Jump to content
Dogomania

agbar

Members
  • Posts

    3035
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agbar

  1. puk puk...... jest tu kto:)?
  2. a takim sobie ostatnio jechalam .... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/301/af3297747ee42df4.jpg[/IMG][/URL]
  3. a ja zaraz znikam ale wrócę...pędze za chwilke do fryzjera....
  4. [quote name='tygra']ale Diluś nie czysto gra, stosuje dodatkowo hipnoze tymi świecącymi ślepkami :)[/quote] taaa i potem mi zdjecia jakies takie przeswietlone wychodzą....:evil_lol:
  5. hej hej:) to mecz aparata ile wlezie:) żądam fot:)
  6. [quote name='tygra']pies morderca :o [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images4.fotosik.pl/257/3c019f53fe9119c0.jpg[/IMG][/URL][/quote] albo TZ morderca:evil_lol:
  7. a ja to sie chcialam spytac gdzie jest Tygra:mad: bo to jakies wielkie psisko jest a nie Tygerka:evil_lol:
  8. hihi dobrze ze nie gnatem:evil_lol:
  9. nie wiem kto kogo tu mordował:evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/257/00b6aecafede34f7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/302/ac9ee39c05d2e5aa.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/302/1fb5063a10afe4db.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/302/4ccebeab83f36ca4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/257/54eca90cfdd49743.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/257/3c019f53fe9119c0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/311/990f7a1c5eb2863c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/257/fd70f9402e77e557.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/302/bdaac6bffb8dfd05.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/311/885789f1827e82ae.jpg[/IMG][/URL]
  10. Dilik spi.... [URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=0dcf1c6c1a57fa9b][IMG]http://images2.fotosik.pl/302/0dcf1c6c1a57fa9bm.jpg[/IMG][/URL]
  11. mam troche starych fotek bo na razie nie mialam czasu na pstrykanie:)
  12. witam Pysiuniu:) siem nie zamartwiaj na zapas...bedzie dobrze...
  13. dzien doberek:) bylam na zakupach....jestem padnieta i wsciekla ...nienawidze tłumów...wrrrrrrrrrrrrr
  14. aaaaa chyba widzialam kotecka...:evil_lol: Jest ci on po prostu zaje..dwabisty:evil_lol:
  15. meldujemy sie w ojczyznie:)
  16. [quote name='tygra']Hurra wreszcie, pewnie Diliego nie poznam już. Jak duży jest teraz Dilerek?[/quote] nieduzy, taki sobie malenki:):evil_lol:
  17. [quote name='tygra']fajnie a neta będziesz miała?[/quote] ano bede miala:) i pewnie pare fotek wam pokaze:)
  18. juhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu:) kochani jutro jade do Polskiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii juuuuuuuuuhuuuuuuu:loveu:
  19. [quote name='bonita'][IMG]http://img117.imageshack.us/img117/1728/p1040009ds9.jpg[/IMG] [B][I]Świetne foty:) , ta szczególnie mi się podoba, skrada się jak tygrys ;)[/I][/B][/quote] hihi przyczajony tygrys.....faktycznie no i ten tego dzien dobry:)
  20. dzien dobry Aneczko:loveu: a moj Dili ma takiego Baskulcowatego kolege:) ma 7 miesiecy i jest przefajny:) ale takich slodkich minek jak Twoj nie robi:)
  21. witajcie :) zagladam tak na szybciutko bo musze ponadrabiac tu i owdzie:) tak wiec zostawiam slada po sobie:loveu:
  22. halo Pysiu:loveu: jak ja tu dawno nie bylam....ale milo wrocic po tak dlugim czasie:)
  23. lolaboga a co to za wielkie psisko???:) nie poznalam kolegiiiiiiiiiiiiii.... dzien dobry tak w ogole:)
  24. juhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu:) ja tu bylam;)
×
×
  • Create New...