Jump to content
Dogomania

Sylvia_76

Members
  • Posts

    1202
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Sylvia_76

  1. [quote name='jo-jo']Hihi wiesz ja na początku to półtora tygodnia przed każdą wystawą Jojka przygotowywałam :evil_lol: [/QUOTE] Naychmiast poproszę o priva z informacjami dotyczącymi przygotowań!!! może przynajmneij część zdążę wykorzystać :) (jeśli to nie tajemnica oczywiście ;) )
  2. Jojku, wystawa dopiero w sobotę więc luuuuzik :)
  3. [quote name='jo-jo']Uff tym razem sie udało, mam nadzieje że doszło :roll: Sylwuś a Wy gdzie się podziewacie?[/QUOTE] A my siedzimy w domu i przeglądamy zdjęcia... :) I znaleźliśmy jeszcze coś takiego: Szpieg (skradająca się Candy) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img72.imageshack.us/img72/9643/resztazo0.jpg[/IMG][/URL] Przygnębiona Gina [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img72.imageshack.us/img72/8332/reszta2pw2.jpg[/IMG][/URL] Charlie i Candy [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img337.imageshack.us/img337/5697/reszta5eg6.jpg[/IMG][/URL] Korek i baby [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img72.imageshack.us/img72/8992/reszta4su1.jpg[/IMG][/URL] Poplątanie z pomieszaniem (łap), czyli typowa pozycja Korkosmoka [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img471.imageshack.us/img471/8531/reszta3ib9.jpg[/IMG][/URL]
  4. [quote name='Sonika']Dobre pytanie. Nikt tu z was nie ma zadnego nielegalnego chociaz jednego utworu mp3, programu, filmu, gry na caaałym komputerze? (to rowniez kieruje do ciebie nathaniel) Jakos trudno mi w to uwierzyc. Jesli tak, to faktycznie mozecie chciec aby sie cos zmienilo, jesli nie, to gadac to sobie kazdy moze. Najpierw trzeba zaczac od siebie.[/QUOTE] Ja [B]nie mam [/B]nic nielegalnego. Możesz w to wierzyć bądź nie. Podobnie jak Pani Mrzewińska jestem twórcą, tyle tylko że nie pisarzem a muzykiem klasycznym. Podobnie jak Pani Zofia napiszę (szkoda, ze nikt się nie odniósł do jej wypowiedzi) że piratowanie (obojętnie czy to książek czy płyt) daje na pewno jeden skutek: wydawca nie ma takiego zysku jaki mógłby oczekwiać - nie podpisuje kolejnej umowy z twócą - twróca siedzi w domu i pisze (gra do czterech ścian). Mogę pisać tylko o sobie więc napiszę tak: mam zbyt wielki szacunek do twórców, których cenię by działać na ich szkodę. Szkoda, ze tak mało istotne we współczesnym świecie są takie wartości jak lojalność, szacunek, szlachetność, uczciwość. P.S. Jeszcze coś dotyczącego tego grubego obrzydliwego kapitalisty- wydawcy z cygarem... :) To w moim przypadku człowiek, który zaryzykował i wyłożył swoje (duże) pieniądze na to, by powstała moja (wówczas studentki) płyta, która z kolei poniosła za sobą możliwość zagrania całej masy koncertów i sprawiła, że jestem teraz (zawodowo) w tym miejscu w którym jestem. Muzyka klasyczna nie jest w tym kraju czymś godnym pożądania :) a mimo to nawet rodzice mioch uczniów wielokrotnie mówili mi np. o tym, że widzieli moją płytę u znajomych i "przegraliśmy ją sobie, bo jest świetna i bardzo się Ani/Basi/Zuzi podobała" - to miał być swego rodzaju komplement. Oni naprawdę nie widzieli w tym nic złego. Pani Zofio, pozostaje mi tylko podać Pani rękę i mieć nadzieję na to, że nastąpi zmiana w świadomości społeczeństwa (mnie nawet nie chodzi o to, by piractwo całkowicie zniknęło, nie mam takich złudzeń - zawsze będą istnieli złodzieje, ale o to by osoby które kradną czyjąś własność miały świadomość że KRADNĄ. Tylko tyle. I żeby było im z tego powodu wstyd.)
