-
Posts
3035 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agbar
-
haloooo witam poswiatecznie:)
-
[B]czesc Maga:) ale masz fajne autko:loveu: i fajnego psa i koty tez masz fajne..i ty taka fajna jestes ....[/B] [B]auu cheba sie poslizglam na wazelinie...[/B]
-
[B]dzien doberek:) Klockowa dostalam info ale cierpielismy tyz na chroniczny brak czasu....wczoraj po poludniu jechalismy do efu juz...[/B] [B]tak sobie poczytalam i sie zleklam jak przeczytalam ile czasu jechalas te 400 km:crazyeye: ...ja jade do Polski 1036 km albo nazad w 9 godzin...z postojami na siku moje bo pan pies w podrozy nie raczy wysiadac z pojazdu....o ile ni ma korow na drodze. jak jechalismy do Polski stanelismy 4 km przed granica i pokonalam je w ......4 godziny!!!! matko jedynac myslalam ze mi pecherz peknie:) nigdy wiecej jazdy przez dzien jednak w nocy jest lepiej jechac ale sie TZcik zaparl.....[/B]
-
[B]Witam poswiatecznie:)[/B]
-
[B]dzien doberek:) bylam obejrzalam i ide dalej:)[/B]
-
[B]to jeszcze wam wlepie Dilika zebyscie o nas nie zapomnieli:)[/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/88/f116e96e9e2a099a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/88/cb9674f86223768b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/88/b6b96a204d2965ea.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/206/1e7c43e7576bc92b.jpg[/IMG][/URL]
-
[B]haluuuu to my:)[/B] [B]normalnie nie mam czasu na nic...jakos doba za krotka cy cos:)[/B] [B]ganiamy tu i tam, latam po sklepach w poszukiwani kreacji na wesela mojego brata ktore to juz niebawem bo 21 kwietnia...i nic mi sie nie podoba...chyba pojde w worku na smieci fantazyjnie przewiazanym sznurkiem do snopowiazalek:diabloti: [/B] [B]dziekuje za zyczenia swiateczne i wszystkim zyczymy radosnych swiat Wielkiejnocy:loveu: [/B] [B]wyglada na to ze pogadam z wami po powrocie do Niemiec....[/B]
-
Halo kochani:loveu: strasznie sie ciesze ze do nas zajrzeliscie:lol: jak Ala slusznie przewidziala melduje sie. dojechalismy prawie bez problemow prawie tzn. gdyby nie 4 godzinny korek do granicy byloby pieknie:angryy: no ale juz my sa , ja wlasnie wstalam popstrykalam Dilika na podworku:lol: a tera zara pedze do kosmetyczki, potem na ploty tu i tam i mam nadzieje ze wpadne do was wieczorkiem.... gorace pozdrowienia nie macie pojecia jak sie ciesze ze tu jestem..tu znaczy w Polsce:multi: :multi: :multi:
-
[quote name='evaxon']siemano Dilusie:morning:[/quote] siemano:) kafa wypita tera jade na zakupy szybkie...
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]dilerka... chciałam ci oznajmić... ty wiesz co!!! ;)[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]bo byłaś juz w moim blogasku :loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] ano bylam i sie otrzasnac nie moge....
-
eee gdzie sprzedawaja takie latajace koty?:crazyeye:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][B][I]:evil_lol:czyli wsio z toba jest oki[/I][/B][/COLOR] [B][I];)[COLOR=red]no widzisz ....to noł problem;)[/COLOR][/I][/B] [I][B];)[COLOR=red]i jak urlopik zamówiony....:razz:[/COLOR][/B][/I][/quote] tworze grafik.....tylko jakos mi urlopu brakuje ....tak u kazdego z tydzien posiedziec:diabloti: :diabloti: turne se planuje:) po Polsce....
-
[quote name='Pysia']No...Jesteś w koncu wujkiem :diabloti: Jezu :evil_lol: Ja się wybieram ;) Za rok ale nie wiem gdzie jest to Twoje miasto( wieś? ) :shake: Ja jadę na południe do hodowli von Rieserand ;)[/quote] Ja mieszkam tak we srodku Richtig Fajnych Niemiec:) jakies eee 40 km za Frankfurtem nad Menem...okolice Darmstadt....od Katowic jakies 1000km...
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
agbar replied to bonita's topic in Foto Blogi
[B]dzien dobry:) nie bede sie lansowac bo nie ma nowych fot a jakies babony mi zagadaly galery i nie wiem o co chodzi....:diabloti: [/B] -
[quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]zwróc prosze uwage na "cudnej " urody koniczynke na moim kolanku...:diabloti: [/B] [B]produkcja własna przedyjsciowa:loveu: [/B] [B]4 serca naklejone....bo sie spodenki przetarły...[/B] [B]ale zdolna jestem co????:loveu: [/B][/quote] noooo i skromna taka jestes tez:diabloti:
-
:multi: :multi: :multi: huuuura kolockowa ma lescika..jaki on piekny :loveu: taki czarny i blyszczacy:loveu: :diabloti:
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]no to masz szczęście, bo ja co rano budze sie z kockiem... w poscieli :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] z kockiem czy kocykiem:diabloti:
-
[quote name='clockwork'][COLOR=blue][FONT=Arial][B]a nie słyszałaś że kradną posty?? :mad: wrzuciłam w tym tygodniu chyba z 50- całą sesje... i nie ma :placz::placz::placz: znikły!!!![/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]Może to Bart Diler ukradł mi klocka... na razie foty, a potem- ciach i ..... po psie :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B] [FONT=Arial][COLOR=blue][/COLOR][/FONT][/quote] Pytalam..mowi ze nie ukradl...na wszelki wypadek zagladlam pod lozko i do szafy....Klocka brak:diabloti:
-
lo ja cie! ile fotow:multi: dzien dobry paniom i panom:)
-
dzien dobry ferajno:)
-
no gdzie rozwiazanie? myslalam ze juz ktos zgadl.....
-
lo matko buzka i giertycha musze wziac urlop co by kazdego kochanego dogomaniaka co nas zaprasza nawiedzic.... zaczynam robic grafik:) a jakby tak ktos sie tu do naszych unijnych przyjaciol wybieral to ja tu jestem:) kawe posiadam i herbatke i na zab cos sie znajdzie:)
-
[quote name='Imbir1']cześć gadulińscy z samego rana:cool3::multi: im więcej czytam tym mniej rozumiem:cool3::niewiem:[/quote] Czesc Julcia:).ja tez nie wiem o co tu chodzi:evil_lol:
-
[quote name='Pysia']Jezu wpadnij do Sarnowa!! To niecałe 20 km. od Katowic ;) Nr. mojego telefonu u mnie na stronce ;) Wystarczy kliknąć na banerek ;)[/quote] :oops: :oops: :oops: Pysia nie mow do mnie Jezu....:diabloti: Madzia sie posika znowu ze smiechu:evil_lol: