-
Posts
3035 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agbar
-
Witam Ewcia, choc nie wiem czy moj post znowu nie zniknie.....dogo ze mna nie gada i moje posty ulatuja w kosmos..:angryy:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
agbar replied to arima's topic in Foto Blogi
obawiam sie Pysiu ze odswiezanie nie pomaga ..... bylam w odwiedzonych juz galeriach i ..tak jakby mnie nie bylo... dostalam banana na pisanie??:-o -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
agbar replied to arima's topic in Foto Blogi
a ja to bym chciala wiedziec gdzie do cholery sa moje posty???????????????????????:angryy: :angryy: :angryy: :angryy: co to kutwa jest ? zabawa w pojawiam sie i znikam??????????? -
[B]chore jestescie cy cus??? nie mam nadrabiania od wczoraj prawie nic...nie robcie mi tego..ja mam traume....[/B] [B]dzien dobry AlicjoR.:)[/B]
- 78403 replies
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
agbar replied to bonita's topic in Foto Blogi
[quote name='majoka']Siostra to ratlerki,a właścwie dwa ratlerki, bo Dikus to York:diabloti:[/quote] kurde wiedzialam! wiedzialam! ja to sie jednak znam na psach:loveu: -
[quote name='madzia i medor']Odejdź siło nieczysta:diabloti:[/quote] czysta, czysta:) wlasnie sie prysznicowalam:) nie odejde:diabloti: bede cie nekac.....przeciez mnie kochasz:loveu:
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
agbar replied to bonita's topic in Foto Blogi
Halo Bonita:loveu: bylas u mnie niedawno? bo jak nie to sie polansuje...:) fajne masz te psy....to boksery sa???? i jaki ladny plot!:diabloti: :diabloti: :diabloti: -
[quote name='madzia i medor'] Byłam:obrazic:[/quote] widzialam cie moj jamochlonku:loveu:
-
[quote name='Aga K']a co takiego to i może ja pójde ;)[/quote] zapraszam:)
-
ooo Madziunia:loveu: a ja wlasnie bylam u ciebie i cie zapraszalam.....a ty taka szybka ze hohoho..normalnie szybsza niz jamochlon:loveu:
-
[quote name='madzia i medor']A, zapomniałam:oops: :evil_lol: :evil_lol: Chwilówa:cool1: :obrazic:[/quote] noooo ty mi tu fochow nie uprawiaj tylko chodz do mnie cos zobaczyc..no chodz:loveu:
-
eeee no a juz sie cieszylam na jakas masakre a tu calkiem sympatyczna fryzurka... nawet sie popastwic nie moge...:diabloti:
-
[quote name='majoka']hej siostrzyczka, hej Dilusiu:multi:[/quote] oooo blizniaczka nas nawiedzila moja kofffana:loveu: fotki obejrzala?:diabloti:
-
[quote name='Pysia']Powiedz dlaczego zaśliniłam klawiature widząc te Twoje dzieła?????:mad::evil_lol:[/quote] bo te swieczki sa o zapachu wanilii?:diabloti:
-
[quote name='evaxon']sliczne:loveu: coprawda na poczatku myslalam ze to cos do jedzenia... :grin: ale teraz dostrzegam w tym dusze artysty:lol:[/quote] jedna widzi lody, inna tez cos do jedzenia...ja sie naprawde potne...nie umiem przekazac tego co chce....:diabloti:
-
halo moja najlepsza kolezanko:diabloti:
-
[quote name='Bodziulka']zanim nie zoobaczyłam ostatniej foty, to myślałam, że to kolorowe lody z posypką :cool3:[/quote] hihi:evil_lol: 10 znakow
-
[quote name='Alicjarydzewska'][I][B]:multi::multi::multi:witaj siejąca Dealerko;)[/B][/I][/quote] _Halo Alunia:loveu: jak milo ze znalazlas dla nas czas:)
-
pokaze wam moje dzielo i nie mam na mysli sztuki fotograficznej:) se ukulalam takie oooo....:razz: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/79/e45e329a75400375.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/134/cec908bcff384111.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/134/8788bccab9d187e3.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='evaxon']bo Madzia caly czas kogos sciemnia:grin:[/quote] a bo Madzia to Madzia...:evil_lol:
-
[quote name='Pysia']Nie puszczaj :shake: Własną klatą zasłoń ;) Madzia to samo zło :diabloti:[/quote] eee klata powiadasz.....moge klateczka?:razz:
-
[quote name='madzia i medor']:obrazic: :obrazic: :obrazic:Koniec z naszym koleżeństwem :diabloti:[/quote] buuuuuu.....ja siem potne...wezem ogrodowym siem potne.... [quote name='evaxon']:grin::grin::grin:[/quote] a tobie co tak wesolo:) [quote name='Pysia']Po tym co wypisujesz u siebie o śniegu to zdąrzyłaś i to niemało :diabloti::evil_lol: % miało też sporo ;) Dealerku nie chodź do tej alkoholiczki bo jak Ci chuchnie to padniesz trupem :shake::diabloti:[/quote] nie puszcze go , nie ma mowy jeszcze mi psa rozpije:diabloti:
-
ujawniam sie zeby nie bylo ze mnie nie bylo:)
-
[quote name='madzia i medor']Zdążyłam wypić:cool1: :evil_lol: Chodż do cioci Dealerku:bigok:[/quote] precz z lapami ty jamochlonie!:diabloti: koffffam cie misiu:)
-
[quote name='Agga'][COLOR=darkgreen][B]Pewnie, że zajrzała bo co mi innego pozostało.:diabloti:[/B][/COLOR] [B][COLOR=darkgreen]Czasami możecie odwiedzić galerię Agatki i Jasia i Vegii[/COLOR][/B][/quote] a ja i owszem zagladam ale sladow nie zostawiam po sobie:) niesmiala taka jestem....:razz: