-
Posts
3035 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agbar
-
halo halo:) dzien dobry w ten piekny słoneczny poranek:)
-
Magda ja sie zachłysnełam z wrażenia...pieknie masz i tak...ciepło....:)
-
:placz: a Diluś rozwalił sobie właśnie łapkę na spacerze.....krwawił jak jak nie wiem co:placz: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/308/9ee97c4961780ce5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/263/cfd7c901164bef96.jpg[/IMG][/URL]
-
noo i wyszło szydło z wora....wszystkie mamy psy kilery:)..niektórzy nawet koty...
-
halo babeczki:) a ja znowu jem...sledziki wpycham w siebie;)
-
[quote name='Maga100'][B]i jeszcze Kano Vectry i będzie takich trzech muszkieterów, przyjaciół do grobowej deski :evil_lol: a następnie w zgodzie zjedzą jedną malutka kosteczkę :evil_lol: [/B][/quote] tiaaaa....a z ktorego gościa ta kosteczka bedzie pochodzić?:evil_lol:
-
[quote name='Maga100'][B]hm, a ja właśnie skonczyłam jeść ciasto i właśnie zmierza do mnie mama z obiadem.... :shake: Pęknę, to pewne :roll: [/B][/quote] a ja właśnie zjadłam obiad i zmierza do mnie koleżanka z ciastem......:cool3: nie wiem gdzie je sobie wepchnę..:evil_lol:
-
[quote name='Maga100'][B]hahahah, no niestety, ale góra zamknieta gipskartonem i zamalowana, tak że nikt się nie będzie wspinał po drabinie z drinkami :lol: Otworzymy, jak ubezpieramy pieniądz na ocieplenie i zaadoptowanie poddasza (czyli za jakieś 150 lat :roll: )[/B] [B]witaj, Pagajku :p [/B] [B]ciepełko jest przeraźliwe. Mimo że mróz na dworze, to mam pootwierane okna, bo kominek daje, że hej :razz: [/B] [B]oczywiście, [COLOR=red]a Leon będzie stał w drzwiach i serdecznie wszystkich witał: szczególnie psy-samce[/COLOR] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [/B][/quote] razem z Dilskim:)....
-
[quote name='majoka']Własnie sobie myslę co by tu zjeść, ale spacer mam juz zaliczony:evil_lol: Wczoraj był chyba dzien na gry- my z TZ-tem dorwalismy wieczorkiem w Eurobuisness (zawsze to bezpiezniejsze niż łykanie karpi z ośćmi:diabloti: )[/quote] :evil_lol: :evil_lol: z pewnością.....
-
[quote name='Moniś']to może jeszcze zjedzmy coś przed podróżą ? :diabloti:[/quote] aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee:)............................no dobra..moze serniczka;)?
-
[quote name='an3czka'][I][B]Nie ma znaczenia czy dachowce, czy rasowe - koty są boskie:multi: [/B][/I][/quote] dobrze prawisz:)
-
[quote name='Moniś']to jak będziesz szła to ja bardzo chętnie z Tobą wybędę :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] ojjj to chodźmy już:)
-
[quote name='Alicjarydzewska']:evil_lol::evil_lol::evil_lol:a tu dalej żarcie[/quote] a kysz:) właśnie kompinuję gdzie by tu wyruszyc żeby sie oderwac od stołu i ciachów i rybów i pierogów i mięchów i ...i....ratunkuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu:evil_lol:
-
[quote name='Cimi']Jedna z drużyny Żółtych :lol: [IMG]http://img404.imageshack.us/img404/681/balonzmfo6.gif[/IMG] [IMG]http://img218.imageshack.us/img218/8148/balon1zmay6.gif[/IMG] [IMG]http://img46.imageshack.us/img46/9933/balon2zmoo0.gif[/IMG] [IMG]http://img153.imageshack.us/img153/6697/balon3zmjs8.gif[/IMG][/quote] oooo Fionka:loveu:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][B][I]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:Marta , wiedziałam ze gdzieś to jest napisane ale szukać nie było siły ......no nie wiem jak Maga teraz to przyjmie;)[/I][/B][/quote] no jak to jak to przyjmie?? dobrze na pewno..ty tez bys sie cieszyła jakby cie naraz odwiedziło ze 100 dogomaniaczek plus srednio po 2 psy na głowe:evil_lol: aaaaaa i koty też:)
-
[quote name='jo-jo']Ja zaczęłam czytać o 3.30 i dałam się oderwać dopiero jak słońce zaczęło wschodzić :evil_lol: Bardzo dobrze się czyta, właśnie ide się położyć i czytać dalej...[/quote] ja tez dostałam knige co prawda inna ale temat tradycyjnie psi:) "pies ktory kochał zbyt mocno" jescze nie zaczęłam bo jakos mi chyba ten pełny brzuch uciska na gałki oczne:)
- 78403 replies
-
no to i ja się ujawnię :) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/307/2a87d3b248aa1b9e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/307/6f3d0f6da135dc49.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/306/578b5701553dad67.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='evaxon']haha a tu nadal o jedzeniu :evil_lol: czesc:multi:[/quote] halo Ewunia:loveu: a ja juz myślałam że tu nikogo nie ma:)
-
[quote name='noemik']i jeszcze jedno, to już z dziś. Jak Pańcia siedzi przy komputerze, to Elicjusz tuż obok, na swoim legowisku, bo przecież lepiej mieć ją na oku, moze będzie coś jadła albo pomizia za uszkiem..? [URL="http://www.dogomania.pl/forum/"][IMG]http://img148.imageshack.us/img148/251/26122006074pe1.jpg[/IMG][/URL] niezła ta kość, choć rybka od Babci była zdecydowanie lepsza...:cool3: albo ta kiełbasa wiejska skradziona chyłkiem z lodówki, mniam mniam...:evil_lol: [/quote] no wiesz..kradzione nie tuczy:):evil_lol:
-
INEZ,ATOS,PEREłKA i DWIE SUCZKI SZUKAJĄ DOMU
agbar replied to barbara.h's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
tak sobie tylko chciałam zajrzec i zniknac ale nie mogę:) Psiaki podbiły moje serducho:) Swietne fotki a ta z kitkiem to mnie jakos tak rozczuliła:) co za bestia:evil_lol: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
agbar replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
hej:) jestem tu pierwszy raz:) przyznaje przejrzałam dosc pobieznie bo strasznie tu tego duzo:) ale podoba mi sie:) będę z pewnością zagladac cześciej:) -
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
agbar replied to bonita's topic in Foto Blogi
[quote name=':: FiGa ::']Witajcie :multi: Zlitowała się pancia w końcu?? Dała ciacho fafluniowi?? :evil_lol: I ta minka "No przeciez byłem grzeczny" :loveu:[/quote] :evil_lol: przecież boksie zawsze sa grzeczne:evil_lol: -
[quote name='nathaniel']. Bytomka [IMG]http://images4.fotosik.pl/262/82157a622aee4e68.jpg[/IMG] [/quote] hmm...na tym zdjęciu Bytomka wyglada cudnie...pamietam ja raczej odwrotnie:)
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
agbar replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Magda_Miki']Haha...dokladnie:evil_lol::evil_lol: Dostalabym ochrzan na calego......[/quote] obawiam się że nie ty jedna hihi:evil_lol: