-
Posts
3035 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agbar
-
[quote name='paula_z']:glaszcze:[/quote] dziekuje ci kochana:)
-
[quote name='paula_z']Cześć Aga :multi: Kto Ci humora zepsuł :angryy: Dawaj go tu :mad:[/quote] barbarzynstwo ludzkie, glupota ludzka i okrucienstwo i nie wiem co jeszcze....
-
[quote name='PIKA']Cześc Dilerki :multi: Nie wiem, czy mam się ciszyć, ze wróciliście już...... do domu? :hmmmm:[/quote] czesc Agunia:multi: mozesz sie cieszyc....:)chociaz ja tez czasami sie zastanawiam jak mowie dom.....ale tu moj chlop kofany i piesek ulubiony wiec chyba to jednak dom....mam tylko nadzieje ze jednak tymczasowy:)
-
[B]Foty som ale siem muszom zmniejszyc.....[/B] [B]jakie opowiesci? bo w zanadrzu mam tylko horrory...:diabloti: [/B]
-
wesolego po swietach:)
-
[B]dotarlam i tu sie przywitac poswiatecznie:)[/B]
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]siem dziecko nie waż nawet:diabloti:[/I][/B][/FONT][/COLOR] [B][I]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/I][/B] [COLOR=red][FONT=Arial][B][I]fiuu[/I][/B][/FONT][/COLOR] [COLOR=red][FONT=Arial][B][I]sam szpan........:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [B]a coooo ma sie to wyczucie smaku...:diabloti: [/B]
- 78403 replies
-
witam:) to wracaj i nadrabiaj :)
-
[B]czesc Paula:) dotarlam w koncu i tu:)[/B]
-
[quote name='madzia i medor']Twoje życzenie jest dla mnie rozkazem:diabloti: :diabloti: :eviltong: Postaram się dziś coś pocykać, ale czy aparat będzie chciał współpracować:hmmmm:[/quote] jestem:diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti:
-
[B]Halo Aniu:) kurcze bylas a mnie nie bylo....[/B] [B]swietne zdjecia:loveu: [/B]
-
[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='clockwork'][B][I]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[COLOR=red][FONT=Arial]to nie przez pomyłke ...to się samo zaczepia;)[/FONT][/COLOR][/I][/B][/quote] albo zaszczepia....
-
[quote name='Vectra']dawaj adresa na PW :cool1: tylko mi jedno obiecaj :cool3: założysz do tego buty na 25 cm obcasie w kolorze złotym :loveu:[/quote] ale masz wyczucie...buty juz zakupilam...zlote z normalnie takimi tymi no kamieniami kororowymi i torebke do tego...miooooodzik:loveu:
- 78403 replies
-
[quote name='leemonca']oooo!!!! skąd ja to znam!!!!! przed chwilą to samo powiedziałam TZ-owi :- od jutra :razz: też taką znałam..... jak byłam młoda..... :diabloti:[/quote] jakby ci to powiedziec .... ja tez kiedys bylam mloda:diabloti:
-
[quote name='Vectra']mamuśka przemalowac ci coś na różowo bo mi troche kredków jeszcze zostało :cool3:[/quote] eeeee Vectra....przerobilas juz te rozowa sukieneczke na szmate,zaslone,ubranko dla psa,stracha na wroble - niepotrzebne skreslic- ??? bo mam problema.....na slub brata ide i nie mam kreacji....moze bys pozyczyla?:razz:
- 78403 replies
-
[quote name='Vectra']gdzie masz słońce i upał ?[/quote] niech spojrze....za oknem mam:) [quote name='Kate I Luka']Cześć Aguś.... Widzę, że humorek się uotnił... Ja od rana też podminowana jestem... Szkoda wprost gadać, ale prócz 2 kaw i chyba już paczki fajek nic w ustach nawet nie mialam....[/quote] czesc:loveu: ja tez tylko kawa i papierochy ...wlasnie byla sasiadka na plotkach i mnie sie humor poprawil co nie zmienia faktu ze gupota ludzka mnie zasmuca i dobija... [quote name='leemonca']dziewczyny!!! co wy!!! świat taki piękny a wy bez humorków:mad:?!?! tyle się dzieje, tyle fajnych afer dookoła, nie można się nudzić i narzekać:diabloti:[/quote] afere to ja bym zrobila ale mi Tz nie pozwolil.... [quote name='madzia i medor']Dealerkowa wróciła:multi: :multi: :multi: Nie omieszkam się cieszkać:evil_lol:[/quote] noooo sprobowalabys sie nie cieszyc:diabloti: [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]witajcie w doma!!! [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]i jak tam kiecka?? kupiona??[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]wiesz... jakbyś padła na kolana przed tą... no ... jak jej tam :hmmmm:... qrde- nie przypomne se... ale ona ma piękną różowa kiece- może Ci pożyczy :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Witajcie Klockowa familio:) kiecki niet ale pomysla mi zapodalas dobrego..lece zapytam:)
-
[B]uuuuu Madzia:diabloti: odchudzaj sie znam fajna diete :) sama ja stosuje....jem co chce pije co chce i chudne jak chce...:)a jak nie chce to nie chudne[/B]
-
juuu same polyglotky normalnie tu:)
-
[B]czesc kochani:) jestem w chalupie od wczora wieczora....[/B] [B]fotki poznikali bo mnie fotosik znielubial:angryy: :angryy: i nie bede dawac fotkow bo ja tez znielubialam fotosika...napisalam im co o nich mysle....nie bylam grzeczna...[/B] [B]nie jestem tez przejedzona bo nie mialam ochoty bo mnie wszyscy denerwowali i postawilam focha...[/B] [B]18 kwietnia znowu jadziemy do Polski ...i znowu nie bedzie czasu na nic....[/B] [B]niewazne...wazne ze pogoda piekna, upal mozna by rzec i moje zasiane towarki wylaza spod ziemi:multi: obserwuje je bacznie...[/B]
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
agbar replied to arima's topic in Foto Blogi
[B]dzien dobry Ptysiu:loveu: a ja to juz jestem:)[/B] -
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
agbar replied to bonita's topic in Foto Blogi
[B]Witamy cala ferajne:)[/B] -
[B]dzien dobry po swietach:)[/B]
-
:diabloti: :diabloti: [B]jeeeeeestem......cieszysz sie:evil_lol: [/B] [quote name='majoka']Heloł Madzia, wiem że biedaku tesknisz za moja siostra Dilerką. Uważaj, bo wyjechała po kryjomu i może Cie nawiedzic z zaskoczenia heheh:diabloti: :diabloti: :diabloti:[/quote] [B]siostra i po co ja ostrzegalas? :diabloti: [/B] [quote name='madzia i medor']:shocked!: :shocked!: Nie strasz:shocked!: Idę pozamykać wszystkie okna, drzwi i zapchać komin od kominka:cool3: , którego nimam:evil_lol:[/quote] [B]a tak mnie kusil ten zjad na Zlotoryje.....:diabloti: :diabloti: [/B]
-
[B]witamy poswiatecznie:)[/B]