Jump to content
Dogomania

agbar

Members
  • Posts

    3035
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agbar

  1. ja dokumentowałam przygotowania... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/307/9f364975438dc42a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/316/602e7e3132a00c45.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/307/6f3d0f6da135dc49.jpg[/IMG][/URL]
  2. nooo cudeńko:) to sie TZ szarpnął....hihi:)
  3. czesć Tigerkowe:loveu:
  4. a żeby umilic sobie oczekiwanie na prezenty szalał z Tiną... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/306/0623a961fa45b012.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/262/cc85d15b2a4f7d9b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/307/2d29bf1e0e398106.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/316/7ff61268e44cefe4.jpg[/IMG][/URL]
  5. biedny tak długo czekał na pierwsza gwiazdke że aż zasnął:) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/316/b12b4e33e37d03ee.jpg[/IMG][/URL]
  6. i nasza mała gimnastyczka:) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/306/97cc5e6a71c892d8.jpg[/IMG][/URL]
  7. moje kochane psisko pomagało w przygotowaniach....sprzątał szybko z podłogi jak cos spadło:evil_lol: i wdziecznie pozował do portretów.... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/316/08b4259bdad12cf5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/316/115a94e3bb543c38.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/306/970bdcdc313abbb8.jpg[/IMG][/URL]
  8. to teraz troche zwierzów...:) Dili zjadł swoja kolację wigilijną a potem poległ pod stołem oczekując ze może cos spadnie .... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/316/14c70cf158b75a11.jpg[/IMG][/URL]
  9. [quote name='AśkaK']Chyba pękły bo taka tu cisza...:eviltong: :evil_lol:[/quote] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  10. [quote name='Alicjarydzewska'][B][I]:loveu::loveu::loveu:[/I][/B] [I][B][IMG]http://images1.fotosik.pl/313/0dcc64a928c4e62b.jpg[/IMG][/B][/I] [I][B]wycałować proszę w to nosio:loveu::loveu::loveu:[/B][/I] [/quote] wycałowany:) ufff...mam wrażenie że pęknę w szwach...:) Wigilijny wieczór był cudowny, tym bardziej ze to pierwsza Wigilia w Polsce od dwóch lat...:loveu: w tamtym roku o tej porze modliłam sie o zycie mojego męża dlatego w tym roku te swieta maja dla mnie specjalne znaczenie....
  11. ja tez jestem najedzona po uszy..ale jakas tak jednoczesnie dziwnie lekka...tak dawno nie mialam okazji byc z prawie cała rodzina....szczególnie po tak ciezkim okresie wigilijnym w tamtym roku....
  12. super:) Dilski tez próbuje zapraszac koty do zabawy...tylko one jakos tak mało chetne:)
  13. cześć:) i jak tam? brzuszki pekaja?:)
  14. ahoj na pokładzie:) obiecalam sobie ze nic juz nie zjem ale własnie mam przed soba tiramisu i jak mu sie oprzec......
  15. no to mam odpowiedz na moje pytanie:) widze ze Leon zafascynowany hihi:)
  16. Witaj Maga:) śliczna Pelagia:) kociaki maja Leona w poważaniu..a Leon kociaki????:)
  17. witajcie kochani:) zyjecie po swiatecznym obżarstwie?:)
  18. halo halo:) taka jestem najedzona ze zaraz pekne:)
  19. hej:) super fotki:) skoczek alpejski:evil_lol:
  20. agbar

    Mejk

    halooooo Mrówencja:loveu: gdzie sie podziewasz??:)
  21. Bardzo wszystkim dziekujemy za życzenia świateczne:loveu: My również życzymy Wam kochani cudownych , radosnych świąt:tree1: Aga, Bartek i Dealer
  22. aaa w ostatecznosci sklepy sa jeszcze otwarte...:diabloti:
  23. Pysiunia słonko nie denerwuj sie... nie zamiataj po prostu ....jak brudno sie TZ zrobi to sam pozamiata. zrób sobie dobra herbatkę usiadz na chwilke w fotelu, pogłaskaj Zmoroszelmiste i .....wdech wydech...juuuuz??? lepiej??:):loveu:
×
×
  • Create New...