Jump to content
Dogomania

Sylvia_76

Members
  • Posts

    1202
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Sylvia_76

  1. Ojej!!! Alinka!!! Witaj serdecznie!!! Sprawiłaś mi wielką radosć! Dla niezorientowanych: Lunka76 jest moją przyjaciółką jeszcze z liceum :) Ona też grała na flecie - a teraz razem mamy dzieciaki: ja psie, ona ludzkie, które są w podobnym wieku :) Do tego wszystkiego, mimo strachu przed dużymi psami, była nardzo dzielna gdy ją nawiedziliśmy z Korkosmokiem w wakacje i nawet go pogłaskała!!! :) Simbik - ??? CODZIENNIE wychodzisz o tej porze??? Podziwiam Cię, kobieto :crazyeye: Gdyby mój mi taki numer wycinał, ubiłabym jak... psa :) Moon - oczekiwanie na przyjemnosć jest największą przyjemnością :) Co do spacerku: psiaki się wyszalały (a to rodzeństwo bawi się dosć specyficznie :) ), my nagadałyśmy, zrobiłyśmy Korkosmokowi sesję fotograficzną :) a gdy wracałyśmy spotkałyśmy kobietę z 3-4 letnią dziewczynką, którą zafascynowały nasze psy. Podeszły blizej i dziewczynka zaczęła "ale on jest duuuuuuuuuuuży...." , spojrzała w dół: "i takie ma duze łapy..." zadarła głowę do góry: "i jest taki... duuuuuuży..." Potem wyciągnęła rączki i pogłaskała Potwory. Do tego momentu zachowywała się jak normalne dziecko. W pewnej chwili powiedziała jednak coś, co sprawiło, że poczułam do niej sympatię i łączącą nas więź, a mianowicie: "mamo, on jest jak [B]konik[/B]!!! Śliczny!!!" Fotki wkleję, gdy dostanę je od Agnieszki z Modrego :)
  2. [quote name='moon_light']wypoczętan Natalia mówi dzien dobry z samego rana :lol:! Pewnie sobie czarny leniuch jeszcze chrapie:cool3:[/quote] Dzień dobry :) Czarny leniuch pragnie wyrazic swoje oburzenie na tak niecne zarzuty :mad: Informuje, że wstał o 5.30 (przyprawiając swoją panią o atak wścieklizny) uznał bowiem, że poranny (cholernie poranny :angryy: ) spacer jest najlepszym sposobem na rozpoczęcie nowego dnia. :angryy: Tak go to zmęczyło, ze teraz oczywiscie chrapie... :angryy: Zaraz idziemy na spotkanie z Bubą (siostrą Korkosmoka) - być może uda się zrobic trochę fotek :)
  3. Zmęczony dog mówi "dobranoc" [U][URL=http://imageshack.us][IMG]http://img181.imageshack.us/img181/3235/korkosmokpicysx7.jpg[/IMG][/URL][/U][URL="http://imageshack.us"][/URL]
  4. Pika - witaj!!! Moon - jak Bozię kocham, tylko olejem słonecznikowym 4 razy dziennie, poza tym - niczym :) Kamila - ad.1 mam parkiet, jest wciaż w całkiem niezłym stanie :) ad.2 co konkretnie masz na myśli? Korek jest dosć silnie dominującym dorastającym szczeniakiem. Czasem pyskuje. Czasem próbuje się przeciwstawić i nie wykonać polecenia (np. nie zostanie na miejscu, bo... nie) - wtedy konsekwentnie od niego tego wymagam. Na razie nie było większego spięcia - Korkosmok ma jednak dopiero 8 miesięcy. Dlatego właśnie na pewno nie odpuszczę regularnego chodzenia na spotkania ze szkoleniowcem, który ma doświadczenie w pracy z molosami.
  5. dziękuję ślicznie :) Mały rośnie jak na drożdzach - wystarczy, że ktoś go nie widzi tydzień/dwa i spotykając nas dziwi się jak Korkosmok się zmienia :) MAm nadzieję, ze nie zacznie wkrótce brzydnąć (przed nami ten najgorszy okres dla doziów, hihhihihihiihi) :)
  6. Kamila - daj znać kiedy przyjedziesz kilka dni wcześniej. Może uda mi sie dopasować :)
  7. Marta - szeroko pojęte szkolenia. Z największą przyjemnością się z Wami spotkam :) (a Korkofotki już wklejone :) )
  8. No sama popatrz :) Moje 7,5 miesięczne szczeniątko :) [IMG]http://images2.fotosik.pl/199/ca9e94ec8f2bda06.jpg[/IMG] [IMG]http://images1.fotosik.pl/208/8549192d524d3ed7.jpg[/IMG] [IMG]http://images1.fotosik.pl/208/24436fbf0c0b43b7.jpg[/IMG] ... a tu mój Głupolek mnie zobaczył i uznał, że niniejszym zakończył sesję :) [IMG]http://images4.fotosik.pl/163/7730b2d5ee745bf4.jpg[/IMG]
  9. [quote]Skad ja mam wiedziec czy na takie salony kosmetyczne w pl jest popyt skoro ta nasz pl jest taka uboga i ludzie nic tylko nazekaja na brak kasy-ze mna wlacznie ale to inna historia :roll: [/quote] Dlatego napisałam o odpowiednim środowisku :) Znam całkiem sporo ludzi zarabiajacych powyżej 20 000 miesięcznie. Mieszkają w Polsce. Znam takich, którzy zarabiają więcej. Znam mało osób, które mają problemy finansowe... Wszystko zależy od tego z kim rozmawiasz. [quote]Tylko nie wiem kiedy bym miala zrobic ten kurs w pl skoro siedze tu :razz: Ale cos pomysle :p Najwyzsza pora bo stara dupa sie ze mnie robi :eviltong: a musze miec kase na jeszcze kilka dozkow w moim zyciu :evil_lol:[/quote] Kurs nie trwa wiecznie - przyjeżdżasz do Polski (na kilka tygodni?) i robisz kurs a potem np. wracasz do Anglii :) Da się :) Posdtawa to: ograniczyć koszty do minimum, zrobić odpowiednią reklamę i otoczkę towarzyszącą przedsięwzieciu. Zresztą - spotkamy się, to trochę Ci poopowiadam :)
  10. [quote name='kamila-dog']To czemu ja nic o tym nie wiedzialam ? :cool1: Ale Sylwia ich jeszcze nie wstawiala,prawda? :diabloti:[/quote] Dostałam :) Ale mi pies utył :) Zaraz coś wrzucę :) hihihihihihihihihi...
  11. [quote]No to super jak juz myslisz o otwieraniu czegos :multi: Ale tu w Londku czy we Wrocku? :razz: [/quote] A Ty??? Własna firma jest czymś fantastycznym. Prowadzę ją od lat i bardzo sobie chwalę :) A właściwie mogłabym siedzieć i płakać nad wysokością zarobków w filharmoniach :) (i wtedy na pewno nie miałabym doga - nie stać by mnei było nawet na jego żarcie) [quote]Ja wlasnie czytam na tym watku ze kurcze taki kurs raczej nie wystarcza,ze potrzebna jest tez wiedza ksiazkowa,a tego to mi raczej brak bo sie tym nie isteresowalam :cool1: Jak cos czytalam to dotyczylo to glownie dogow badz ogolnego szkolenia ale nie pielegnacji a tym bardziej trymowania itp :oops: Marta-chyba ze na twoim pocwicze? ;-) [/quote] Właśnie [B]czytasz,[/B] ze potrzebna jest również wiedza książkowa - to wystarczy [B]poczytać[/B] książki na ten temat (może po angielsku jest więcej literatury traktującej o groomingu) - jest to do zrobienia. Wynajęcie lokalu kosztuje najwięcej (powtarzam - zakłądajac teraz firmę płacisz ZUSowi co miesiąc nei prawie 800zł a niecałe 300), więc moze na początek - coś w rodzaju kosmetyczki przyjeżdzającej do domu na manicure - taki groomer na telefon? Wtedy oszczędzasz na wynajęciu lokalu, nie wiem, czy wszystkie potrzebne rzeczy do się zapakować do walizeczki, ale wydaje mi się, że tak... Mało tego - wracasz do Anglii, robisz dobrą reklamę w odpowiednim środowisku i zarabiasz na pewno więcej niż teraz (w Polsce, jeśli uda się to odpowiednio nagłośnić i trafić do właściwego środwiska - również)
  12. ale ja już je dzis wstawiałam :) No dobrze, [B]jeśli[/B] Klaudia mi je dziś prześli i [B]jeśli[/B] będzie tam coś fajnego - wstawię :)
  13. [quote name='jo-jo']To będziemy musieli jakoś razem wszyscy się rozmieścić ;-) Już jest nas trójka :multi: Sylwuś zraz zmniejsze Ci te pozowane i wyśle ;-)[/quote] Dzięki!!! A co do Kielc - czarne wszystkich rozmiarów - łączcie się! :)
  14. [quote name='simbik']Jak najbardziej :lol: , czyli do zobaczenia :multi: .[/quote] DO zobaczenia :) Choć my jedziemy raczej aby się przejechać - Korkosmok tydzień wcześniej wejdzie do klasy młodzieży... :)
  15. np. tu: [URL]http://www.psisalon.pl/[/URL] [quote][SIZE=4][COLOR=#ff0000][SIZE=1]Organizujemy kursy strzyżenia, trymowania oraz pielęgnacji psów . Wszyscy nasi instruktorzy to światowej klasy specjaliści z zakresu groomingu. Podczas szkolenia opieramy się na najnowszych osiągnięciach i materiałach (program EGF i wzorce FCI oraz podstawy psiego behawioryzmu i psychologii). Każdy kurs kończy się wydaniem dyplomu dla profesjonalnego groomera (obejmuje całą Europę, USA, Kanadę oraz Australię). Wystawiamy faktury vat. Możliwość skorzystania z dopłat dla bezrobotnych. Jesteśmy wpisani na listę jednostek szkoleniowych Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Łodzi pod numerem 2.10/00005/2006. Gwarantuje to zwrot kosztów kursu wszystkim bezrobotnym z Urzędów Pracy właściwych dla ich miejsca zamieszkania. Wszystkich zainteresowanych kursem lub uruchomieniem własnego salonu prosimy o kontakt pod numerem telefonu jednego z naszych instruktorów 507 50 50 30. Ze względu na bardzo dużą liczbę zapytań nie odpowiadamy na maile, wiadomości sms oraz GG dotyczące kursów. Zapewniamy zakwaterowanie[/SIZE].[/COLOR][/SIZE][/quote]
  16. [quote name='jo-jo']Widziałam Korkosmoka, jakoś bardzo którko po cięciu uszu, i moge powiedzieć że nic mu plasterki nie przeszkadzały w zabawie ;-) Świetny i żywiołowy psiak, a z tymi uszyskami to taki do schrupania:loveu:[/quote] Jojo - dzięki za poparcie :) Co z Korkofotkami? Czy któraś z tych pozowanych nadaje się do opublikowania? Jak wyszły?
  17. [quote name='Korenia']Czemu mu obcieliście uszy ? :placz: :placz:[/quote] Bo zawsze marząc o dogu - marzyłam o jego poprzednim wizerunku: majestatycznym i dumnym z wygladu dogu z kopiowanym uchem. Szkoda, że niedługo na ulicy spotkać będzie można tylko i wyłącznie dogi naturalne. nie płacz - Korkosmok nie cierpi specjalnie z powodu węższych i stojących uszu. Wszystko wygoiło się wzorcowo a pies w bradzo krótkim czasie przyzwyczaił się do plastrów.
  18. [quote name='kamila-dog']No mi wlasnie chodzi o sklep z barem(razem)i wtedy tez sa napiwki tak jak tu gdzie teraz pracuje :lol: Ale faktycznie o kokosach nie ma co myslec :shake:[/quote] nie ma... PIKA ma rację - pracując u kogoś w knajpce/pubie/sklepie z barem bądź czymkolwiek nie zarobisz kokosów. Powód jest prosty: bardzo wysoki koszt zatrudnienia pracownika. A może własna działalność gospodarcza? Gdy ją teraz rozpoczniesz przez dwa lata płacisz bardzo mały ZUS to naprawdę się opłaca. A może wynająć jakieś małe pomieszczenie i otworzyć swój WŁASNY sklepik z winami? W Polsce mozna zarabiać dobrze - ważny jest pomysł i bardzo dobrze opracowany plan jego realizacji. Kamila - w razie czego - mój mail to: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
  19. [quote name='simbik']Sesja materacykowa świetna :cool3: . Wybieracie się może na wystawę do Kielc?[/quote] Tak :) A Wy? Czy mogę napisać: do zobaczenia? :) Kamila - ja też lubię tę fotkę :)
  20. Lalunia piękna! (więcej fotek! więcej fotek!!!) A jeśli chodzi o listopad we Wrocławiu - to może się tam spotkamy :) Jeszcze nic nie obiecuję, czekam na skrystalizowanie się planów zawodowych, ale jest duza szansa :) P.S. Kamila - jakiej konkretnie szukasz pracy we Wrocławiu? jeśli chcesz - wrzuc mi na priva CV. Może udałoby mi się pomóc (również nic nie obiecuję)
  21. i "dzień z życia Korkosmoka" Korkosmok na spacerze [url]http://images2.fotosik.pl/184/1d983287beb39176.jpg[/url] ... znalazł sobie patyczek... [url]http://images2.fotosik.pl/184/a0e5048a4fbf8069.jpg[/url] ... a gdy wróciliśmy zmęczony legł na swoim łóżeczku... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/184/6eb5c7e582124856.jpg[/IMG][/URL] Uznał jednak, że o wiele wygodniej... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/184/355eeaba2465aa84.jpg[/IMG][/URL] ... jest na naszym... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/184/6a55a3dc3cdc0587.jpg[/IMG][/URL] Dał się jednak przekonać, że grzeczne pieski śpią u siebie :) Cóż... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/147/b06dcbb482a4f7a4.jpg[/IMG][/URL] ... długo myślałam, co z tym fantem zrobić... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/147/39d52e9ed88c4ffc.jpg[/IMG][/URL] ... i poszliśmy na pewien kompromis... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/193/c1f2885b9b3dea04.jpg[/IMG][/URL] Korkosmok śpi [B]na swoim łóżeczku[/B], ale jest głaskany :) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/193/70a519e9cf693ab4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/184/00b5e8d556e45981.jpg[/IMG][/URL] ... i przytulany... :) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/184/4b24cdb49ed84b59.jpg[/IMG][/URL]
  22. a teraz seria "materacykowa" :) (zdjęcia sprzed miesiąca, więc Potwór trochę mniejszy) "Korkosmok, spójrz do tyłu!" [url]http://images1.fotosik.pl/195/2d0d85a313f3dfa0.jpg[/url] "Niespodzianka! Ale fajna kosteczka! Można ją wąchać..." [url]http://images1.fotosik.pl/195/05a7ba6a4cdf2ee6.jpg[/url] ... i gryźć... [url]http://images4.fotosik.pl/149/b2e36a7f4c2aa844.jpg[/url] ... oddać swojej pani... [url]http://images2.fotosik.pl/186/0e9eb716786263f9.jpg[/url] ... i schować w faflach :) [url]http://images1.fotosik.pl/195/132815986e941441.jpg[/url]
  23. [quote name='kamila-dog']No mysle ze ci Jojek nie przywali,za to ja ci :mad: bo juz ta fotke widzialam w Jojkowej galerii i chce cos nowego :evil_lol: Oj zaniedbujesz sie Sylwia :diabloti:[/quote] No dobrze :) Przyznam, ze czekam na efekty próby wystawiania Korkosmoka przez Kasię Cairową w obiektywie Jojka :) Jeśli okaze się, że jest tam coś godnego uwagi - wstawię :)
  24. Zaniedbuję, zaniedbuję... Na razie tylko ta (mam nadzieję, że mi Jojek nie przywali za wykorzystywanie zdjecia przez Nią zrobionego bez Jej zgody) :) [IMG]http://www.zkolumbowejsfory.pl/Urodzinki/Urodziny53.jpg[/IMG] W poniedziałek zważę Potwora u weta. Mam wrażenie, że jest go więcej :)
  25. 2 razy wysłało to samo
×
×
  • Create New...