Jump to content
Dogomania

agbar

Members
  • Posts

    3035
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agbar

  1. czesc kochane:) co ja tu wyczytalam....pogryziona?? loj loj..... ale Tigra rosnieeeee:) kochana mordunka:)
  2. halooooo:) zostawiam po sobie slada:)
  3. dzien dobryyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy:) przyznaje sie nie nadrobilam wszystkiego ale jestem:loveu: siem stesknilam za Ozulkiem i sobie popatrzalam nieco:)
  4. [quote name='Cimi']Aga, ja się zapisuje na szkolenie właśnie w Katowicach do Adriana Zająca. Jadę w sobotę zobaczyć co i jak i pogadać. Cieszy się dobrym zdaniem, że ma podejście do psów. A Tomasz Pecold jest jeszcze, ale nie wiem czy zajmuje się szkoleniem. Ma trochę swoich borderów, również słyszałam, ze pomagał jakiemuś agresywnemu psu, bo właściciel miał problemy z nim, ale nie wiem czy to prawda.[/quote] hej Cimi:) i jak po rozmowie z panem Adrianem???
  5. a dziekujemy dziekujemy jakos leci:) pieseczek bez zmian....niestety..dobrze ze jeszcze nie zaczal zjadac zaprzyjaznionych psow:angryy: jestem wlasnie w biurze i Dilski szaleje ze swoim juz 6 miesiecznym kolega bokserkiem:) i w dalszym ciagu pozwala mu na wszystko:)..... a poza tym to wieje wicher jak pieron:)
  6. [quote name='Cimi']I to chyba m.in. jest to ;). To, że Ty się stresujesz na widok nadchodzącego psa. Poszukaj szkoleniowca, która ma naprawdę rękę do psów i robi to z pasji, a nie z chęci zysku. A do Polski przyjeżdżacie, bo na Śląsku też parę dobrych szkoleniowych.[/quote] ja sie stresuje na widok nadchodzecgo psa teraz...wczesniej sie cieszylam ze sie dilski pobawi z pobratymcem....ale juz wiem ze sie mylilam on sie nie chce bawic:) on chce rzadzic, gryzc, atakowac, szarpac , zjadac, warczec i dopraowadzic swoja biedna pancie do obledu:angryy: przyjezdzamy ok 20 grudnia i wracamy po nowym roku tak wiec nie wiem czy w tym sczczegolnym okresie i to tak krotkim kogos znajde..chyba ze naprawde jakiegos pasjonata... dzieki za slowa otuchy kochani:)
  7. [quote name='basiulka22tychy'][B][I]moze dilus ma jakis kryzys czy cus :( jakis psycholog psi hmmm[/I][/B][/quote] kryzys to ja mam jak widze na spcerku zblizajacego sie do nas psa:angryy:
  8. [quote name='Alicjarydzewska'][I]:cool3:o rany to faktycznie masz problem ....a może jednak to przejściowe , może chłopak po prostu dojrzewa ........hmmm sama nie wiem ....[/I] [I]przesyłam całuski:p[/I] [/quote] kurcze nie wiem Alu on ma juz 19 miesiecy, jest wykastrowany moze ma po prostu nierowno pod sufitem?:) jego brat i siostra sa normalni:)....ja chyba tez:diabloti:
  9. kochani jestem:) ciesze sie ze o nas pamietacie:loveu: sluchajcie mam juz taki problem z Dilim ze sobie nie radze.....nie wiem co dalej robic... na smyczy nie przejdzie juz obojetnie obok zadnego psa nawet szczeniaka, rzucil sie ostatnio na sunie labka i wczoraj na starego, biednego ,gluchego i slepego 14 letniego bulka.....te psy ktore zna sa ok ale cala reszta...horror. poddalam sie sama juz nic nie robie szukam teraz trenera ktory mi pomoze...aaa i zaczyna tez warczec na ludzi ktorzy do nas podchodza... od razu uprzedzam ze wykorzystalam chyba juz wszelkie sposoby ktore mi polecano i o ktorych przeczytalam tu i w ksiazkach, pomagalo mi na PW pare osob ktorym jestem bardzo wdzieczna ale niestety...nie radze sobie...:-( :shake: kocham mojego psiunka strasznie ale mam go ochote czasem zamordowac albo podarowac jakiejs osobie ktorej nie lubie:) sciskam was wszystkich mocno:loveu:
  10. ojjjj ale sie wzruszylam chlip chlip:loveu: a nie ma nas bo czasu jakos za malo i problemy osobiste mnie dopadli i depresja jakas taka ..... pozdrawiam wszystkich cieplutko:loveu:
  11. [quote name='Pysia']Ja pamiętam :loveu: Nie płacz - będę zaglądać do Ciebie :)[/quote] dobra to juz nie rycze:)
  12. [quote name='Alka']Witam w śnieżny poranek !:multi:[/quote] aaaaaa dlaczego sniezny???? spadl snieg???? i ja nic nie wiem brrrrrr dzien dobry Alu:)
  13. ale mi galeria puuuusta zrobila:-( zapomnieni przez wszystkich:-( :-( :-(
  14. [quote name='tygra']czekamy powrotu i kolejnych fotek[/quote] ja tez czekam powrotu ale chyba dopiero na swieta bedziemy.....
  15. [quote name='Alicjarydzewska']:cool1: [B][I]dopiero teraz doczytałam ,że wedrujesz znowu ....ale juz straciłam rachube gdzie teaz jesteś :razz: [/I][/B][/quote] teraz jestem u naszych unijnych przyjaciol......
  16. agbar

    Agresywny pies ...

    nie na temat:) Hobby mam problem a nie chce zasmiecac watku..czy moge na PW??
  17. haloooooooooooooooooooooo...jest tu kto??
  18. witam cieplutko...:) jakies nowe zdjecia to kiedy sobie zobacze:lol: ?
  19. a cos ty taka zapracowana kobito:evil_lol: i ten tego dzien dobry:)
  20. witam:) ja tez zadam wiecej fot!! i to szybko bo znowu mnie nie bedzie pare dni i potem musze nadrabiac:evil_lol:
  21. halo Pysia :razz: przezylas????:evil_lol:
  22. Halo Maga:loveu: cieszysz sie ze mnie widzisz?? na pewno :evil_lol:
  23. witajcie niewitani:) bardzo ladne zdjatka:) piranii i innych stworow hehhe
  24. chyba wszyscy poszli bo gdzie wejde tam cisza i pustka:) dzien dobry:loveu:
  25. halo Paula:) bylam tu:evil_lol:
×
×
  • Create New...