-
Posts
3035 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agbar
-
ja dokumentowałam przygotowania... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/307/9f364975438dc42a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/316/602e7e3132a00c45.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/307/6f3d0f6da135dc49.jpg[/IMG][/URL]
-
nooo cudeńko:) to sie TZ szarpnął....hihi:)
-
czesć Tigerkowe:loveu:
-
a żeby umilic sobie oczekiwanie na prezenty szalał z Tiną... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/306/0623a961fa45b012.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/262/cc85d15b2a4f7d9b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/307/2d29bf1e0e398106.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/316/7ff61268e44cefe4.jpg[/IMG][/URL]
-
biedny tak długo czekał na pierwsza gwiazdke że aż zasnął:) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/316/b12b4e33e37d03ee.jpg[/IMG][/URL]
-
i nasza mała gimnastyczka:) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/306/97cc5e6a71c892d8.jpg[/IMG][/URL]
-
moje kochane psisko pomagało w przygotowaniach....sprzątał szybko z podłogi jak cos spadło:evil_lol: i wdziecznie pozował do portretów.... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/316/08b4259bdad12cf5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/316/115a94e3bb543c38.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/306/970bdcdc313abbb8.jpg[/IMG][/URL]
-
to teraz troche zwierzów...:) Dili zjadł swoja kolację wigilijną a potem poległ pod stołem oczekując ze może cos spadnie .... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/316/14c70cf158b75a11.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='AśkaK']Chyba pękły bo taka tu cisza...:eviltong: :evil_lol:[/quote] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][B][I]:loveu::loveu::loveu:[/I][/B] [I][B][IMG]http://images1.fotosik.pl/313/0dcc64a928c4e62b.jpg[/IMG][/B][/I] [I][B]wycałować proszę w to nosio:loveu::loveu::loveu:[/B][/I] [/quote] wycałowany:) ufff...mam wrażenie że pęknę w szwach...:) Wigilijny wieczór był cudowny, tym bardziej ze to pierwsza Wigilia w Polsce od dwóch lat...:loveu: w tamtym roku o tej porze modliłam sie o zycie mojego męża dlatego w tym roku te swieta maja dla mnie specjalne znaczenie....
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
agbar replied to arima's topic in Foto Blogi
ja tez jestem najedzona po uszy..ale jakas tak jednoczesnie dziwnie lekka...tak dawno nie mialam okazji byc z prawie cała rodzina....szczególnie po tak ciezkim okresie wigilijnym w tamtym roku.... -
super:) Dilski tez próbuje zapraszac koty do zabawy...tylko one jakos tak mało chetne:)
-
cześć:) i jak tam? brzuszki pekaja?:)
-
ahoj na pokładzie:) obiecalam sobie ze nic juz nie zjem ale własnie mam przed soba tiramisu i jak mu sie oprzec......
-
no to mam odpowiedz na moje pytanie:) widze ze Leon zafascynowany hihi:)
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
agbar replied to bonita's topic in Foto Blogi
hmm skad ja znam te minkę?:) -
Witaj Maga:) śliczna Pelagia:) kociaki maja Leona w poważaniu..a Leon kociaki????:)
-
witajcie kochani:) zyjecie po swiatecznym obżarstwie?:)
-
halo halo:) taka jestem najedzona ze zaraz pekne:)
-
hej:) super fotki:) skoczek alpejski:evil_lol:
-
halooooo Mrówencja:loveu: gdzie sie podziewasz??:)
-
Bardzo wszystkim dziekujemy za życzenia świateczne:loveu: My również życzymy Wam kochani cudownych , radosnych świąt:tree1: Aga, Bartek i Dealer
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
agbar replied to arima's topic in Foto Blogi
aaa w ostatecznosci sklepy sa jeszcze otwarte...:diabloti: -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
agbar replied to arima's topic in Foto Blogi
Pysiunia słonko nie denerwuj sie... nie zamiataj po prostu ....jak brudno sie TZ zrobi to sam pozamiata. zrób sobie dobra herbatkę usiadz na chwilke w fotelu, pogłaskaj Zmoroszelmiste i .....wdech wydech...juuuuz??? lepiej??:):loveu: