-
Posts
3035 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agbar
-
[B]bylam wczoraj ale mi pozjadalo wrrrr...[/B] [B]a dzis mowie dzien dobry:) jakies zdjecia beda?:)[/B]
-
[B]Halo Gastuski:)[/B] [B]a my jedziemy do Polski na swieta:multi: [/B] [B]czas niespodzianek normalnie:)[/B]
-
[B]a tak mi sie ladnie wczoraj ciebie sledzilo:diabloti: i posty ukradlo...jakas sila ubrudzona tu wczoraj dzialala:diabloti: [/B]
-
[B]czesc Ewcia:)[/B]
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
agbar replied to arima's topic in Foto Blogi
[B]Witaj Pysiowa:) [/B] [B]nie rozpisuje sie bo traume mam......znikajace posty mnie przerazaja.....[/B] -
[quote name='agnes1']:multi: :multi: :multi: Znowu dogo działa. Dziewczyny wracajcie bo ja już nałóg a nie mam co czytać (poza tym co zadała mi do nadrobienia Pysia- a jest tego nie mało:evil_lol: ) Pozdrowionka w ten słoneczny dzionek.:loveu:[/quote] [B]dziewczyny sie boja pisac...bo znowu zniknie albo cholera wie co jeszcze..[/B]
-
[quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]czyzby dogo ruszyło???[/B] [B]o rany swieto lasu...[/B] [B]dzien dobry sie bardzo[/B][/quote] [B]a ja tam sie nie ciesze..pewnie zaraz nowu beda trwaly prace, ktore to niczego nie zmienia,albo zaczna znikac posty albo serwer bedzie busyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy...[/B] [B]dzien dobry Alu[/B]
- 78403 replies
-
[quote name='madzia i medor']:hand: 10 znaczków :grins:[/quote] :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti:
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
agbar replied to bonita's topic in Foto Blogi
[quote name='madzia i medor']Hejo:p 10znaków.[/quote] Madzia uuuuuuuu:diabloti: -
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
agbar replied to bonita's topic in Foto Blogi
[B]moze juz naprawili....[/B] -
[quote name='Agga'][COLOR=darkgreen][B]Nie nie to nie żarcik. Te pojemniczki naprawdę spełniają poważna funkcje. Ja się uśmiałam jak się dowiedziałam do czego to coś służy.[/B][/COLOR][/quote] [B]odganiaja ptaszydla zeby nie uczynily kupek na skrzynke tepsy?:)[/B]
-
[B]czesc:) bylam u ciebie rano ale dogo zjadalo posty:angryy: [/B] [B]naskarzylam w administracji i wylaczyli dogo calkiem:diabloti: [/B] [B]a teraz jestem znowu:loveu: [/B]
-
[quote name='Agga'][COLOR=darkgreen][B]Nie. To nie internecik. Wiem pewnie skrzynka z TPSA zmyliła ( czyli telekomunikacja Polska). Chodzi mi o te pojemniczki:diabloti:[/B][/COLOR][/quote] zarcik primaaprilisowy??
