Jump to content
Dogomania

agbar

Members
  • Posts

    3035
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agbar

  1. [quote name='Kate I Luka']Witaj Aga Przyszliśmy z rewizytą, i co widzę: ślicznego gumiastofafluniastego Dealerka :) Tylko, że nie widzę fotek w galerii do strony chyba 100 tenej... - to tylko tak u mnie, czy przepadły foty w czeluści serwera? [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/139/61419c33ca981d27.jpg[/IMG][/URL][/quote] [IMG]http://images4.fotosik.pl/111/ef75ff39b794c6de.jpg[/IMG] [IMG]http://images2.fotosik.pl/147/42ef371386360b8f.jpg[/IMG] [CENTER][B][SIZE=5]FOTY THE BEST [/SIZE][/B][/CENTER] [/quote] Hej cieszę sie że do nas zajrzałaś..ja tez nie widze fot więc przypuszczam ze faktycznie je wsysło ale moge powrzucac pare strych jak odnajde w czelusciach kompa:) [quote name='Maga100'][B]biedne te nasze psy jakoś ostatnio :shake: [/B] [B]Leon też chory, zatruty czymś czy co, smutny, głodny i wymęczony przez weta :placz: [/B][/quote] to jednak mu nie przeszło bidulkowi?:( Dili tez jakis osowiały..boli go ta łapka jak sadze bo nawet nie męczy Tinusi dzis... [quote name='Bodziulka']:shake: biedny Diluś - Boź też sobie kiedyś rozwalił łapkę na butelce w parku :angryy: Buziaki w faflaki ;)[/quote] wycmokany:) dziekujemy:)
  2. [quote name='evaxon'] a u nas nie pada ale jest pochmurno i zimno a Tigra spi :eviltong: i mi nie przeszkadza i nie denerwujemnie:eviltong: i ma cieczke i [COLOR=red][B]jestem bardzo szczesliwa[/B][/COLOR] ze za tydzien[COLOR=darkorange] [/COLOR][COLOR=darkred]stado napalonych psow bedzie sie dobierac do mojej nogi[/COLOR]:evil_lol:[/quote] :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  3. [quote name='evaxon']haha dziewczyno nie mysl ciagle o jedzeniu :evil_lol: czesc:cool3:[/quote] ale ja nie mysle o jedzeniu...ja jem:evil_lol:
  4. [quote name='evaxon']boze a ja przeczytałam fistaszki :roll: i sie zastanawiam o jakie fistaszki chodzi :hmmmm::evil_lol: czesc:multi: lizy od Tigry dla Rannego Dilusia:razz:[/quote] dziekujemy za lizy:loveu: a co do tych fistaszków...to wiesz to od tych śledzi tak sie na oczy rzuca:)
  5. [quote name='Vectra']u mnie też pogoda do doopy :( pada , szaro i ponuro :( psy szaleju dostają w domu ,ale na podwrko nie kcą wyjść :mad::mad:[/quote] a mój dostaje pierd..lca w domu a biegac nie moze jak dziki dzik na dworze pomimo ze tak pieknie na dworze...
  6. [quote name='Vectra']gdzie masz słoneczny piękny poranek :crazyeye::crazyeye: we stolycy ohydnie jest :angryy:[/quote] uprzejmnie donoszę ( :evil_lol: ) ze teraz mam słoneczne piekne popołudnie:)
  7. [quote name='Vectra']Sota :evil_lol::evil_lol: dobre dobre :evil_lol::evil_lol: uprzejmnie donosze :evil_lol::evil_lol:[/quote]........ chociaż sie brzydzę ...oczywiście:evil_lol:
  8. no własnie a ja sie znowu głodna robie...:evil_lol:
  9. [quote name='Vectra']to jest polska kultura :angryy::angryy: turisty :angryy::angryy: śmieci wywalają gdzie popadnie :shake: sam może kiedy wlezie to się nauczy :mad: głaski dla Dilskiego :loveu:[/quote] dziekuję Ewcia w imieniu Rannego Dilskiego tez sie tak wsciekłam wczoraj z powodu tej flaszki....:mad:
