-
Posts
1202 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sylvia_76
-
[quote name='Klaudia :-)']super fotka:-)czekam na więcej zdjątek szlonego dozia:-)[/QUOTE] proszę uprzejmie :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/49/71b6d367f07bc9ba.jpg[/IMG][/URL]
-
No to proszę :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/49/00f2a8e70bbea4f1.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='anea']widze ze znowu zdjecia zastrajkowały :) Bedziecie jutro na Polach??[/QUOTE] Będziemy, będziemy :) Zdjecia strajkują, bo wybrałam się dziś w południe do sklepów po kilka drobiazgów i wróciłam dopiero przed chwilą. Będą za jakąś godzinę, może półtorej :) Megnum - bardzo dziękuję za tak miły wpis :oops:
-
eeeee... myślałam, ze masz jeszcze jakieś... Tamte oglądałam mnóstwo razy :)
-
[quote name='moon_light']Skoro Ty szukasz, to Ja czeka, i spać bez "korkosmoka na dobranoc" nie pojde:eviltong: A to w podpisie....hm...nie wiem..Samo sie przyczepiło:evil_lol:..wirus jakiś czy coś??:loveu:[/QUOTE] Fotki jutro - obiecuję :) Może nawet świeże :) (a od Ciebie czekam na fotki pewnych maleństw, nie chcę nikomu innemu zawracać głowy :) )
-
[quote name='moon_light']Niech sie uczy szybciutko, bo przeciez starszy brat korek musi pokazać szczylkowi jak sikaja prawdziwi faceci:evil_lol: Nie daj sie prosic,,...moze chociaz jedna fotka:cool3:?[/QUOTE] Poszukam :) A Ty przyznaj się, co to za pazurzasta łapa u Ciebie w podpisie :)
-
[quote name='moon_light']A do czasu przyjazdu błękita, poopowiadaj co nowego u korkosmoka:cool3: Prosimy grzecznie o zdjęcia !!!:multi:[/QUOTE] Zdjęć na razie nie będzie ;) Ale... dziś Korkosmok po raz pierwszy obsiusiał prawidłowo drzewo!!!! :multi: :multi: :multi: Cieszę się ogromnie! A teraz krótkie wyjaśnienie, co sprawia mi tyle radości: "prawidłowo" to znaczy: - odpowiednio się ustawiając, - podnosząc nogę (odpowiednią - bo z tym bywało różnie ;) Hitem ostatnio było ustawianie się przy drzewku przez ponad minutę i podniesienie tylniej łapy - nie tej, co potrzeba, w efekcie czego cały misterny plan i ustawianie się dało w łeb - na drzewo nie spadła ani kropla :) ... albo podnoszenie PRZEDNIEJ łapy :) ) - udało mu się przy tym nie obsiusiać po łapie znajdującej się po przekątnej od łapy podniesionej!!! :multi: :multi: :multi: Jestem dumna z mojego Dzieciaka! Staje się Mężczyzną!!!
-
Mała Biała z napędem na cztery łapy i Kłapouchy...
Sylvia_76 replied to WinterGirl's topic in Galeria
jest!!! Jest galeria najpiękniejszego czarno białego tandemu!!! :loveu: Witaj bGirl, Cleo i Teddy!!! -
Witaj bGirl!!! Jak fajnie, że tu trafiłaś!!! Pędzę poszukać galerii Cleo (bo chyba ma już galerię??? jest taka piękna... :loveu: )
-
[quote name='PIKA']buhaha, jak Inti bedzie mial ez takie przeswiadczenie to Saba mu te glupoty szybko ze łba wybije :evil_lol:[/QUOTE] Gorzej, jak Saba uzna, że Mały dobrze myśli i będzie go w tym utwierdzać :)
-
[quote name='PIKA']ojej a ile? :cool3: Bo ja kilkanascie powinnam zgubic, moze powinnam wziac przynajmniej dwa dogi :evil_lol:[/QUOTE] 4 - 5kg :) ... ale wróciły :angryy: Pika - spokojnie, są też grzeczne doże dzieci, które głównie śpią :) Moje o tym nie wiedziało: od początku uznało, że świat kręci się wokół niego i uznało, że tak moze zostać :) A ze energii od początku miało za kilka szczeniaczków... Konkluzja: dobrze, że Koroksmok z tego wyrasta :) Powoli, bo powoli ale wyrasta :)
-
My (ja + czarny dog Korkosmok) też bedziemy i w sobotę i w niedzielę (start ok. 12) Tak przynajmniej planujemy :) Może uda nam się spotkać :)
-
Śmierdząca sprawa, czyli kupki naszych milusińskich
Sylvia_76 replied to Janosik's topic in Wszystko o psach
[quote name='Ewelina22']A ja nie czesto widuje pojemniki na psie kupki. I co nalezy to brac do domu? Bo ponoc nie wolno do zwyklego kosza...[/QUOTE] Wolno do zwykłego kosza, wolno - już wiele razy było o tym mówione w tym wątku. Ma być tylko zapakowane do woreczka. -
[quote name='kamila-dog']I jeszcze fotki Lali sprzed 2 tygodni :p Moje sliniace sie dziecko ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/35/50a1033904571257.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/8/20674c504993637a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/8/cce6cdc6538fafd4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/35/a244d806f57b2d90.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/35/91d6d5cb0df69701.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/35/847519bb6090467e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/35/6f71b3b7ef98ea03.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/35/516c8470f9c9b5f1.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Jakie cudne gluty!!! Mistrzostwo świata po prostu! :) Buziaki ode mnie i Czarnego :)
-
[quote name='moon_light']Ja tam lubie korkosmoka w każdym wydaniu:lol: i strasznie lubie tez czytac jak o nim opowiadasz:cool1:[/QUOTE] Natalio, z prawdziwą przyjemnością mogę napisać, że już niedługo moim ulubionym zajęciem stanie się czytanie o pewnym malutkim błękicie :) A tak w ogóle - fajnie, że w Warszawie pojawią się dwa dozie do wspólnych spacerków i zabaw :) i to w kolorach zupełnie niekonkurencyjnych :) :) :) hihihihihihihi... Jest więc spora szansa, że bedziemy się lubić po wsze czasy :)
-
[quote name='PIKA']delikatnie mowiac mam treme....... na razie..... ale już sie boję co będzie w poniedzialek :mdleje: pewnie noc nieprzespana bedzie ;) ale mam chociaz tydzien urlopu :multi: Najbardziej sie boje tego, jak Saba przyjmnie malego :roll:, chociaz ją przyzwyczajalam przynosząc obsikane pzrez Intiego :evil_lol: ścierki ;) i jego zapach przynosilam na sobie, bo jakby nie bylo rósł na moich oczach, ostatecznie raz w tygodniu go widywalam, przez te dwa miesiące ;)[/QUOTE] Hihihihi... trema :) Skąd ja to znam? :) Mały jednak tak dał mi popalić, że w ciągu dwóch tygodni schudłam kilka kilogramów ;) Jego energia, zapędy niszczycielskie, absorbowanie sobą, siku w ilościach... hmmm... dożych ;) gazety, gazety, gazety :) Potem nauka siusiania na podwórzu, która szła nam opornie - na spacery zabierałam i psa i gazetki :) na które on grzecznie siusiał gdy położyłam je na trawce :) Jego niechęć do zamoczenia łap gdy mżyło, cyrki jakie odstawiał gdy padało :) Przedszkole, szkolenie :) Zachwyty przechodniów, potem ich dystans i wciaż pełne podziwu spojrzenia :) Cholerka - to był naprawdę cudowny rok :loveu: A wszystko co najlepsze - przed nami :) Pika - podjęłaś świetną decyzję. Psy są świetne, ale tylko dog jest dogiem :)
-
[quote name='PIKA']Mnie sie podba Korek zalotny,:loveu: ale czmu on w kagańcu? :crazyeye: a ja już wponiedzielek będ miala swojego smoka :multi:[/QUOTE] W kagańcu - aby chronić miejsce po ugryzieniu (dzień wcześniej był tak szcześcliwy spotkaniem z psiakami, że powcierał sobie piasek i mocno się zaczerwieniło) Rany, tak szybko bąbel z Tobą zamieszka??? ALe to zleciało! :crazyeye: Jak się czujesz? :) Do mnie nie docierało, że Korkosmok ze mną będzie - tak dzień po dniu, zawsze, a jak już się pojawił - przez pierwszy tydzień byłam najszcześliwszą i najbardziej zmęczoną osobą na świecie :)
-
[quote name='halbina']chciałabym... może się uda... ale na ring się nie będziemy pchać :eviltong:[/QUOTE] hihihihihihi :)
-
[quote name='halbina']To zależy... w jakich godzinach? chyba jednak pracuję...[/QUOTE] z tego, co wiem, dogi wchodzą na ring od 10 rano, ale tyle ich jest, że szybko się nie skończy :) (jakiś wysyp normalnie :) )
-
[quote name='anea']Jak to nikomu??? Mi się KAŻDY Korkosmok podoba :loveu: Wybieracie sie w niedziele na Pola??[/QUOTE] Na 99% tak :) w sobotę chyba nie dam rady, więc wtedy w niedzielę obowiązkowo.
-
Potwór zamyślony [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/13/292167eb2a867271.jpeg[/IMG][/URL]
-
[quote name='halbina']Kiedy ten wielki zjazd dogów?... Mozę i my z Inką wpadniemy?... :razz:[/QUOTE] Halbina - piszesz o Katowicach? 17 marca w Spodku. Wpadniesz? :)
-
Śmierdząca sprawa, czyli kupki naszych milusińskich
Sylvia_76 replied to Janosik's topic in Wszystko o psach
Nie wiem, o czym piszecie... Na mnie się dziwnie nie patrzą. ... albo po prostu nie mam takiej świadomosci, bo sprzątając nie rozglądam się na boki, tylko skupiam na zadaniu do wykonania :) -
[quote name='simbik']Korkosmok jest w obu wersjach super :multi: ... a najbardziej nie mogę się doczekać "na żywca" ;) w Katowicach :lol:.[/QUOTE] Wiesz, jak żałuję, że Katowice nie są teraz? Rany, to jeszcze miesiąc... (a wystawa zapowiada się fajowo - konkurencja, że hej! Ciekawe, jak się wszycy pomieścimy na ringu? :) )
-
Skoro nikomu nie podobał się Korkosmok Zalotny, to może spodoba się Korkosmok Dostojny? :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/36/f3234e33983f9f30.jpeg[/IMG][/URL]