Jump to content
Dogomania

agbar

Members
  • Posts

    3035
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agbar

  1. [B]a co ty taka oszczedna w slowach nagle?:diabloti: [/B]
  2. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]we w razie jakby cóś bydymy od poniedziałku. w razie gdybysta sie zdecydowali- daj cynka podam namiary na siebie w razie kontakta [/B][/COLOR][/FONT][/quote] yeah!!:razz:
  3. [quote name='Alicjarydzewska']:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[B][I]ale ci się Dilski spotwornił[/I][/B] [/quote] [B]matko jedynaca jak ja z nim na spacer pojde:crazyeye: jakis worek porzebuje albo co....[/B]
  4. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]brak danych...[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]prosze o następny zestaw pytań...[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]w promieniu 100km od Jastrzebia nie ma żadnego (poza multumem w czechach) - raczej- wet poszukiwał :p[/COLOR][/FONT][/B][/quote] [B]a to ja jednak ci Bartolomea przyprowadze to on taki zainteresowany:)[/B] ja tez nieco nie ukrywam...
  5. [quote name='majoka']tu sie umawiasz, a po drodze zajechac nie chcesz:mad:[/quote] [B]no do Jastrzebia jakby blizej....a ty sie wpros do rodzinki na jajko i tez bedziesz:)[/B] a zreszta ja wcale nie powiedzialam ze nie zajade tam do ciebie na kawe ok 2 w nocy:eviltong:
  6. [quote name='majoka']heheh, dosc ciekawy gosc sie trafił, aż zajrzę co tam u niego w galerii[/quote] [B]no ja tez jestem w szoku ze sie taki gosc pojawil u nas[/B] [B]szacuneczek Klockowa:diabloti: [/B]
  7. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]nie szpanuj :mad: [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]i co z tym wieczorkiem zapoznawczym Bart+Clock ??? [/COLOR][/FONT][/B] [/quote] [B]jak tylko obywatel herbu zielona pietruszka wroci do domu opanowanego przez mutanta przedstawie mu propozycje nie do odrzucenia:)[/B] [B]Ps. ile takich bandogow jest w Polsce?? duzo?[/B]
  8. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]no więc zaglądam :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]spodziewałam sie psa a tu co?? :eek2: 0X[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]poczytam kiedys przy okazji o co ci tu chodzi w tej galerze... [/COLOR][COLOR=red]ale ja tu jeszcze wróce :p[/COLOR][/FONT][/B][COLOR=red][/quote][/COLOR] [COLOR=#ff0000][/COLOR] [COLOR=#ff0000]eeeee...czy ty mi grozisz.....:diabloti: [/COLOR]
  9. [quote name='evaxon']a kto powiedział ze ni ety ??:evil_lol: :grin::grin::grin: buahahahahahahahaa[/quote] [B]ty sie nie smiej..ty sie skryj...a bo to wiadomo co takiemu do glowy strzeli:diabloti: [/B]
  10. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]a co?? masz psa?? bo ja jeszcze u ciebie nie byłam[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]jak bede miała nadmiar czasa to zajrze[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]a zresztą- zajrze zaraz [/COLOR][/FONT][/B][/quote] [B] ja psa??? nigdy w zyciu ...psa maja pchly i smierdza[/B] [B]ja mam TZta:loveu: [/B]
  11. [quote name='majoka']Kocham te miny Dilusia (takie swojsie hehe) [IMG]http://images22.fotosik.pl/81/8ee83841b4e79e59.jpg[/IMG][/quote] [B] ja nie znam tego potwora! to obcy w ciele dilucha[/B]
  12. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]C jak Cezary...[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=blue][B]a ja sie wam pochwale że mam gdzieś świąteczne porzadki :eviltong:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]jadymy w piątecek do Czech na impre tatuatorską i wracamy w niedziele wieczorem[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]pokażemy czechom polska tradycje malowania jajek - wydziaramy wszystkie jakie tam bedą :diabloti: a wy sprzatajcie :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] [B] a ja kicham na sprzatanko.....[/B] [B]przyszlam sie polansowac ale nie wiem po co...:evil_lol: [/B]
  13. [B]wyprowadzam sie !!! moj dom zaatakowaly mutanty!!![/B] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/81/8ee83841b4e79e59.jpg[/IMG][/URL]
  14. [quote name='evaxon']:evil_lol: a cos ty taka rozwiana:evil_lol: biedny Dilusinski...dzieciaki nie maja za grosz wyczucia:evil_lol:[/quote] a kto ci powiedzial ze to ja:crazyeye:
  15. [quote name='majoka']to mu na co innego nadepnie:diabloti:[/quote] chyba na te wielkie uszy ewentualnie...
  16. [B] majoka ty wiesz co to?:)[/B] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/82/d516379ef95144b5.jpg[/IMG][/URL]
  17. [quote name='majoka']jeszcze nie poznal mojego syna:) Dzisiaj np. specjalnie nadepnął Kanie na ogon:angryy:[/quote] wez dilika on ni ma ogona:)
  18. [B]haloooo Kasia uuuuu:)[/B]
  19. [quote name='majoka']Dilus Korniczek jak kanalia, a co to za śliczny chłopczyk: [IMG]http://images22.fotosik.pl/79/23e1f94fe95db037.jpg[/IMG][/quote] Ten sliczny chlopczyk to syn mojej sasiadki i diabel w ludzkiej skorze:angryy: To wlasnie przez niego moj pies boi sie i chyba nie przepada za dziecmi choc pomalu uczymy go i oswajamy z nimi. To on kiedy Dili byl maly rzucal w niego kamieniami, kopal - do dzis rzuca sie z piesciami , bije patykiem i ma inne ciekawe pomysly:angryy: .Dilski jak diabelek jest u nas wlazlby pod lozko, ucieka przed nim do mnie i ogolnie widze ze go sytuacja stresuje, na dworze jesz lepiej bo ma wiecej miejsca i moze mu zwiac. na szczescie inne dzieci z ktorymi sie spotykamy sa normalne wiec mam nadzieje ze pomalu Dilski sie przekona...
  20. [quote name='evaxon']chodz do ciociuni :loveu: :loveu: :loveu: [I][B][IMG]http://images20.fotosik.pl/188/38a2034352cad274.jpg[/IMG][/B][/I] heloł Dilery :sweetCyb:[/quote] helol ciociunia Ewunia:)
  21. [B]niedzielne ogrodkowe z psem i synem sasiadow:)[/B] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/134/ae2e0ca1cd32de34.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/188/192758d038480efe.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/79/23ae2e9dc0c59dc3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/134/0a56bf850edd17ca.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/79/23e1f94fe95db037.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/188/9bb647040e65aa5d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/134/67697bf4fe10cc17.jpg[/IMG][/URL]
  22. [B]to dopoki jeszcze dziala dawam zalegle niedzielne foty:)[/B] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/188/38a2034352cad274.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/79/33f7dc30f3debebc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/188/1443d4c08ac8824a.jpg[/IMG][/URL]
  23. [B]czesc Paula:)[/B]
  24. [B]dzien dobry bardzo:) i bardzo wiosennie:)[/B]
  25. [quote name='Pysia']Witaj siejąca zgroze wśród Adminów :evil_lol:[/quote] [B]hehe co nie zasieje to wyrosnie:evil_lol: [/B] [quote name='majoka']hej, znowu czynne:p[/quote] [B]hej hej:) ciekawe jak dlugo....[/B]
×
×
  • Create New...