-
Posts
3035 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agbar
-
[B]dzien dobry wlalscicielko pedzacego rennofera:diabloti: :diabloti: [/B]
-
[B] Dzien dobry Magdaleno. U mnie dzis piekna pogoda i samopoczucie calkiem dobre czego i Tobie kochana zycze.[/B] :diabloti:
-
[quote name='bonita'][B]CZeśc Sister :) :) :) u nas jest brzydko i nieciepło, i nie idę się opalać.[/B][/quote] [B]wpadaj do mnie:)masz jeszcze zalegla kawe:)[/B]
- 78403 replies
-
[B]dooobryyy:) sie przywitalam ale nikogo ni ma to ide dalej...:)[/B]
-
[B]dzien dobry Alu:) u mnie znowu upal.....ide sobie zaraz polezaczkowac w ogrodeczku...:diabloti: [/B]
- 78403 replies
-
[quote name='ferraribox']A ja tu widzę rogacza:evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images22.fotosik.pl/93/bbedcc4364132991.jpg[/IMG][/URL][/quote] taaaa glodnemu zawsze chleb na mysli:)
-
[quote name='madzia i medor']Super:cool2::evil_lol: U mnie w domu to już się śmieją ,, od któregojutra" :evil_lol: ;) A ja jestem młoda:cunao: No ale cóż, ktoś musi być młody, żeby ktoś ten tego... był starszy:diabloti: ;)[/quote] nie rozumiem tej radosci nic a nic...:evil_lol: no ale ktos sie musi odchudzac aby ktos ten tego....nie musial :diabloti: :diabloti: :diabloti:
-
bylam widzialam:multi:
-
[quote name='madzia i medor']Jak zwie, tak zwie :diabloti: :diabloti:[/quote] no i wlasnie, wiadomo o kogo chodzi:) Madzia:diabloti: :diabloti: :diabloti:
-
[quote name='madzia i medor']:hand: 10 znaków :siara:[/quote] :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti:
-
[quote name='madzia i medor']Bo mi się śmiać ce:diabloti: :diabloti: :diabloti: :cool1:[/quote] dalej ci sie chce smiac?:diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: uuuuuuu
-
[quote name='madzia i medor']:mdleje: Zaczyna się, znowu muszę :scared: Ale przynajmniej se kondyche wyrobię:cool3: :evil_lol:[/quote] [B]bylam.....:diabloti: :diabloti: [/B]
-
uszczesliwiony.... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/93/307e0fffcec042fb.jpg[/IMG][/URL] kuniec:)
-
pokrecony... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/215/f7b80b3ba6ea2c73.jpg[/IMG][/URL]
-
zadumany.... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/160/80b5ca4376ee1ea2.jpg[/IMG][/URL]
-
zapatrzony.... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/160/e0c3ef9ceb3bd017.jpg[/IMG][/URL]
-
:eviltong: :eviltong: :eviltong: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/93/88d751eb61197e70.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/215/e3e4fd8d56704b9f.jpg[/IMG][/URL]
-
ciag dalszy buszujacego w trawie:) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/93/e073b3028efa9849.jpg[/IMG][/URL] schowal sie za krzaczkiem;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/93/bbedcc4364132991.jpg[/IMG][/URL]
-
[B]haaaalooo Madzia:diabloti: jestem i czuwam:diabloti: [/B]
-
[quote name='goldenka245']Hej :)) Mnie tu dawno nie było więc samo moje przyjście cie rozweseliło:diabloti:[/quote] ooo witam:) widzisz ..przyszlas i fotki dalam:)
-
piesek na pastwisku:) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/93/1aa7cd912c43aa66.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/215/7cbf713d5da15ad7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/215/88eff1f6f40d3394.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/215/cbc5e35a242eb17b.jpg[/IMG][/URL]
-
gdzie jest piesek... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/160/cc6fa83343e9c27a.jpg[/IMG][/URL] wylania sie... [URL="http://www.fotosik.pl"][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/160/74e46720b63711e2.jpg[/IMG][/URL] ooo przyszedl:) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/215/5561792823b6f544.jpg[/IMG][/URL]
-
drzewko rozwiane [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/215/8a6fc02858df80a9.jpg[/IMG][/URL]
-
pare fotkow kotecek [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/160/98e366b7f5f6e795.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/215/b9791bb95596b302.jpg[/IMG][/URL]