Jump to content
Dogomania

Sylvia_76

Members
  • Posts

    1202
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Sylvia_76

  1. [quote name='nelson']:klacz::klacz::cool2::cool2::laugh2_2::laugh2_2:Brawo Smoczku , jesteś cudny i wygrywaj wszystkie wystawy,brawo:multi::multi::loveu::loveu:[/QUOTE] Nelson, a Ty jesteś kochana :) Bardzo dziękuję w imieniu mojego Potwora :)
  2. Jojeczku kochany, jak już wrócisz (a tak w ogóle to gdzie wyjechałaś, hmmm???) prześlij mi proszę na maila ( [email][email protected][/email] ) fotki Korkosmoka. To, gdzie kłaniają się z Martą jest obłędne, zresztą te inne też :) Jeśli to Ty je robiłaś - poprosimy Cię ładnie o pozostanie naszym fotografem :) bo robisz to mistrzowsko! Całuski dla Jojeczka (jaka szkoda, że nie mogliśmy spotkać się w sobotę... byłam u Was na łąkach wybiegać mojego potwora) od małego śpiącego czarnego diablątka i ode mnie :)
  3. Korkosmok na Klubie :) (zdjecie od Ajronowej :) dziękuję!!!) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/171/9fb55ed8115a81b0.jpg[/IMG][/URL]
  4. [quote name='simbik']To My jeszcze raz serdecznie gratulujemy :laola: i już się nie możemy doczekać spotkania na Dogowisku:Cool!: :Cool!: :Cool!: .[/QUOTE] Ja też się cieszę na to spotkanie :) Korkosmok będzie pewnie trochę zmęczony, ale on się błyskawicznie regeneruje, hihihihihihihi... :evil_lol:
  5. Gratuluję serdecznie!!! Masz przepięknego malca! Bardzo cieszę się, że mogliśmy z Korkosmokiem Was poznać :) (panowie ewidentnie się polubili :) ) Teufelek jest cudny i ma jeszcze taki pocieszny wyraz pyszczka (Koreczek też niedawno budził tylko ciepłe uczucia, np.u przechodniów, teraz zaczynają się go bać :) ) - chciałoby się go głaskać i miziać i głaskać i miziać... :) Do zobaczenia na Światówce (bo chyba będziecie?) :) (a wczesniej na dogowisku :) )
  6. [quote name='simbik']A co tu się pani Koreczka sukcesami nie chwali :mad: . Ja bym chciała pogratulować... i czekam :roll: . No i mam nadzieję, że już wkrótce zobaczymy się na Dogowisku :lol:, bo i nasi chłopcy przypadli sobie do gustu :cool3: .[/QUOTE] No dumna jestem z dziecka, dumna :) Mały dostał I lokatę i WO (czarne szczenięta) i [B]wygrał BIS szczeniąt [/B]:) :) :) Przywieźliśmy dwa puchary (jeden malutki a drugi ogromny), które stanęły na półce do tego celu przeznaczonej (tzn. przeznaczyłam ją wczoraj :) ), mam nadzieję, że będzie ich (pucharków) więcej :) Co do dogowiska - będę na pewno (przyjedziemy prosto ze szkolenia, więc ok. 14.30 - wytrzymacie do tej pory?) Zdjeć na razie nie będzie :) [url]http://www.youtube.com/watch?v=So1PZdk97yI[/url] to link do krótkiego filmiku :) Natalia (Moon Light) nagrała moment tuż po ogłoszeniu wyników :) Moje Korkosmoczątko malutkie :)
  7. Kamila - napiszę krótko, bo pędzę do pracy: ONA JEST PRZESŁODKA!!! :loveu:
  8. [quote name='kamila-dog']Galeria juz dziala :multi: Serdecznie zapraszam :lol: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=31137[/URL][/QUOTE] Ale fajnie!!! Pędzę obejrzeć!
  9. [quote name='niunia_51']witam wszystkich mój znajomy poleciał mi domowy sopsób na przekonanie się czy karma jest dobra (oczywiście pomijając skład) a zatem kazał zalać kilka "kulek" wodą i odczekać kilka godzin, efekt: -jak kulki bardzo napęcznieją tzn. dużo powiększą swoją pierwotną wielkość- to karma średnia -jak pozostaną tej samej wielkośći lub troszkę się zwiększą to karma dobra co sądzicie o tym??[/QUOTE] To zależy co masz na myśli pisząc [quote]dużo powiększą swoją pierwotną wielkość"[/quote] Dużo, czyli ile? dwu -trzy-czterokrotnie? Namaczam karmę, którą dostaje mój szczeniak od zawsze. Traktowałam w ten sposób Eukanubę Intestinal Puppy, Royala dla szczeniąt i teraz Biomill - wszystkie powiększają swoją objętość ok. dwukrotnie. Na pewno nie pozostają przy swojej wielkości - a to chyba nie są złe karmy, prawda? Dlaczego Twój znajomy twierdzi,że dobra karma nie pęcznieje? Na czym opiera tę wiedzę?