  5. [quote name='jo-jo']Taaaaaaaaaaaaa:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: (a jaki jest koszt strony? :hmmmm: ) Jojo[/QUOTE] Klaudia, punkt dla Ciebie :lol: :lol: :lol: S.
  6. podanie, oczywiście z notarialną zgoda rodziców, proszę składać w sekretariacie. aaaaa..., jeszcze wpisowe w wysokości kosztów strony www x 6, albo x 8, albo x 10 Mag
  7. [quote name='moon_light']:Jestem dumna ze mamy taka ro :) :)[/QUOTE] My też się cieszymy, że będziesz należeć do ro :) (cokolwiek to znaczy :) )
  8. Piękna Gina przyszła na Pola Mokotowskie w nostalgicznym nastroju... Siedziała i kontemplowała swoje dotychczasowe życie... [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img489.imageshack.us/img489/5885/ginair9.jpg[/IMG][/URL] gdy nagle jej oczom ukazał się młodzian niezwykłej urody. Niestety, nie zwracał na nią żadnej uwagi otoczony wianuszkiem kobiet... [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img19.imageshack.us/img19/6888/korkosmokibabyko0.jpg[/IMG][/URL] Gina przypomniała sobie nauki babci, odczekała aż nadobny samiec na chwilę zostanie sam... [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img19.imageshack.us/img19/5803/korkosmokoa3.jpg[/IMG][/URL] ... pokłoniła mu się ślicznie... [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img48.imageshack.us/img48/7448/korekgina3qz8.jpg[/IMG][/URL] ... i poprosiła go do tańca :) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img489.imageshack.us/img489/356/78573629rl4.jpg[/IMG][/URL] Po wspólnym tańcu wystarczyło tylko przykuć jego uwagę na dłużej, a w tym Piękna Gina była mistrzynią :) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img19.imageshack.us/img19/2493/korekgina4vg5.jpg[/IMG][/URL] Udało się - tajemniczy nieznajomy nie miał zamiaru oddalić się nawet na moment... [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img19.imageshack.us/img19/8410/korekginaex1.jpg[/IMG][/URL] ... mimo zakusów, jakie co chwilę robiła na niego pewna ponętna brunetka: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img185.imageshack.us/img185/1756/korekgina7et5.jpg[/IMG][/URL] Gina była szczęśliwa, a jego mina mówiła jej to samo :) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img19.imageshack.us/img19/7632/korekgina5ds4.jpg[/IMG][/URL] Od tej pory łapy ich zawsze zmierzały w tym samym kierunku [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img185.imageshack.us/img185/9104/korekgina6rg7.jpg[/IMG][/URL]
  9. [quote name='moon_light']Podgrzewanie atmosfery :eviltong:[SIZE=1][/SIZE][/QUOTE] Ależ skąd? :) Za chwileczkę przed Państwem wystąpi Korkosmok i Ginaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!
  10. HIhihihihihi... Mam płytkę ze zdjęciami w kompie ;) Za chwileczkę, za momencik :)
  11. [quote name='jo-jo']Sylwia powiedz Magistrowi że ten numer co wczoraj znalazł to może być do tej osoby :cool3:[/QUOTE] Proszę nie poruszać tematów ubocznych tylko, jak przewiduje ten watek, chwalić najpiękniejszego czarnego psa na świecie. magister (w skrócie Mag)