  10. [quote name='an3czka'][I][B]Ojeju. Wyczochraj biednego Dilskiego:p [/B][/I][/quote] dziekujemy:) wyczochrany:)
  11. [quote name='Alicjarydzewska'][B][I]:cool3:Ozzy jak sobie ściął kawałek opuszka to nie chciał chodzić w skarpetkach na podwórko:shake:[/I][/B][/quote] w sumie to ja Dilowatego nie pytałam czy chce:evil_lol: ale jakos musze to wykompinowac coby jakies paskudztwo sie nie przyplatało....
  12. [quote name='barbara.h']ojej,:placz: laczymy się w bólu z moją Inez,też ma rozwaloną łapkę i opuszkę zszytą!! też się lało nie źle :shake: zdróweczka Dilerku[/quote] biedne te nasze psiaczki a wszystko głuopta ludzka wrrrr byłysmy wczoraj z Dilim i Szafirem -jego bratem na spacerku na polanie w lesie - wieczorkiem. pieski jak zwykle hasały ale Dili miał pecha i wlazł na rozbita butelkę.....która sie sama tam nie położyła....
  13. [quote name='Alicjarydzewska'][I]Jak łapka Dilskiego:cool3:[/I][/quote] byliśmy na pogotowiu, pan dochtór opuszke wyczyścił, posmarował mascią z antybiotykiem, stwierdził że wolałby nie szyc, tak wiec na razie kilka razy dziennie i po kazdym spacerku muszę mu to przemywac woda utleniona i na spacerki łapke ubierać. W piatek idziemy do kontroli.
  14. [quote name='Alicjarydzewska'][I][B]:multi:a ja już po pracy ....bosz jak miło było do domciu wrócić;)[/B][/I][/quote] szybko jakos z tej pracy?:)
  15. Witajcie kochani:) przyciagnął mnie boksiowy tytuł:) dlaczego ja tu wczesniej nie trafiłam??:cool3: sie normalnie usmiałam jak norka i sie zakochałam w Gastonku:) na pewno macie kolejnego wiernego odwiedzacza:):loveu:
  16. witajcie:) i jak Leonek?? byłas i weta??? ja wczoraj zaliczyłam w nocy pogotowie weterynaryjne....
  17. lepiej późno niz wcale jak mawiali madrzy ludkowie:) dzien dobry poza tym:)
  18. [quote name='Alicjarydzewska']:crazyeye::crazyeye::crazyeye:[B][I]o rany przecie ja dopiero dziś usiadłam do kompika [SIZE=4][COLOR=red].....to one tyle napisały[/COLOR][/SIZE]:placz:[/I][/B][/quote] ja sie pytam kto to te ONE???:evil_lol: sota jestes moim idolem:loveu:
  19. [quote name='Guffi']Taaa... Bokser ma zawsze czyste sumienie, a pan/i niesłuszne podejrzenie:evil_lol:[/quote] tiaa a znasz boksera ktory jest czemus winien...bo ja nie:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  20. dzień dobry Bascorniszonowa rodzinko:) tez macie tak piekna pogodę w Krakowie??
  21. [quote name='evaxon'] kobieto ty to masz zdrowie :mdleje: [COLOR=red][SIZE=1]ja tez przed chwilka jadlam sledziki ale ciiii :evil_lol: [/SIZE][/quote][/COLOR] haaaa wiedziałam ze nie tylko ja sie tak opycham:)
  22. no faktycznie żyją jak...pies z kotem:evil_lol:
  23. hihihi jak ja lubie ogladać te Zmoroszelmy w akcji:) u mnie Wigilia był ok ale za to wczoraj Dilski rozwalił sobie opuszkę :( dużo zdrówka dla taty
  24. dzien dobry mamo kangura;):evil_lol:
×
×
  • Create New...