  10. Anea - masz priv.
  11. Dziękuję bardzo! :oops: Martuś - trzeba dorobić Korkofotek, trzeba :) Anea - to warszawianka :) Ten dog, o którym pisałaś - to czarna dożyczka, tak? Zparaszamy na Kabaty (tam dogów zatrzęsienie, albo do Centrum - jest jeden, ale wariat jak trzy inne) Kamila - czy ja już pisałam, że uwielbiam czytać Twoje posty? :lol: :lol: :lol: Co z galerią Twojej suni?
  12. Dog stróżujący (zwróćcie uwagę na oczy :) ) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img247.imageshack.us/img247/2627/korkosmoknamateracyku3cr8.jpg[/IMG][/URL]
  13. Jojek - rany!!! jaki on malutki!!! Miał tu 4,5 miesiąca :lol: :lol: :lol: Mój maluszek kochany! :loveu:
  14. [quote name='jo-jo'][IMG]http://www.zkolumbowejsfory.pl/spacery/korek.jpg[/IMG][/QUOTE] Jojeczku... czy Ty przypadkeim nie masz jeszcze jakichś zdjęć mojego Potwora??? Hmmm???? np. z 1 lipca???? (czy końca sierpnia) :) Moon - ratlerek powiadasz... Dlatego Korek jest dwojga imion Korek - Korkosmok :)
  15. [quote name='Ajronowa']To zdjęcie....:loveu: cudne....[/QUOTE] noooo... ten wzbity kurz po galopie koników :loveu: Jest piękne :) to kolejne zdjęcie z gatunku tych, które uwielbiam :loveu:
  16. ... i najfajniejsza, bo zupełenie nie pozowana sesja ze spotkania Korkosmoka z Achillesem :) Zdjecia oczywiście autorastwa Marty (Martuś, jak już nauczymy Korkosmoka ładnie stawać i kłusować, zabiezremy się za mnie, bo ja wyspecjalizowałam się w foceniu ogonów, łap, kawałka głowy etc... :) i zupełnie nie wiem, jak Ty to robisz :) "czy te oczy mogą kłamać?" [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img212.imageshack.us/img212/8720/korekachilles3vs7.jpg[/IMG][/URL] "miłosne/mordercze (niepotrzebne skreślić :) ) uściski" [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img126.imageshack.us/img126/5554/korekachilles4gp4.jpg[/IMG][/URL] "a kuku! :) " [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img165.imageshack.us/img165/8598/korekachilles5cb9.jpg[/IMG][/URL] "buuuzi" [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img165.imageshack.us/img165/5636/korekachilles6im6.jpg[/IMG][/URL] "kto ma świeższy oddech? Chuchamy!" [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img126.imageshack.us/img126/3742/korekachilles7jv2.jpg[/IMG][/URL] "żłap mnie jeśli potrafisz" :) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img126.imageshack.us/img126/9498/korekachilleszd2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img165.imageshack.us/img165/9905/korekachilles2ul6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img126.imageshack.us/img126/7787/korekachilles10vo6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img165.imageshack.us/img165/9497/korekachilles9av5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img165.imageshack.us/img165/9249/korekachilles8iw7.jpg[/IMG][/URL]
  17. Mój czarny czarno - biały Potwór ;) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img165.imageshack.us/img165/7295/portretczbie1.jpg[/IMG][/URL] Potwór z jęzorem :) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img165.imageshack.us/img165/4074/portret2co1.jpg[/IMG][/URL]
  18. [quote name='simbik']Fajne fotki :lol: , super Wam idzie :cool3: . Mój konik narazie ma trochę bardziej pstro w głowie, ale mam nadzieję, że z czasem też tak ładnie będzie stał :roll: .[/QUOTE] Dziękujemy :) i przesyłamy serdeczne i odrobinę spóźnione życzenia z okazji ukończenia przez Twojego Teufelka 4 miesiąca :)
  19. Przed Klubówką :) Moja pani, ciocia Marta ja i Achilles spotkaliśmy się pewnego razu na spacerku i nasze mamy zamiast od razu spuścić nas ze smyczy i pozwolić poganiać zaczęły dziwnie się zachowywać... Achilles miał luzy, a ja... Próba ustawienia :) [URL=http://imageshack.us][img]http://img180.imageshack.us/img180/7016/prbaustawianiabd8.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img182.imageshack.us/img182/6452/prbaustawiania2nc8.jpg[/img][/URL] Konik w sepii :) [URL=http://imageshack.us][img]http://img180.imageshack.us/img180/3026/prbaustawiania5gz9.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img141.imageshack.us/img141/391/prbaustawiania3ml0.jpg[/img][/URL] I stoimy!!! [URL=http://imageshack.us][img]http://img182.imageshack.us/img182/8403/prbaustawiania6ze7.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img141.imageshack.us/img141/1425/prbaustawiania8na8.jpg[/img][/URL] Nauka kłusowania :) Najpierw ciocia Marta pokazała mojej ukochanej Pańci jak to się robi :) [URL=http://imageshack.us][img]http://img141.imageshack.us/img141/1881/kus6tq0.jpg[/img][/URL] Bardzo się starałem aby Sylwunia szybko zrozumiała o co w tym chodzi (biega??? :) ... [URL=http://imageshack.us][img]http://img180.imageshack.us/img180/4925/kus5qp8.jpg[/img][/URL] ... i strasznie ucieszyłem gdy podeszła do nas aby mnie pochwalic :) [URL=http://imageshack.us][img]http://img180.imageshack.us/img180/6981/wielkaradofg7.jpg[/img][/URL] A potem ćwiczyliśmy ;) [URL=http://imageshack.us][img]http://img180.imageshack.us/img180/4392/kusjl0.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img180.imageshack.us/img180/8547/kus2eo2.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img182.imageshack.us/img182/5259/kus4az0.jpg[/img][/URL] Konik czarno - biały :) [URL=http://imageshack.us][img]http://img180.imageshack.us/img180/2266/kus3en5.jpg[/img][/URL]
  20. hihihihihi... tak sobie tu przypadkiem zajrzałam (Korkosmok miał czkawkę - jak zwykle zresztą, ale tym razem ta czkawka miała, jak widać, swoje uzasadnienie :) ) - i okazuje się, ze miałam nosa :) Ktoś mi obgaduje dziecko!!! :) Mojego słodkiego,45 kg, maluszka! (ha! tyle 2 dni temu ważyła moja bestia :) ) Pozdrowienia dla Zwycieskiego Achilla!!! :loveu: (stęskniliśmy się już za nim... :cool3: ) [SIZE="1"]P.S.Martuś - zdjęcia , które mi wysłałaś nie otwierają się... albo ja coś źle robię... Spróbuj je wysłać jeszcze raz...[/SIZE]
  21. Kamila!!! Czekam z niecierpliwością na galerię Lali :loveu: Daj mi proszę znac, jak już powstanie. Oto Korkosmok: [img]http://img108.imageshack.us/img108/6228/niuniaikorek6ia1.jpg[/img]
  22. [quote name='kasiaak'][SIZE=1](bardzo Ci dziękuję i cieszę się, że Cairek się komuś podoba)[/SIZE] ależ oczywiście, że widziałaś :) dorasta wlaśnie :) El Corazon się nazywa :) Ja już jestem jego fanką i bardzo mu dopinguję :) a oprócz tego naprawdę wesoły z niego dzieciak :D [SIZE=1][/SIZE] [SIZE=1][/SIZE] [SIZE=1][/SIZE][/QUOTE] Kasia!!! hihihihihihi... Osoba postronna pewnie zauwazyłaby rozrtopnie: "powinnyście się zamienić" :) Dobrze, że przynajmniej wzdycham w ukryciu do Korkorodziny a nie zupełnie obcego doga, bo Potwór pewnie by mi tego nie wybaczył :)
  23. [quote name='asher'][B]Kasiaak[/B], szkoda, że was nie będzie, strasznie chcialabym zobaczyć waszego Cairo na żywo, bo jak patrzę na zdjęcia, to mam wrażenie, że piękniejszego doga w życiu nie widziałam! :)[/QUOTE] Podpisuję się pod każdym słowem i cóż mogę dodać? Poza dumnym "to nasz brat przytodni!!!" już chyba tylko, że to moja miłość od pierwszego wejrzenia :) Co do reszty... darmozjad, powiadsz? Właściwie masz rację... Leniwy, wygodnicki, nadaje się tylko do podziwiania i głaskania... Już wiem, dlaczego lubię dogi :lol: :lol: :lol: Jak one mnie strasznie przypominają :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  24. Długo mnie tu nie było... Rany, Simbik, dziecko Ci próbuje pływać!!! :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: [img]http://images1.fotosik.pl/149/16dabe4d8a6f2da3.jpg[/img] Nie dosć, że rośnie, jak na drożdzach, że sliczny, to jeszcze pływający... :loveu:
  25. [quote name='simbik']Mój zbir już pod biórko nie wchodzi, a nie dawno to było jego ulubione miejsce do spania:roll: .[/QUOTE] Hihihihihi... jakiś czas temu usłyszałam z drugiego pokoju najpierw straszny rumor, potem pisk, potem zaległa cisza. Szybko tam pobiegłam i zobaczyłąm coś takiego: Korkosmok leżał sobie na swoim posłanku a na nim, jak skorupa na żółwiu tkwiło krzesło (pod którym do tej pory przebiegał) :) Jego mina móiła wyraźnie: "ratunku, coś mnie zaatakowało, a ja zupełenie nie wiem, dlaczego?" Od tamtej pory omija krzesła szerokim łukiem :) Nie wchodzi już też pod lóżko w sypialni :) Nie, nie dlatego, że w końcu zrozumiał, że nie wolno (to była zbyt fajna kryjówka, zeby z niej rezygnować) - nie da się po prostu już do niej wcisnąć :)
×
×
  • Create New...