Jump to content
Dogomania

agbar

Members
  • Posts

    3035
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agbar

  1. ale siem rozmarzylam......tak dawno nie bylam w Bielsku,Zywcu,Szczyrku..................
  2. [quote name='madzia i medor']:diabloti: :evil_lol: :evil_lol: Doprowadzasz mnie do palpitacji mojego czułego, wspaniałego, ogromnego i czerwonego serducha:shake: :evil_lol:[/quote] eeee co to ja mialam ....aha Halo Madzia:diabloti: :loveu:
  3. [quote name='majoka']Jak Ty tak Z Ewka beziesz się kochała, to zamiast do Krzeiwa, to do Pabianic trafisz:mad: Jestem zadrosna[/quote] eeee no siostra:) wiezy krwi nas lacza to silniejsze jest:loveu: [quote name='evaxon']az mi sie łezka w oku zakreciła z tego szczescia:loveu: [SIZE=1]p.s- na zbyciu mam małego zoltego trymowanwgo łescika z pierdziawkami:evil_lol:[/SIZE][/quote] jakie to wrazliwe no no:loveu: [quote name='majoka']TZ Ali do bagaznika sie zmiesci- chudy , Ala mu jeśc nie daje, bo podobno sma lodówke otwiera:diabloti: Chyba mam juz zęby wybite:p[/quote] w bagazniku juz mam komplet....:) [quote name='Alicjarydzewska'][B][I]:mad:[COLOR=red]no weź cos ty mi sie do mojego TZta tak przylepiła .....chyba że też go bierzesz:evil_lol:[/COLOR][/I][/B] [B][I]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/I][/B] [COLOR=red][B][I]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:a bierzcie ....pewno szybciej oddacie niż go zapakujecie:eviltong:[/I][/B][/COLOR] [/quote] a ta sie znowu na czerwono powtracala:evil_lol:
  4. [quote name='madzia i medor']Hejoo :multi: Dokładnie tak ;) :lol::lol:[/quote] halooooo Madzia....:diabloti:
  5. [quote name='Alicjarydzewska'] [I][B][COLOR=red]:angryy::angryy::angryy:qr** znalazłam taki texścik.......w tym kraju trzyma mnie tylko grawitacja.....w 100% słuszny ......[/COLOR][/B][/I] [I][B][COLOR=red]poczytajcie :diabloti::diabloti::diabloti:[/COLOR][/B][/I] [URL]http://wiadomosci.onet.pl/1513743,11,item.html[/URL] :diabloti:[COLOR=red][B][I]boshe toż to brakujące ogniwo:diabloti:[/I][/B][/COLOR][/quote] Lobotomii i elektrowstrzasom mowie stanowcze TAK!!!!
  6. [quote name='majoka']Chyba, że Ala odda jeszcze TZ-ta na podtuczenie heheh, prawie jak Linda:diabloti:[/quote] kurde Tira musze wynajac:)
  7. [quote name='evaxon']kocham cie misiu:loveu:[/quote] Wiem , wiem:loveu:
  8. [quote name='evaxon']oo wlasnie Ala dobrze gada .. tyy tyy tyy ty zachłanna babo:razz: moze jeszcze akiegos pieska??:razz: :diabloti: :diabloti: :evil_lol:[/quote] a co masz jakiegos na zbyciu:razz: [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][B][I]najpierw zbierała wszystko co wypchane ....a dzis się rzuciła na żywe:diabloti:[/I][/B][/COLOR] [I][B][COLOR=red]Aga ...no nie chcesz Ozzulka :razz:[/COLOR][/B][/I] [/quote] a no jak nalegasz to wezme:) [quote name='teqquila']Witanko we wtorkowy wieczor[/quote] Witam :multi: [quote name='majoka']to ja weznę Dilerka i Ozzulka. Dobrze bedzie miał chłopak ze mna, bo duzo piłek mam. W lodówce tez sie coś znajdzie, więc nie schudnie. Bedzie parka z Dilusiem. A Ty Ala co bez psa zostaniesz, tez sobie jakiegos wybierz heheh Chyba, ze wreszcie za Tz-ta sie wezmiesz oi podtuczysz, bo wiatr Ci porwie :diabloti:[/quote] dobra to po drodze do Polski zostawiam Dildusia, zabieram Kane a jak bede wracala to podrzuce ci Ozulka:) ufffff...juz mi sie poplatalo....:diabloti:
  9. [quote name='evaxon']wstrętna baba:placz: :placz: :placz:[/quote] ja???? ja jestem mila i mila i...mila i dobra i piekna i wspaniala i kocham cie misiu:loveu: [quote name='Aga K']Hejka !!! super focie potworaska :loveu::loveu::loveu:[/quote] to jest obcy!!:diabloti: [quote name='Alicjarydzewska'][I][B]:razz:[COLOR=red]co wy dziś takie spokojne ...czyżby wtorek;)[/COLOR][/B][/I] [I][B][COLOR=red]a tak na marginesie jak już taka zachłanna jesteś to weź może i Ozzulka ....od Klocków to już masz rzut beretką ...a będziesz miała niezłe stadko;)[/COLOR][/B][/I] [/quote] przyjmuje zapisy:) po drodze zaczne juz zbierac:) [quote name='Agga'][B][COLOR=darkgreen]Oby takie wykręcenie nie pozostało:diabloti: [/COLOR][/B][/quote] oby odeszlo ode mnie to cos ...ten mutant, ja chce mojego Dileraaaaa:razz:
  10. [quote name='evaxon']nastepna..pchii.. :obrazic: mamoooo:placz: powiedz im cos:placz: :placz: :placz:[/quote] [B]co sie stalo Ewcia? ktos ciem zniewazyl,obrazil? pokaz mi tego nikczemnika....[/B] [B]:diabloti: [/B]
  11. [quote name='madzia i medor'][quote name='dealer'] Łoo, powiało grozą:shock: :shock: :shock: :diabloti: Jesteś mamcia, widzem Ciem :grins:[/quote] [B] Bonitka jeszes na foniiii i wizjiiiii:)[/B] [B]Madzia...ty wiesz co?:diabloti: [/B]
  12. [quote name='madzia i medor']:mdleje: Za co:shake: Pytam się ZA CO:placz: :evil_lol: Mariolko, ja Cię proszę, Ty jej nie podpuszczaj:mad: :diabloti: quote] czy chcesz cos dodac do swojej wypowiedzi??? do Marioli mam po drodze , Zlozoryja tez na szlaku....:diabloti: kawe szykuj!:evil_lol:
  13. [quote name='Alicjarydzewska'][B][I]:oops:o masz a ja przeczytałam ze Kana zboczona........:oops:.........nie ma tak lekko ...albo Klocek albo Kana :eviltong:....a poza tym nie wiem czy Magda pamięta ze mi w testamencie Klocka zapisała :diabloti:...to na wypadek jakby ją Dealer chciał skonsumować:evil_lol:[/I][/B][/quote] Kana dla mnie Klocus dla Barta:) Dealer jest wegetarianinem....spozywa tylko ...ziolo:diabloti:
  14. [quote name='evaxon']nooo....mozna powiedziec ze cud...em jestem :loveu:[/quote] ekh....ze co:crazyeye: :evil_lol: [quote name='bonita'][B]Cześć Dealery, wpadłam :)[/B] [B]Jak dogo jeszcze chwilkę podziała to się rozkręcę :loveu:[/B][/quote] dawaj Bonitka, czekam az sie rozkrecisz:)
  15. [quote name='madzia i medor']Nic nie mówię:siara: :diabloti: No to pijemy :drink1: :laola:[/quote] no to pijemyyyyyy halo Madzia:diabloti:
  16. [quote name='madzia i medor']No to wlepuj, wlepuj :multi:;)[/quote] :diabloti: :diabloti: :diabloti: czujesz moj oddech na pleckach?
  17. [quote name='madzia i medor']No , to naprawdę działa:crazyeye: Kiedyś też nie karmiłam i się dziwiłam, czemu to cuś takie chude:hmmmm: I ktoś mi wtedy podpowiedział, spróbuj dać mu jeść:razz: I to był szczał w dziesiątkę:crazyeye: :multi: :evil_lol: [B]paula-z[/B] witamy serdecznie:multi: :multi: :multi: :multi:[/quote] halo Madzia:diabloti: kurde ty chyba masz racje.....sprobuje z jedzeniem....
  18. [quote name='madzia i medor']:mdleje: A teraz akurat słucham piosenki, słowa coś w stylu ,,Możesz się ukrywaći tak Cię znajdę":evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] [B]hmmm....powiadasz ze cie znajde....[/B] [B]buuuuuuuuuuuuu:diabloti: [/B]
  19. [quote name='paula_z'][URL="http://www.fotosik.pl"][/URL] Lapinka podniesiona :loveu: Jak Axunia :lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][/URL] Hahaha :grin: Potworas ;) Czesc Aga :multi:[/quote] [B]czesc Paula:loveu: [/B] [quote name='madzia i medor']O, chociaż będę wiedziała jak wyglądasz, żebym mogła spieprzać, gdybym Cię jakimś dziwnym zbiegem okoliczności spotkała na swojej drodze podczas Twojego pobytu w Polsce:diabloti: :diabloti: Jessssu, Dealerowa, co Ty mu za towar dajesz:crazyeye: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] [B]A skad wiesz ze to ja?? a towar dostaje najlepszy...sama zasialam:diabloti: [/B] [B]a w ogole to uuuuuuu:diabloti: [/B] [quote name='Agga'][B][COLOR=darkgreen]O mamo ale powykręcany faflun:crazyeye: [/COLOR][/B][/quote] [B]nooo siakos tak sie wykrecil...:razz: [/B] [quote name='Alicjarydzewska'][B][I]:razz:no mam jedynaka ....alezeby mnie tak zaraz publicznie:diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/I][/B] [I][B]załóz chłoptasiowi kartonik na ćwarz....i będzie gut:loveu:[/B][/I] [/quote] [B]wypuszcze go pod oslona nocy i bede w bezpiecznej odleglosci przemykac od drzewka do drzewka...moze mnie nie zauwaza, nie poznaja..[/B] [quote name='paula_z']Albo sobie :evil_lol: ;)[/quote] [B]ale sie usmialam hahahhahaha:evil_lol: [/B] [quote name='evaxon']:roflt: :roflt: :roflt: :roflt:[/quote] [B]a ty czego mi tu hahasz??slow braklo cy cus??? no to bylby cud:evil_lol: [/B]
  20. [quote name='madzia i medor']:mdleje::mdleje: :mdleje: Wariatka:evil_lol:[/quote] [B]huuuu huuuuuuuuu uuuuuu:diabloti: [/B]
  21. [quote name='madzia i medor']A mi się wielce dziwiła, że ja nago przed dogo siedzę:crazyeye: A sama w oknie paraduje, jak na plaży dla naturystów:diabloti: A tak wogóle fajna opowieść:razz: :p[/quote] [B]Madzia a kuku:diabloti: [/B]
  22. [B]halo Madzienko i Medorku muskularny, ogromniasty :loveu: [/B] [B]moj Dili tez taki siakis chudy.....[/B] [B]kurde a moze mu jesc zaczne dawac:razz: [/B]
  23. [quote name='drzalka']heh szacun, i witanko.. i cmoki dla podworzyska :D:D[/quote] [B]Helo helol:) ja tego potffora cmokac nie bedem!:diabloti: [/B]
  24. [quote name='Alicjarydzewska'][B][I];).......nooo moja droga ....pal licho Klockowa :evil_lol:.....ale Ozzulek też jest blisko;)a ja porywam Kanę:eviltong:[/I][/B][/quote] [B] hm..Kana juz zarezerwowana specjalnie lekko zbocze z drogi co by ja zabrac:)[/B]
×
×
  • Create New...