  12. [quote name='ulvhedinn']Ksiązka urocza, ale czuję pewien niedosyt:evil_lol: miałam nadzieję, że ktoś ucierpiał bardziej niż ja:evil_lol: Ale KrAksa przebija Marleya....[/QUOTE] Jasna cholera, jesteś pewna??? :crazyeye: Jakiś pies przebija Marleya??? :crazyeye: No cóż... żyłam sobie w przekonaniu, że mam "naj" (najbardziej szalonego, najbardziej energicznego, najbardziej nieposłusznego, naj... maj... naj...) szczeniaka pod słońcem. W momencie gdy dostałam w prezencie "Marley i ja" zrozumiałam, ze jestem szczęśliwą posiadaczką aniołka. Teraz, po Twoim wpisie, wiem, ze powinnam do końca życia dziękować Opatrzności za Korkosmoka. Jest w takim razie prawie (o tym, ze "prawie" czyni wielką różnicę wiedzą wszyscy :) ) psim ideałem :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  13. [quote name='halbina']To Korkosmok potrzebuje jednej panienki dziennie?... :mad: :evil_lol: [/QUOTE] Jednej??? :) :) :) No trudno, może być jedna :) [quote name='halbina']My też tak chcemy! My też! (to Platon napisał) [IMG]http://www.gify-animowane.pl/gify/Zwierzeta/Pieski/12.gif[/IMG][/QUOTE] To przybywajcie!!! :) Podzielimy się :) (a najlepsze fotki wciaż siedzą w aparacie) :)
  14. Jak widać Korkosmok z dnia na dzień coraz bardziej epatuje swą męskością... :) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img463.imageshack.us/img463/5791/korkosmokrozkosznyub8.jpg[/IMG][/URL] Łapy nam się poplątały [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img482.imageshack.us/img482/7307/korkosmokrozkoszny2an0.jpg[/IMG][/URL] [img]http://images22.fotosik.pl/43/5da57756b979c995.jpg[/img] ... a zaczęło się całkiem niewinnie ;) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img463.imageshack.us/img463/8624/korekcharlino5.jpg[/IMG] [/URL] (ostatnie dwie fotki są autorstwa właścicielki czarnej dożynki, która dziś bałamuciła Korkosmoka ;) )
  15. Oli, dziękuję ślicznie za zdjęcia!!! W moim aparacie padła bateria, więc na razie ją ładuję, aby w ogóle móc zrzucić fotki na komputer. Część dalsza więc na pewno nastąpi, nie wiadomo tylko kiedy :)
  16. dobranoc, magister
  17. [quote name='jo-jo']Zagryzacze w danym momencie to i ja mam trzy, ale takiego niie oddam bez walki :loveu: (Jest szansa że jedziemy do katowic :cool3: )[/QUOTE] Pazerniacha :) (z tymi Katowicami to ja zupełnie nic nie rozumiem :roll: :cool3: :lol: Jutro zadzwonię i pogadamy :) )
  18. [quote name='jo-jo']No cóż to już takie rozkoszne nie jest :evil_lol: [IMG]http://img241.imageshack.us/img241/3944/jojeklapakq3.jpg[/IMG][/QUOTE] HIhihihihi :) Jojeczek!!! A dziewczyny cudniaste okrutnie :loveu: :loveu: :loveu: Pozdrów Monikę!!!
  19. [quote name='jo-jo']Najpierw ze mną musisz wygrać bój o niego :evil_lol:[/QUOTE] Ty już masz swojego zagryzacza :) Natalia dopiero musi sobie wyhodować :)
  20. [/SIZE][quote name='moon_light']Wiesz...tak sobie myśle...ze jak się go boicie, ...to ... .....ja wykaze sie niesamowita odwaga, i przyjme go pod swoj dach. to jak, kiedy mogę odebrac ?:razz::loveu:[/QUOTE] A Ty się nie boisz??? Wiesz jakie on ma zęby??? Uuuuuu... A jaki rybi oddech :) Przerażająca perspektywa :) Ale będziemy twardzi i dzielni i postaramy się wytrwać. Najwyżej znajdą za jakiś czas nasze obgryzione kości... :crazyeye:
  21. Gratuluję!!!
  22. [quote name='jo-jo']Cześć Bestyje:evil_lol:[/QUOTE] cześć :) :) :)
  23. [quote name='jo-jo']A więc Kto to jest? :loveu: [IMG]http://img261.imageshack.us/img261/7638/lapkalh9.jpg[/IMG][/QUOTE] Czyja to łapka??? :-o :loveu:
  24. [quote name='moon_light']Chyba zle sformulowalam zdanie :oops:;)[/QUOTE] Aaaa... czyli nie jestem bezpieczna... Właśnie przed chwilą czarna morda pojawiła się na moich nogach. Udaje że się chce przytulić a pewnie już knuje, jak w niedalekiej przysżłości mnie pożreć ;)
  25. [quote name='moon_light']wszystkie dogi podobno rzucaja sie na wlasciciela po ukonczeniu 5 roku zycia:cool3:. Strzeżcie się ! [/QUOTE] Eeee... ja jestem bezpieczna :) Już dawno ukończyłam piąty rok życia :)
×
×
  • Create New...