-
Posts
1202 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sylvia_76
-
oj... długo ostatnio nie pisaliśmy, a działo się... :) Najpierw spotkanie z Achillesem [img]http://img116.imageshack.us/img116/7086/korekachilles2bb5.jpg[/img][img] Potem Achillesem i Jojkiem [img]http://www.zkolumbowejsfory.pl/panowie1.jpg[/img] [img]http://www.zkolumbowejsfory.pl/udane.jpg[/img] ... a wieczorami w domu zaprzyjaźniałem się z kurczaczkiem: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img76.imageshack.us/img76/2730/korekikurczak2rf1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img301.imageshack.us/img301/7834/korekikurczak6ak7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img301.imageshack.us/img301/3989/korekikurczak4cv1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img76.imageshack.us/img76/2707/korekikurczakdf6.jpg[/IMG][/URL]
-
Miumiu - gratuluję!!! W końcu znalazłaś swoją rasę :) Wprawdzie jest to dla mnie niezrozumiałe (pisze to właścicielka doga niemieckieo), ale szanuję wybór ;) Zresztą - każda miłość jest taka: nagła i bezrozumna (piszę to rónież w odniesieniu do siebie :) ) A teraz serio - wstawiaj mnóstwo fotek maluszka! Jest przesłodki :loveu: :loveu: :loveu: (... i pomyśleć, że mój szczon, gdy go odbierałam w podobnym wieku ważył 12 kg :) )
-
Właściciele dogów nie będą zdziwieni, reszta - nie wiem :) Wklejam, bo gdy to zobaczyłam, zafascynowało mnie na tyle, że zrobiłam zdjęcie :) (na ręce się już możemy siłować) :) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img49.imageshack.us/img49/8092/apa2at2.jpg[/IMG][/URL]
-
Rany... czy ten mały bąbelek to Achilles? :) :loveu: :loveu: :loveu: hihihihihi...
-
[quote name='Hexi']jakis czas temu moon zrobila mi prezent...:lol: do tej pory wisial u mnie na pulpicie :) ps moon a tego pana to ja poprosze z dostawa do domu ;)[/QUOTE] Pan - mrrrrrrrrrrrrrrau... :) Bestia zresztą tez niczego sobie :) Cóż... ja znam Achilla od nieco innej strony: :) [B]1. kontemplacyjno - dostojnej:[/B] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img165.imageshack.us/img165/633/achillesvn2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img116.imageshack.us/img116/6308/achilles2hp6.jpg[/IMG][/URL] [B]2. towarzysko - zabawowej :) [/B](tak, tak, drodzy państwo, tak psy lekce sobie ważą wystawy :) ) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img165.imageshack.us/img165/9366/achilles5fd2.jpg[/IMG][/URL] [B]3. ... i opiekuńczo - wychowawczej:[/B] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img116.imageshack.us/img116/7086/korekachilles2bb5.jpg[/IMG][/URL]
-
Nelson - kleję mu, kleję :) Tyle tylko, że małpa zawsze zdejmie sobie plastry przed sesją :) Pomiędzy nimi łazi zaklejony jak mumia ;) Anea - w takim razie witaj i zapraszam na wątek "Halo, halo, właściciele dogów niemieckich" w dziale molosy (grupa II) :) ... ponieważ są psy i są dogi :) Hexi - taaaaaaaak, na niektórych zdjeciach powoli zaczyna przypominać doga :) Nie ukrywam, że wtedy rozpiera mnie duma :)
-
Korkosmok wczesnojesienny [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img96.imageshack.us/img96/7159/koreczekrf0.jpg[/IMG][/URL]
-
dziękuję, dziękuję, dziękuję :) Asher - skończysz z dogiem! Jestem tego pewna :) U mnie też zaczęło się od gapienia :) A to fotka z dzisiejszego spacerku: Korkosmok jarzębinowy :) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img170.imageshack.us/img170/6999/korekwjarzbiniebi6.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Behemot']Z moih taka samo. Wzięłam Soni ę, kiedy miała 7-8 tygodni. Potem przez 5 tygodni była na domowej kwarantannie.[/QUOTE] To tak, jak Korkosmok :)
-
Oto jaaaaaaaa [img]http://img181.imageshack.us/img181/1391/wystawa2id2.jpg[/img] [img]http://img123.imageshack.us/img123/6145/wystawa3vu0.jpg[/img] [img]http://img137.imageshack.us/img137/1313/wystawa9vh0.jpg[/img]
-
[quote name='diabelkowa']no cooz z moich zrodel jest to wiek 8 tyg...[/QUOTE] a z moich - min. 7 tygodni (optymalnie: 8 )
-
[quote name='xxxx52']Szczeniak musi byc z mama minimum 10 tygodni,nie mowiac o odrobaczeniu ,szczepieniu,musi miec kontak z rodzenstwem.Co za horor,makabra:angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy:[/QUOTE] dlaczego minimum 10 tygodni? Poproszę o źródło tej wiedzy.
-
Simbik - jeszcze chyba miesiąc (kurcze, zapomniałąm kiedy jest klubówka :oops: :lol: ). Mam nadzieję, że dziecko mi nie zbrzydnie jakoś dramatycznie do tego czasu :)
-
Chwali się chwali :) i chodzi dumna jak pawica :) To i tak nic przy tym, co wyczynia mój TZ, który jeszcze rok temu nie chciał slyszeć o psie w mieszkaniu :) Obdzwonił chyba wszystkich, których miał w komórce :) i poinformował o sukcesie dziecka (choć był nieco rozczarowany, że w klasie szczeniąt nie przyznają tytułu reproduktora :) , NPW - czyli najlepszego psa wszechświata itp. :) ) Zdaję sobie sprawę z tego, że normalni już dawno przestaliśmy być - mało tego, raczej nam się pogorszy :)
-
[quote name='jo-jo']i jak już wkońcu udało się go na dwór wyciągnąć to szedł cały czas między dwoma Panami, pod ...Parasolem :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/QUOTE] Mądry dożek! :) hihihihihihi...
-
[quote name='jo-jo'][CENTER]Uwaga! Uwaga[/CENTER] [CENTER]!!!DoGowisko!!![/CENTER] [CENTER]Wstępny termin, 2 września godzina 14.00 Miejsce, Pola Kabackie[/CENTER] [CENTER]Skład na dzień 22 sierpnia:[/CENTER] [CENTER]1. Sylwia i Korek 2. Klaudia i Jojek 3. Marta i Achilles[/CENTER] [CENTER]Czy ktoś jeszcze? :evil_lol: [/CENTER][/QUOTE] Może uda mi sie namówić Kasię Cairową, aby przyjechała ze swoimi trzema... I gdyby Korona przywiozła dziewczynki... to byłoby już 8 dogów :multi:
-
[quote name='kamila-dog']Pozdrowienia i buziaczki dla tego przystojnego czarnego kawalera :loveu: Rosnie jak na drozdzach :-o[/QUOTE] a gdzie ty się podziewasz??? :cool3: :lol: Korkosmok w podziękowaniu za komplementy zadedykował Ci swój pierwszy koncert a tu puuuuusto :)
-
[quote name='KORONA']No to ekstra :multi: Korkosmok idzie do szkoły, będzie pisał i czytał... Super ;) No to już widzę te szkolenia... Tyle znajomych dogów jednym miejscu. Tylko pamiętajcie, ze macie sie tam uczyć, a nie plotkować ;) hihihi[/QUOTE] Będzie czytał, pisał, liczył :) Mój mały uczeń :loveu: Jesli chodzi o szkolenie i hmmm... gadulstwo właścicielek :) - czyżby to właśnie z tego powody wszyscy na początku byli przestawiani wg fantazji pana Zbyszka? :) :) :) Jojek - czyżby to oznaczało, że wrócicie w tym roku jrzed zimą???!!! I się spotkamy??? :multi:
-
[quote name='jo-jo']A na plaże nie możemy, bo Jojek na piasek się uczulił :angryy:[/QUOTE] O, kurczę... Jesteś pewna, że to nadmorski piasek? Oj... Wracajcie z powrotem! 1. tu nic nie uczula 2. my tu jesteśmy :) :) :)
-
Korona - :) tego się właśnie obawiam - że mółby wyrosnąć z niego artysta :) w zwiazku z powyższym dziś po próbnej lekcji zdecydowaliśmy, że od następnego tygodnia Korkosmok będzie regularnie (na tyle, na ile regularna będzie Marta Achillesowa - transport do Mysiadła :) ) chodził na szkolenie przygotowujące do egzaminu PT. Koniec z muzyką :) i ganianiem za motylkami z pańcią uczepioną drugiego końca smyczy :) Pańcia się w końcu przełamała, zobaczyła w Dzieciątku przyszłego wielkopsa i podjęła bohaterską decyzję o tym, że pora do szkoły, Maleńki :) Muszę się też pochwalić, że Marta i Maciek Achillesowie nauczyli dziś Potwora nowej umiejętności: jeżdżenia za kratką w bagażniku kombiaka :multi: :multi: :multi: Teraz tylko muszę kupić sobie taki samochód, aby nie zapomniał co już potrafi :) Marto - bardzo, bardzo dziekuję!!! P.S. Malec oczywiście jeszcze nie wstał :)
