-
Posts
1202 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sylvia_76
-
"Stany nieważkości" :) [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img157.imageshack.us/img157/6595/obraz024dz8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=8fd71e3c3f344507"][IMG]http://images20.fotosik.pl/10/8fd71e3c3f344507m.jpg[/IMG][/URL] "Czarny koń" [URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=a257d2ba93302dff"][IMG]http://images20.fotosik.pl/8/a257d2ba93302dffm.jpg[/IMG][/URL]
-
"nadchodzi noc" [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images13.fotosik.pl/35/ab55d9ef414f94e1.jpg[/IMG][/URL]
-
Klaudiuś, ogólnie jest tak, że tu jest internet (tak przynajmniej twierdzą panie w recepcji :) ), czasem tylko go nie ma :) a ostatnio dzialo się tak często. Dziś jest :) Portrecik Korkosmoka [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7fc891583ba1e8ee.html"][IMG]http://images20.fotosik.pl/6/7fc891583ba1e8eem.jpg[/IMG][/URL] c.d.n.
-
[quote name='simbik']To czekam cierpliwie :lol: i do zobaczenia w Katowicach, ale będziemy miały tłok na ringu :roll: . W sobotę w Bydgoszczy zobaczę część naszej konkurencji to zdam relację :lol: .[/quote] no to ja też czekam cierpliwie :) na relację :) (i fotki!!! zwlaszcza czarnej mlodzieży :) )
-
[quote name='simbik']Hej, hej :lol: Wróciliscie, fajne śnieżne foteczki...czekam na jeszcze :cool3: .[/quote] do końca tygodnia jesteśmy w Szklarskiej, a tu z netem bywa jednak różnie (bezprzewodowy, który powinien być wszędzie, więc zasem nie ma go nigdzie :) ), więc nie obiecuję fotek na bank...
-
I dwie fotki z dzisiaj :) (Korkosmok zobaczyl bokserkę) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images12.fotosik.pl/35/378eb51c8bab0baa.jpg[/IMG][/URL] i moje ulubione: :loveu: :loveu: :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/1/c11caccbd7618433.jpg[/IMG][/URL] W ciągu najbliższych dni postaram się wkleić fotki psa latajacego, psa chodzącego na dwóch lapach, psa grającego w pilkę ręczną, psa zahipnotyzowanego, etc :)
-
Kilka dni przed pierwszymi urodzinami :) [URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=b97a0787225b4cf9"][IMG]http://images13.fotosik.pl/31/b97a0787225b4cf9m.jpg[/IMG][/URL] Przesylamy pozdrowienia ze Szklarskiej :)
-
oj... rana po pogryzieniu wczoraj się zaczerwieniła, dziś napuchła dość mocno - znów jesteśmy na antybiotyku... Jakiś stan zapalny... Biedny Mały... A śnieg jest fantastyczny: można podrzucać go do góry łapą a potem łapać paszczą, można w niego dmuchać (nachyla się i dmucha w puch - bosko to wygląda), można po nim hasać (Korkosmok odkrył, że jest Hasiorem :) ), można się ślizgać na lodzie ;) W niedzielę wieczorem wyjeżdżamy na dwa tygodnie do Szklarskiej :) Hasior będzie mógł poszaleć :)
-
[quote name='anea']Korki jak dogowisko odwołane to ja z Tośka bede kolo połódnia na polach... jak byscie byli zainteresowani to masz mój numer :) Mam nadzieje ze znajomego Korka nie bedzie si ebac.. Oczywiscie zaprosznie ogólne :)[/QUOTE] Za późno przeczytałam... :-(
-
[quote name='simbik']Czyżby jakiś strajk :razz: :evil_lol: . My jutro przyjeżdżamy :lol: i mam prośbę o tel.komórkowy na PW jakbym się zgubiła w Wa-wie ;) , bo Jojkowej nie mogę złapać.[/QUOTE] Jeśli będzie padać - strajkujemy. Dziś przemokliśmy do suchej nitki :angryy: Już wysyłam swój nr
-
[quote name='anea']a masz moze jakies zdjecia???... bo je przez cale zamieszanie z Toska zrobilam tylko 2 i to średnie :( Chyba Toski spotkania z dogami na razie ogranicze tylko do Korka :)[/QUOTE] Anea - lejesz miód na moje serce :) Powoli dochodzimy do momentu, gdy inne małe pieski zaczynają się Potwora bardzo bać. Gdy szlismy np. dziś do Was (już na Polach) podeszła do nas dziewczyna z miłą sunieczką na smyczy (małą - rozmiarowo, nie wiekowo) i sunia przed samym nosem Korka zaczęła kłapać zębami ze strachu mimo tego, że Potwór przyjamował aby ją ośmielić klasyczną postawę "baw się ze mną" (przypadnięcie na przednie łapy, pupa na górze). Tak jest coraz częściej. A duze pieski zazwyczaj mijają nas z właścicielami szerokim łukiem (taka tendencja jest przynajmneij w Centrum - nie wiem, czy wynika to z tego, że to ma ułatwiać psiarzom poruszanie się na chodnikach, czy własciciele nie ufaja swoim psom). Kontakty z innymi psiakami coraz bardziej nam się ograniczają... :-( Nie mam zdjęć - przez tą cholerną mżawkę zapomniałam, ze mam aparat... :angryy:
-
Jeśli ktoś ma fotki mojego Potwora - Frankensteina - poproszę na priva (albo tu) :) - choć on z gatunku tych, które wybiegają z kadru :)
-
[quote name='Patikujek_Zabrze']I jak tam pogoda u was??[/QUOTE] Hmmm... taka, ze psa by nie wypuścił... Byliśmy dziś na Polach. Byłoby cudnie, gdyby nie koszmarna mżawka :diabloti:
-
[quote name='sylwekw']Ja też potwierdzam nasz udział. Shojo - wstrętna akita i ja Sylwek :-). Ponieważ w samej końcówce brakuje konkretów co do miejsca to ja deklaruję swoja obecność i oczekiwanie przy parkingu samochodowym przy ulicy Batorego (taki parking już prawie wewnątrz parku :-).- godz. 13:00 Jeszcze przed 12:00 zajrzę czy nie ustaliliście czegoś innego.[/QUOTE] My (czarny dożek i ja - czarna kurtka :) ) deklarujemy, że będziemy na 100% - parking samochodowy, godz. 13.00 Akard - oczywiście, że wezmę Ci księgarnię :)
-
Potwierdzam naszą (ja + 11 miesięczny dog niemiecki) jutro o 13.00 (o ile nie będzie padać :) ) Również czekam na podanie miejsca spotkania :) Parking czy pomnik?
-
[quote name='jo-jo']A jedź sobie :eviltong: Ja i tak dopiero w sobotę jadę, niech Monia ode mnie odpocznie :razz: :roll:[/QUOTE] hihihihihihihi... Muszę wpisać się na listę Koronkową ;) ale najpierw mam do złożenia zaległą wizytę u Olimpii :) Jojuś, Vielgosh wysłał Ci priva na Molosach :) Ma prośbę i uznał, że nikt inny mu w tym nie pomoże tak, jak Ty :)
-
[quote name='Gaudi']Cześć. Oprócz Korkosmoka i jego Pańci chyba nikogo z tego towarzystwa nie znamy, ale chyba możemy się do was przyłaczyć?? Od jakiegoś czasu bywamy na Polach w każdą sobotę, tak koło 12 albo trochę póżniej i w tym tyg też się wybieramy. :) Tylko raczej od strony parkingu niż metra.[/QUOTE] Gaudi!!! :multi: Ale fajnie! Co dwa wielkoludy to nie jeden :) Zakla - a tem młodszy błękitek o którym piszesz to przypadkiem nie Gaudi właśnie? :)
-
Jojuś - do nikogo się teraz nie odzywamy. cała uwaga skupiona była na Potworze i pracy. Wszystkich będę niedługo pięknie przepraszać - dajcie mi jeszcze z tydzień i ze wszystkim zdążę :) Pika - hihihihihi... no to ja też się domyślam gdzie jedziesz, kogo odwiedzisz i ufocisz :)
-