-
[quote name='Agga'][B]zagadka:[/B] [B][COLOR=darkgreen]Wiecie co jest na tym zdjęciu?[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkgreen][IMG]http://img252.imageshack.us/img252/8852/kara026uh2.jpg[/IMG][/COLOR][/B] [B][COLOR=darkgreen][IMG]http://img523.imageshack.us/img523/7073/kara028nj2.jpg[/IMG][/COLOR][/B] [/quote] internecik???:razz:
-
[B]widzialam Huga.....Bartkowi oczka zaswiecily...szkoda ze to pies, bo nasz Dilski jakos tak za wlasna plcia nie przepada....[/B]
-
[B]dzien doberek kochani:multi: [/B]
-
[quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]tego to ja nie wiem....[/B] [B]ale odwazna kobitka jestes.....[/B] [B]w adminnistracji??[/B][/quote] [B]a co? nie bedzie dogo szargac nerwow mych:diabloti: i zaprzepaszczac w czelusciach serwera mych postow:diabloti: [/B]
-
[quote name='Imbir1']ja co nieco widzę, jakoś trafiamy z postami obok siebie, pocieszę Cię, że nie wszędzie zniknęły:p:diabloti:[/quote] [B]hehe dzieki za pocieszenie:)[/B] [B]bylam na skardze w administracji ale znajac naszego adminka pewnie nic to nie da...[/B]
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
agbar replied to bonita's topic in Foto Blogi
[quote name='bonita'][B]No nie bardzo:p[/B] :evil_lol: [B][COLOR=red]co nie bardzo?? ja sie znam na psich rasach bo mam kota.....na punkcie psa:diabloti: [/COLOR][/B] [B]Nie to są łesti i York tak Yorek Diki[/B]:evil_lol: [COLOR=red][B]cos krecisz....:)[/B][/COLOR] [COLOR=red][/COLOR] [B]Cześć Aga :) Dzięki za płot, wiem że ładny, ale sama nie stawiałam[/B]:diabloti: . [B]Nie poznałaś że io łesti są:crazyeye: , czyli czas na trymowanie:p , tak Diki to York:evil_lol: [/B] [COLOR=red][B]czas na trymowanko droga kolezanko[/B][/COLOR] [COLOR=#ff0000][B]bo ludzie zagladaja[/B][/COLOR] [COLOR=#ff0000][B]mysla ze jorki ogladaja[/B][/COLOR] [B][COLOR=#ff0000]popularnosc blogaska spada[/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff0000]po prostu zenada[/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff0000]czas na trymowanko moja kolezanko[/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff0000][/COLOR][/B] [COLOR=#ff0000][/COLOR] [B]No takie zaglądacze, gapie takie[/B]:evil_lol:[/quote] [B]a ja chyba nie mam nowych fotow...albo mam....mam ale nie dam bo mi je dogo polknie..:angryy: [/B] -
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
agbar replied to bonita's topic in Foto Blogi
[quote name='Imbir1']Witaj koffana babciu:multi::p czy ty moja droga znowu jakiś obcych wypuściłaś, bo dogo znowu zrobiło się łakome i ja już nie wiem gdzie byłam a gdzie nie:angryy::diabloti::cool3:[/quote] [B]Witam w klubie:diabloti: u mnie bylas:)[/B] -
[B]nie wiem po co ja w ogole sie tu dzis udzielam skoro i tak wieksza czesc moich postow znika....[/B]
-
[quote name='Aga K']Hejkaaa !!!!! całuski dla śnupka i dla pańci ;):loveu::loveu::loveu:[/quote] [B]dziekujemy za odwiedzinki:lol: [/B] [quote name='madzia i medor'][SIZE=2][COLOR=white][SIZE=1]Jestem niewidzialna[/SIZE], ale jestem[/COLOR] [/SIZE]:ghost_2:[/quote] [B]eee jakby ci to powiedziec...ja cie widze:diabloti: [/B] [SIZE=1][COLOR=wheat][COLOR=lightblue]sily nieczyste tak maja:evil_lol:[/COLOR] [/COLOR][/SIZE] [quote name='Pysia']Witaj Mafio :multi::multi::multi:[/quote] [B]Witaj Pysiaczku:)[/B] [quote name='Imbir1']Witajcie Dilerki:multi::multi::multi: [IMG]http://images21.fotosik.pl/134/8788bccab9d187e3.jpg[/IMG] w takich kompozycjach widziałam kawę ziarnistą, ....ale rozpuszczalną, hmmmm, całkiem ciekawy pomył:evil_lol::cool3:[/quote] [B]czesc Imbirek:loveu: [/B] [B]ciesze sie ze ci sie podoba:)[/B]
-
[quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]własnie , własnie.....[/B] [B]a ja sadziłam ze to tylko złudznie apteczne....:crazyeye: [/B][/quote] [B]czuje sie jakby mnie nie bylo...[/B] [B]wszystkie galerie ktore juz dzis odwiedzialam mam w [/B] [B]nieprzeczytanych i w dodatku bez moich postow...:angryy: [/B] [B]bylam na skardze w administarcji ale czy to cos da?[/B]
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
agbar replied to bonita's topic in Foto Blogi
Bonitka ja tu dzis bylam i sie witalam pieknie ale zjada moje posty i zaraz mnie rozerwie.... nie wiem czy ten sie pokaze w ogole:angryy: -
ja tez bylam...moje posty tez szlag trafil:angryy: