Jump to content
Dogomania

Sylvia_76

Members
  • Posts

    1202
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Sylvia_76

  1. [quote name='jo-jo']No i Faza trzecia ostatnia [IMG]http://images4.fotosik.pl/56/d5364619974e520c.jpg[/IMG] [/QUOTE] Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bana jej!!!!!!!!!!!!!! Za dręczenie innych użytkowników forum!!!!!!!!!!!! :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: Klaudia - jesteś obrzydliwa :) W takie upały się nie godzi :) A seio - czekam na fotki ze spacerku, pliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiizzzzzzz... Chyba, ze mogę ściągnąć z tej stronki :) To sobie wezmę :) Chcę sie pochwalić moim Potworem i jego nowym kumplem mojej siostrze :)
  2. [quote name='jo-jo']Hmm ciasteczko za którym pójde wszedzie :loveu:[/QUOTE] Do końca życia będę dziękować Biomillowi za ten produkt (inne, które sprawdzaliśmy są owszem niezłe, ale nie działają na szczeniula w taki sposób) :p Szczerze mówiąc - sama się skusiłam i sprawdziłam kawałek jak smakuje, skoro wg Korka jest taki pyszny :) Zwykły sucharek, więc zupełenie nie rozumiem :shake: na czym polega jego magiczny wpływ (rybne Biomilowskie też są niezłe, ale Mały dostaje je tylko w domu, bo... naprawdę czuć, że są rybne :) i nie chciałabym narażać przechodniów na takie zapachy :) ) Nie muszę dodawać, że okruszki tych ciastek mam wszędzie: prawie w każdej kieszeni wszystkich spodni czy bluzy, w każdej torebce :) Mogę nie zabrać na spacer psa ale smakołyk - zawsze :lol: :lol: :lol:
  3. A na spacerkach... bardzo lubię wąchać kwiatki :) [img]http://img235.imageshack.us/img235/5629/pict01135xw.jpg[/img] A gdy jestem grzeczny i siadam gdy mnie poproszą... [img]http://img99.imageshack.us/img99/9098/pict00986ry.jpg[/img] ...oczywiscie dostajkę ciasteczko ;) (które jak widzę nie mogę powtrzymać jęzora w paszczy :) ) [img]http://img71.imageshack.us/img71/3043/pict00775oy.jpg[/img] [img]http://img99.imageshack.us/img99/1921/pict00977bq.jpg[/img] Teraz postaram się pokazać coś, co moja pani nazywa postawą wystawową )cokolwiek to oznacza - zresztą ona tez niewiele na razie wie na ten temat a się wymądrza :) ) [img]http://img155.imageshack.us/img155/350/pict01096ci.jpg[/img] ...jak to był... tak? [img]http://img99.imageshack.us/img99/4199/pict01038vn.jpg[/img] ...czy tak? i dlaczego wszyscy twierdzą, że lepiej by były gdybym stanął odwrotnie? Z drugiej strony nie było nic fajnego do oglądania... :roll: ) [img]http://img142.imageshack.us/img142/4975/pict00853pb.jpg[/img] Po spacerach odpoczywam :) [img]http://img145.imageshack.us/img145/8162/pict00198qb.jpg[/img] [img]http://img237.imageshack.us/img237/5151/pict00176hd.jpg[/img]
  4. [quote name='jo-jo'] No to co kiedy meldujecie się ponownie:diabloti:[/QUOTE] Już wkrótce :)
  5. [quote name='Alicjarydzewska']:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[B][I]prysznicem trzeba było zlać ;)[/I][/B][/QUOTE] :lol: :lol: :lol: Tz'a do jutra nie ma w domu, a ja mimo najszczerszych chęci nie wsadzę 36kg do wanny (prysznica brak) :) Mały w taksówce wytarł się w moje spodnie (jasne - też się ubrałam na dogowy spacer :cool3: ) a potem doczyściłam drania gąbką :) Melduję, ze Korkosmok powoli się budzi z letargu w jaki zapadł po spacerze... Chyba kupię sobie drugiego doga aby mój Potwór miał się z kim bawić :lol:
  6. Nathaniel - masz priva :)
  7. Lazy - dziękuję bardzo za komplement :) Kolega Jojka nie wstał do tej pory (przestał już dyszeć ale oczy wciaż mu sie śmieją). Jojo - Twój konik nie ma sobie równych. Na kolanach do Częstochowy pójdę (nawet 2 razy i to w największe upały) aby mój miał taki charakter i majestat w sobie jak Jojek. Jestem pod wielkim wrażeniem - fotki naprawdę nie oddają tego, jaki Jojo jest cudny :loveu: Oj, jak przydałby się tu taki kumpel dla Korkosmoka... Nie chcecie się przeprowadzić do Centrum? :placz: Tak myślałam... buuuuuuuuuuuuuuuuuuu... Klaudia - wyślij mi wszystkie fotki na [email][email protected][/email] , proszę... :lol:
  8. Poznaję, poznaję... :) Ledwo go w domu doczyściłam :) (nie pytaj jakie miałam spodnie gdy wysiadałam z taksówki :) :) :) - na drugi raz założę szaro - bure)
  9. Dziękujemy za przeuroczy spacer :loveu: Wdzięczni nieskończenie Sylvia i Korek
  10. Ufffffffffff... jesteśmy w domu... Jojo wyłączył Korkosmoka na amen :lol: Pies leży gdzieś na przedpokoju (chłodne kafle) i zieje tak, że tu go słyszę :) Oj, jak dobrze :lol: :lol: :lol:
  11. No to pomału będę się zbierać do obdzwanania firm taksówkarskch i pytać która zechce przewieźć szczeniaczka - mutanta :)
  12. Cudny to on może i jest :) ale tak samo jak piękny tak głupawy :) Cóż... ciężko być chyba trzydziestoparokilogramowym szczeniaczkiem, który ma ochotę i na przytulanki i na to by z nienacka i z rozpędu wskoczyć pańci na kolanka, który chciałby pobrykać a łapska mu się jeszcze czasem plączą, który nie wie, że jak pociągnie mocno paszczą kocyk na którym stoi - to razem z tym kocykiem wywinie orla etc. :) Ostatnio Korkosmok odkrył skarpetki. Stanę się przez niego pedantką - gdy jest odrobinę niedomknięta szafa lub drzwi od łazienki, to sobie otwiera, wyciąga skarpetki (obojętnie: zużyte bądź nie) i [B]jak najszybciej je pożera[/B]:roll: Wyłażą mu później różnymi stronami, a ja gdy Potwór jest cicho dłużej niż 5 sekund pędzę sprawdzić najpierw szafę i lazienkę (czy zamknięte).
  13. Patikujek - especially for Youuuuuuuuu!!! :) Aniołek mówisz? :) Z taką paszczą? :) Niech będzie :) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img84.imageshack.us/img84/2108/pict01013fk.jpg[/IMG][/URL]
  14. [quote name='jo-jo']Już jutro zobacze KorkoSmoka :loveu: :multi: :loveu: :multi: Musze aparacik naładować :diabloti:[/QUOTE] Ładuj, ładuj :) Korkosmok jeszcze nie wie, co go jutro czeka, ale ja cieszę się okrutnie :) Jojek - (to do prawdziwego Jojka :) ) liczę, że wymęczysz małego Potwora :)
  15. Seria z ciasteczkiem: "o! masz ciasteczko!!!" [img]http://img148.imageshack.us/img148/9105/pict00597ou.jpg[/img] "Czy jak usiądę to je dostanę?" [img]http://img101.imageshack.us/img101/1236/pict00618ci.jpg[/img] "no dobra, siedzę! Nie widzisz? Dawaj ciasteczko!" [img]http://img148.imageshack.us/img148/5071/pict00569wo.jpg[/img] "pyszne... nie masz więcej? [img]http://img153.imageshack.us/img153/9773/pict00667nj.jpg[/img] "a to ja razem z panią, która z pewnością ma jeszcze ciasteczka" [img]http://img153.imageshack.us/img153/6881/pict00632yl.jpg[/img]
  16. "Dzień z życia szczeniaka - 2 miesiące później" wciąż uwielbiam włazić pani na kolana: [img]http://img355.imageshack.us/img355/8190/pict00268ws.jpg[/img] [img]http://img237.imageshack.us/img237/5006/pict00276mj.jpg[/img] ... oj, chyba mam problem z przednimi łapami... [img]http://img237.imageshack.us/img237/5587/pict00283zn.jpg[/img] Tak lubimy bawić się najbardziej (moja pani szaleje ze szczęścia gdy pokazuję brzuchol, całuje mnie wtedy i ściska :roll: chyba też sprawia jej to przyjemność... zresztą popatrzcie sami): [img]http://img148.imageshack.us/img148/2369/pict00504fl.jpg[/img] [img]http://img153.imageshack.us/img153/2249/pict00494ql.jpg[/img] [img]http://img150.imageshack.us/img150/3951/pict00480qg.jpg[/img] [img]http://img99.imageshack.us/img99/1974/pict00479hg.jpg[/img] [img]http://img221.imageshack.us/img221/3296/pict00459sh.jpg[/img] A tu moje oblicze z serii "kiedyś byłem jamnikiem - teraz też stawiam na długość" [img]http://img101.imageshack.us/img101/68/pict00516be.jpg[/img]
  17. jojo - wrzucę Ci w takim razie mój nr te. na priva i poproszę o adres. Jesli Jojo zareaguje olewczo to nawet lepiej, bo Korkosmok trochę zdziczał (duze, dorosłe psy chcą go zjeść, a małe rozdeptałby jedną łapą - tak przynajmniej twierdzą ich właściciele (może i słusznie) - więc ilość psiaków ograniczyła nam się tylko do przedszkola, do którego chwilowo nie chodzimy. Oj, jak dobrze by było wymęczyć Potwora... :)
  18. [quote name='jo-jo']U nas ustalone i w sobote z rańca wyjeżdrzamy do Poznania :multi: :multi: Czyli jeżeli mi Beatka nie przyśle to sama wypstrykam zdjęcia dzieciom! Ha nareszcie :loveu:[/QUOTE] O, jak fajnie!!! wymiziaj cudeńka ode mnie :loveu: Jeszcze całkiem niedawno odwiedzałam Korka i jego rodzeństwo i wszystkie były takie malutkie i wyglądały tak słodko :loveu: Malutkie dozie są rozczulające... :loveu:
  19. Ślicznie dziękujemy :) Wieczorkiem kolejna porcja (tym razem aktualnych) fotek :) Jojo - ja też mam wakacje (tzn. "moje" dzieciaki mają, więc mam urlop) i mogę się dostosować :) Musimy ustalić tylko termin i bardzo konkretny adres (abym mogła dojechać taksówką i żebyśmy się znalazły, bo wprawdzie mieszkam w W- wie od 2 lat, ale nie gubię się tylko na swoich stałych trasach :) ). Jak Jojek (i reszta) reagują na upierdliwe maluchy?
  20. Ślicznie dziękujemy za komplementy :) Jojo - Ty chcesz więcej fotek Korkosmoka, a ja chciałabym bardzo zobaczyć Jojka na żywo! Może uda nam się umówić na jakiś spacerek w składzie: Jojo, Korek, Koronki + kto chce :) ? Do końca tygodnia jestem w Warszawie. Mogę się też powoli przymierzać do spacerów z Potworem (byle nie zbytnio wyczerpujących, ze względu na niedawne cięcie) Co TY na to? :)
  21. A tu już w docelowym domku: :) "Dzień z życia szczeniaka" moje ulubione miejsce do obserwowania świata :) [img]http://img266.imageshack.us/img266/5497/pict00163ej.jpg[/img] [img]http://img286.imageshack.us/img286/9702/pict00341kd.jpg[/img] [img]http://img266.imageshack.us/img266/5340/pict00174qd.jpg[/img] ... uwielbiam "gryzać" wszystko, co tylko jest w zasięgu paszczy: [img]http://img266.imageshack.us/img266/6351/pict00366eu.jpg[/img] ... czasem jednak trzeba pójść i upolować fajną rzecz: [img]http://img266.imageshack.us/img266/723/pict00290qj.jpg[/img] ... którą później oczywiście można się po ludzku (ups! po psiemu) pobawić :) [img]http://img286.imageshack.us/img286/7056/pict00487lg.jpg[/img] [img]http://images4.fotosik.pl/19/wx0g8dxzgur2fsaw.jpg[/img] Moja pani kupiłam mi klatkę. Lubię ją, jednak zawsze wydaje mi się, że mata leży krzywo i trzeba ją poprawić... Nerwica natręctw? :roll: [img]http://img266.imageshack.us/img266/4517/pict00584zl.jpg[/img] Szczerze mówiąc mam również zastrzeżenia co do wykładziny... [img]http://images3.fotosik.pl/56/14v5lf4t36w92qrf.jpg[/img] Mam całą masę zabawek. Najbardziej jednak lubię ten sznurek :lol: : [img]http://images3.fotosik.pl/56/ci1ekv4k1ns1n3zw.jpg[/img] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img159.imageshack.us/img159/1539/korek14fy.jpg[/IMG][/URL] Nie daję sie też tak łatwo ułożyć do snu i często pyskuję (przynajmniej tak mówi moja pani... co to właściwie znaczy? :roll: ) [img]http://img286.imageshack.us/img286/6005/pict00668xg.jpg[/img] ... jestem śpiący ale nie poddam się tak łatwo... Będę czuwał tak długo, jak się da! [img]http://images1.fotosik.pl/56/ni9h6n1oi8qupzdk.jpg[/img] Chyba jednak moja pani miała rację... grzeczne pieski już śpią, więc ja też się zdrzemnę...Dobranoc... [img]http://img266.imageshack.us/img266/1273/pict00707fa.jpg[/img]
  22. Moi mili, w związku z tym, że Korek skończył już 4,5 miesiąca a ja powoli się gubię, gdzie wrzuciłam już jego fotki i które :) doszłam do wniosku, że pora na Galerię Korkosmoka :) Korkosmok to EL Corazon Modry Efekt i jest najsłodszym i najukochańszym (czyli dokładnie tak, jak każdy psiak na świecie dla swojego właściciela) dożkiem we Wszechświecie :) Moje szczęście jest gdzies tutaj :) [IMG]http://www.dogmodryefekt.pl/fotki12/thumbs/e1dzienmiotE.jpg[/IMG] Korek 7 dniowy [IMG]http://www.dogmodryefekt.pl/fotki12/thumbs/femnY-100miotE.jpg[/IMG] ... dwutygodniowy: [IMG]http://www.dogmodryefekt.pl/fotki12/thumbs/femnY130.jpg[/IMG] ... trzytygodniowy: [IMG]http://www.dogmodryefekt.pl/fotki13/thumbs/femnY-065.jpg[/IMG] ... siedmiotygodniowy (z braciszkiem, Korek bez białej plamki na łapce): [IMG]http://www.dogmodryefekt.pl/fotki7/thumbs/CairoPion97.jpg[/IMG] ... ośmiotygodniowy: [IMG]http://img176.imageshack.us/img176/8199/elcorazon1199jc.jpg[/IMG] [IMG]http://www.dogmodryefekt.pl/fotki5/thumbs/ElCorazon127.jpg[/IMG]
  23. [quote name='Ola_Fasola_']Fajne te szczeniaczki.Niestety ja w środę będę miała westa.Gdybym go nie miała napewno bym wzięła kundelka.Możesz np.wymyśleć jakąś nazwę tej rasy.I na Allegro napisać ,że to nie są kundelki tylko pieski rasowe :P.Powodzenia ;)[/QUOTE] To nie jest dobry pomysł. Olu - bardzo dziwi mnie Twoje przekonanie, że kłamstwo (i w tym wypadku i w ogóle) się opłaci. Myślę, ze Zolly nie zależy na upchnięciu szczeniaków komukolwiek, kto potem się ich pozbędzie (bo okaże sie np. że nie są "rasowe" - zresztą, rasowy pies posiada metryczkę/rodowód, cała reszta to kundelki), tylko na znalezieniu im kochających domków. NIe ukrywam, że szokuje mnie pomysł, aby [B]sprzedać kundelki [/B]jako [B]psy rasowe...[/B]
  24. [quote name='KORONA']Na moje tłumaczenie, ze jeden z moich psów, miał na sobie kantar, policjantka przeczytała mi notatkę tegoż własnie stróża porządku. Dotyczacą kantarka. Brzmiała ona mniej więcej tak: " Pies, owszem miał na sobie kantar, ale nie przeszkodziło mu to w polizaniu mojego notesu" [/QUOTE] Moniu kochana! Do momentu przeczytanai Twojego postu miałam podły nastrój :) Już nie mam - wspólnie z moim TZ'em ryczymy ze śmiechu!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Ależ masz krwiożerczą (ups! przepraszam: notesolubną!) bestię!!! :) Która to?
  25. Flaire - wtedy był jeszcze naprawdę malutki (jakieś 11 - 12 kg). Teraz żrebaczek zmienia się każdego dnia, a ja muszę w końcu kupić aparat aby to dokumetować ;) z PKiN chyba na razie przegrywamy, ale Korek nie powiedział jeszcze ostatniego słowa!!! )
×
×
  • Create New...