[quote name='Gaudi']Hej. :) Dawno nas nie było na dogomanii (mieliśmy trochę klopotów z psim zdrówkiem), ale widzę, że Korkosmok ma się dobrze i cały czas taki piękny. :) Sylwia - chyba was widziałam w poniedz na Rondzie ONZ...? Jeśli to bylaś ty, to muszę Ci powiedzieć, że Korek pięknie chodzi przy nodze, wyglądaliście naprawdę super i żałuję, że tak szybko zniknęliście mi z oczu. :( My też się wybieramy na szkolenie - na razie Gaudi jest bardzo grzeczny, ale chciałabym, żeby tak było cały czas.[/QUOTE] Jeśli to było między godz. 11 a 14 - to my :) Szliśmy na szkolenie (albo z niego wracaliśmy :) ) Korkosmok to dobre dziecko i jeśli w pobliżu nie ma rozproszeń pt. inny pies, listek, który spada pod łapy, ptak itp - jest naprawdę grzeczny :) Na psich spotkaniach budzi się jednak w nim Demon :) Oli - zapomniałam, ze Wy z Bonziem już możecie spacerkować :) Będziecie w niedzielę??? :multi:
-
Simbik - a dla dwóch właścicieli i dużego psa? :) W marcu chyba będziemy zagojeni :) i - witaj wystawowy świecie!!! (będziemy już również zmotoryzowani, ale nie podejmę się jechać taki kawał sama, brrrrrr...) Wiec jeśli na Łotwie można wystawiać psy cięte - jesteśmy zainteresowani :)
-
No to ja też się przyznaję - ale chyba niepotrzebnie :) bo to i tak wszyscy wiedzą :) - moim zdaniem dog (zwłaszcza czarny) z płomieniami wygląda cudnie :loveu:
-
Może być przy parkingu - łatwo się znaleźć. Pomnik goldenka - też :) Jeśli chcecie umówić się przy metrze - to my pojawimy się dopiero w miejscu docelowym (poproszę wtedy kogoś, kto na pewno będzie o przesłanie mi numeru kom. na priv, żebyśmy mogli Was znaleźć) bo mój Potwór jak widzi jakieś przyjaźnie nastawione psy - głupieje ze szczęścia i najchętniej bawiłby się tu i teraz ;) (a swoje waży :) ) Zakla - często bywamy na Polach (tam się szkolimy), ale tydzień temu byliśmy tam tylko we wtorek (godz. 12.00 - 14.00) więc chyba nie nas widziałaś (jeśli pamiętasz, jak wyglądał pies i jego pańcia porównaj z tymi w galerii na Korkostronie: [url]www.elcorazon.prv.pl[/url] )
-
[quote name='jo-jo']Mimo tego że nadal jestem na Ciebie obrażona hihi[SIZE=1](foch:evil_lol:)[/SIZE] To nie strajkuje co do spacerów, musiałabym być umierająco chora żeby nie przyjść, w sobote jade do chrześniaków Koronek, a w niedziele rano ide na pole na dogowisko :mad:[/QUOTE] A za co obraziła się na nas (na mnie) nasza ulubiona właścicielka pięknego płaszczaka :) ? Przecież my wszyscy Cię uwielbiamy! A serio - o której robimy zbiórkę w niedzielę? :)
-
Simbik - w lutym na pewno siedzimy w domu. Poczekamy aż wszystko pięknie się zarośnie. Pika - jak fajnie, że wpadłaś!!! Mam straszną ochotę wybrać się z Potworem i go porządnie wybiegać - tyle tylko, że jeśli Klaudia i Mrs. Simbik zastrajkują - to ja proponuję wtedy spotkanie na Polach Mokotowskich (i Tobie i mnie - zwłaszcza, ze ja z Potworem będę się tłuc metrem - bliżej niż na Kabaty) :) Mam nadzieję na to, że pojawi się też Anea z sunieczką - wybiegiwaczem :) Pika - jak tam przygotowania w domu do pojawienia się nowego, dozego domownika? :) Korkosmok czuje się już świetnie - goi się na nim, jak na psie :) Teraz tylko czekamy, aż zejdą sińce od uderzenia i wszystko ładnie zarośnie sierścią :) Aaaa... chyba trochę urósł... :roll: i zmężniał :roll: Zresztą - same zobaczycie w niedzielę :) Głupol jednak wciaż ten sam :)
-
20 stycznia (i każdego innego) na Polach Mokotowskich - jeśli ktoś ma ochotę - do wspólnej gonitwy (tak naprawdę potrzebujemy psa - wybiegiwacza) zaprasza 11 miesięczny czarny dog niemiecki :) Baaardzo potrzebuje towarzystwa na spacerki :) O pańcia i szkoleniowiec nie wystarczają by zapewnic psu pełnię szczęscia :) P.S. Możemy dojechać na Kabaty (choć preferujemy Pola, przy ul. Batorego od strony parkingu samochodowego)