[quote name='tygra']ale Diluś nie czysto gra, stosuje dodatkowo hipnoze tymi świecącymi ślepkami :)[/quote]
taaa i potem mi zdjecia jakies takie przeswietlone wychodzą....:evil_lol:
[quote name='bonita'][IMG]http://img117.imageshack.us/img117/1728/p1040009ds9.jpg[/IMG]
[B][I]Świetne foty:) , ta szczególnie mi się podoba, skrada się jak tygrys ;)[/I][/B][/quote]
hihi przyczajony tygrys.....faktycznie
no i ten tego dzien dobry:)
dzien dobry Aneczko:loveu:
a moj Dili ma takiego Baskulcowatego kolege:) ma 7 miesiecy i jest przefajny:) ale takich slodkich minek jak Twoj nie robi:)