-
[quote name='jo-jo']Sylwia piszesz się na spacerek, a własciwie dogowisko?? A więc 2 września, godzina może 13? Pola Kabackie? Trzeba jeszcze uzgodnić ;-)[/QUOTE] Piszę, piszę, jeśli tylko przesuniecietroszkę godzinę, bo my z Korkosmokiem będziemy się od 12 szkolić, a nie pamiętam ile czasu to zajmuje (2 godziny???) - zresztą to dość blisko, bo w Mysiadle :)
-
[quote name='r_2005']Korkosmok śpi na takim materacu? Wygodnicki:lol: [SIZE=1]I dlaczego ten materac taki czysty jest???:crazyeye: [/SIZE][/QUOTE] On naprawdę nie jest czysty :) :) :) Zapraszam do domu :) w celu zbadania wzrokiem wspomnianego materaca :) Poważnie zaś - przykryty był cały czas materacami z gumką, które Korkosmok ustawicznie rozrywał na strzępy, więc ostatnio się zbuntowałam i nie kupuję :) a biel materaca powoli odchodzi w niebyt :) Materacyk ma wymiary 140 na 90 cm (o ile dobrze pamiętam) i kupiony został w sklepie z artykułami dzieciowymi :) (ludzkimi): po pierwsze - o wiele taniej niż w sklepie ZOO, po drugie - jest fajniejszy bo zdecydowanie wyższy (czyli to, co dogi lubią najbardziej :) ) niż to. co jest oferowane na rynku w sklepach zoologicznych :)
-
W związku z tym, że szczeniakom najłatwiej robi się zdjecia gdy są zmęczone - dziś sesja bardzo statyczna :) Korkosmok śpiący [URL=http://imageshack.us][img]http://img201.imageshack.us/img201/1706/dsc00405pt1.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img87.imageshack.us/img87/1482/dsc00402kr7.jpg[/img][/URL] Korkosmok mówi "dobranoc" [URL=http://imageshack.us][img]http://img201.imageshack.us/img201/3061/dsc00419ig6.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img87.imageshack.us/img87/1969/dsc00418rx8.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img201.imageshack.us/img201/3300/dsc00406bd6.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img87.imageshack.us/img87/6685/dsc00355ai3.jpg[/img][/URL] "pocałuj psa w nos" :) [URL=http://imageshack.us][img]http://img87.imageshack.us/img87/9072/dsc00360wt3.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img68.imageshack.us/img68/7779/dsc00293mc7.jpg[/img][/URL] tak przy okazji... 4 miesiące temu na tym samym posłanku (tyle tylko, że z prześcieradłem, które pożarłem, mieściłem się zupełnie bez problemu :) ) [img]http://img286.imageshack.us/img286/6005/pict00668xg.jpg[/img]
-
Na sierść Renault zaleca oleje ELF :lol: :lol: :lol: A serio - nie mam pojęcia, czarne tak podobno mają, że błyszczą :p Jak miło, że zajrzałaś :) Korkosmok przesyła pozdrowienia dla błękitnego kumpla! :loveu:
-
niech będzie Chopin :) Choć jeśli mogę wybierać, to wolę Rachmaninowa (ups! to przecież dog [B]niemiecki[/B]... Wagner? :) )