślę chyba tekst do zatwierdznia i dam na trójmiejskie psinę, co?[/quote] Do zatwierdzenia? Ale o co chodzi?
  24. Popieram!!! Co to za porządki, żeby tylko Pynia ucho miała? Niedobra Akucha.
×
×
  • Create New...