-
Posts
3035 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agbar
-
wiecie co ...sama se zaloze baze i bede sprzedawac bazie....:razz:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
agbar replied to arima's topic in Foto Blogi
Halo Pysia to jak w koncu z tym zjadaniem kota bylo?:razz: -
[quote name='madzia i medor']Dealerowa, sprawdź no Ty lepiej dobrze, bom kobita nie może być takim wcieleniem zła:diabloti:[/quote] Halo Madzia:diabloti: ..... sprawdzilam, wiszacych czlonkow nie stwierdzilam.....ciocia jestem z pewnoscia:)
-
[quote name='madzia i medor']Ja tam lubie szczegóły:grins::evil_lol: Teraz to będę na niego cały czas pluła i pluła, i pluła, i jeszcze bardziej i intensywniej pluła... :diabloti: aż się odwodnię:evil_lol:[/quote] to ja ci wysle moje cialo astralne:diabloti: aha zapomnialam: Halooo Madzia:diabloti:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][I][B]:diabloti:[COLOR=red]łagodnie tak jak i ja jestem:razz:....a naplułam .....sporo:oops:pestków[/COLOR][/B][/I][/quote] aaaa to dlatego lagodna jestes bo sporo tych pestkow...u mnie tez taka zaleznosc wystepuje po ...pestkach:)
-
[quote name='madzia i medor']:evil_lol: Przypuszczam:cool1: Ty, Ty, Ty... Dealerze:diabloti: :evil_lol: [B][COLOR=red][/COLOR][/B] Chociaż byś nie kłamała:cool1: Aga Ty jej nie żałuj:crazyeye: Przecie to wujek samo zło:diabloti: Wstrętne baby gęby Was nie bolą od tego gadania:cool3: :mad: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] ja ?? wujek??? zajrzalam se do galotow i stwierdzam zem z cala pewnoscia ciocia:razz:
-
[quote name='Vectra']jakie krzycze ?? :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :mad::mad:[/quote] prosze mnie tu wytrzeszcza nie dostawac bo to szkodzi zdrowiu:)
-
[quote name='Alicjarydzewska'][B][I]:p[COLOR=red]szeroki ..ale mam łychę .....a pluje do kosza ...pestkami oczywiście[/COLOR][/I][/B][/quote] a za ile punktow juz naplulas do tego kosza? i jak to robisz? z wyskoku czy tak bardziej lagodnie?:evil_lol:
-
Halooo Madzia:diabloti: nie pluj na monitora bo sie moze poczuc zniesmaczony i pojdzie spac:)a wtedy mnie nie ujrzysz przed snem i bedzie ci smutno i zle:loveu:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][B][I]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:jem prosto ze słoiczka......:eviltong:[/I][/B][/quote] a szeroki ten sloiczek? co by ci palce nie utkli:evil_lol:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][B][I]:razz:[COLOR=red]boshe dziecko nie krzycz po nocy:diabloti:[/COLOR][/I][/B][/quote] nie stresuj dziecka :)
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][B][I]może przed wyjazdem zrób przemeblowanie;)[/I][/B][/COLOR][/quote] moze jutro rano...przywioza nowe biurko to musze zrobic nowego dizajna:) [quote name='Vectra']hej Aga :D[/quote] :multi: Ewcia do nas zagladla:) [quote name='Alicjarydzewska'][B][I];)....ha ha a ja już nie wiem kim jestem:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/I][/B][/quote] cowiekiem Ala cowiekiem:evil_lol:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][B][I]:diabloti:[COLOR=red]taaaa przy kakauku ........a ja mam wiśniówkę i wisienki ze spirytusu ...bo tego sie nie da na trzeźwo:angryy:[/COLOR][/I][/B] [I][B][COLOR=red]A ciasto proszę ....wpadaj do Rybnika ...toż to kawałeczek od Katowic;)[/COLOR][/B][/I] [B][I]:razz:Aga z młodzieżą trudną czy niepełnosprawną [/I][/B][/quote] mmmmm wisienki alkoholowe mniam mniam..ide sobie nalac winka:) wyrob ojca kolegi pyyyycha:) a ile procentow ma.hoho
-
Bartek sie juz spakowal...a jedziemy jutro wieczorem....musze mu powiedziec ze bedzie nas wiecej niz planowal:evil_lol:
-
[quote name='Aga K']terapeuta zajęciowy a cio ? [SIZE=1]jak ktoś odgadnie bez pomocy neta co to jest to dostanie niespodziewajke ;) [/SIZE][/quote] ja jestem pielegniarka z zawodu:) ale pracowalam bardzo krotko w zawodzie i juz raczej nie wroce do niego....
-
[quote name='madzia i medor']Jeszcze nie pisałaś:grins: Miło mi:diabloti: Ja se swoją bazę założę:razz: Lepsiejszą:eviltong: Dobranoc imbirki:hand: A tak wogóle to coś Ci powiem:watpliwy: Ja ich tyż za bardzo nie rozumiem :niewiem::diabloti:[/quote] halo Madzia:diabloti: a ja bede w twojej bazie? bede? bede? :evil_lol:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][B][I]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[COLOR=red]to dlatego chcesz miziac Klocka bo on ma jajka:eviltong:[/COLOR][/I][/B][/quote] nooo:oops: Alu nie tak na glos...matko jedynaca co ludzie pomysla....:evil_lol:
-
[quote name='Aga K']bo ja zawsze jestem pokrzywdzona - ignorowana itp, więc takie osoby zauważam ( z resztą zawód mi nie pozwala nie zauważać :evil_lol: )[/quote] jaki zawod?
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][B][I]a jak mam się wtracić jak tak hałasujecieze się przebić nie można:diabloti:[/I][/B][/COLOR] [COLOR=red][I][B]to zostawiam se TZta razem z ciastem:eviltong:[/B][/I][/COLOR][/quote] ja nie halasuje, ja jestem grzeczna:) siedze w pizamce popijam kakao i nie krzycze,nie marudze po prostu janiol:loveu: TZ juz jednego mam ...nie wiem czy strzymam nastepnego..ale ciasta nie odmowie:loveu:
-
[quote name='Aga K']biedactwo :glaszcze:[/quote] no chociaz jedna mnie zaluje....
-
[quote name='madzia i medor']No właśnie czuje... Ktoś tu dzisiaj ząbków nie umył:razz: :diabloti: :diabloti: ;) [/quote] moj oddech jest swiezy i cytrynowy...a jak czujesz nieswiezosc to nie chce cie martwic ale ktos jeszcze cie sledzi..................uuuuuuuuuu:diabloti:
-
[quote name='evaxon']haaaa ale wam mamuska powiedziała :diabloti: :diabloti:[/quote] strrraasznie sie zleklam i nie zasne w nocy....:razz:
-
[quote name='majoka']Idę spac, zmieniałm zdanie TZ-ta Ali nie chcę. To juz wole te jej ciasta , które czasem prezentuje hehehe. Cos mi się przypomniało. Kiedys mnie mój TZ wkurzył. Więc tak jakos z impulsu miałam status na gg:[B] Oddam męza w dobre ręce.[/B] Nie wiedziałam, że mój numer ma jego znajomy w pracy. na drugi dzień wszyscy wiedzieli, z moim obrażonym męzem włącznie. No to tyle anegdot dziewczynki. Do jutra pa, pa[/quote] oooo ciasto..mniam mniam..... idz spac siostra bo zasniesz w pracy i cie okradna:)papa
-
[quote name='Alicjarydzewska']:mad:[COLOR=red][B][I]chwila ...spokój w rodzinie bo jeden zginie:eviltong:.....jak to Kana , Klocuś ...i Dealer......:diabloti:zapomnij ...Klocka to se mozesz pomiziać <hahaha ale to ładnie zabrzmialo:evil_lol::evil_lol::evil_lol:lepiej niż czekolada obok myszki:eviltong:>....bo mój ci on jest i cioteczkę koffa ......[/I][/B][/COLOR] [I][B][COLOR=red]o masz a jako te Dealery go porwią przeca on ma cipa:diabloti:[/COLOR][/B][/I] [/quote] Klocka se pomizialam:evil_lol: a Dili tez ma cipa......i nie ma jajek:evil_lol:
-
[quote name='paula_z']Cos :eviltong:[/quote] no i to by bylo na tyle:evil_lol: