-
Posts
3035 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agbar
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
agbar replied to bonita's topic in Foto Blogi
[quote name='madzia i medor'][COLOR=red]Ja nie pije[/COLOR] :nono::diabloti: Ja już tak jestem:evil_lol: :evil_lol: [COLOR=lime]To wszystko przez ta patologię w rodzinie[/COLOR]:shake: [COLOR=yellow]Nie cem[/COLOR]:placz: [COLOR=cyan]Nie martw się, nie mam nic wspólnego z dealerami[/COLOR] :siara: To nie omieszkam zaczekać :grins:[/quote] [B]a czego ty sie tak tych kontaktow z nami wypierasz??:diabloti: [/B] -
helol helol:)
-
[quote name='evaxon']siemanko :D:D a co to opalacie sie??:evil_lol:[/quote] juz nie :diabloti: bo wiaterek sie zrobil chlodny:)
-
[B]o zapomnialam:) doberek Medorki:):diabloti: [/B] [B]pedze dalej wygrzewac cielsko na ogrodek.....[/B]
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
agbar replied to arima's topic in Foto Blogi
[B]halo dzien dobry Pysiu w ten piekny, sloneczny wiosenny kwietniowy poranek:)[/B] -
[B]Dzien dobry Alu:) [/B] [B]Ozzulik jak zwykle piekny:)[/B] [B]ale mi narobilas smaczka na babke.....[/B]
- 78403 replies
-
[quote name='drzalka']siema dealu[/quote] siema:razz:
-
[quote name='bonita'][B]To jaką mi proponujesz:cool3: , ja chcem rozpuszczalną z mleczkiem:lol: [/B][/quote] a prosze cie uprzejmie:) bedzie mi razniej bo wlasnie popijam takowa:)
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
agbar replied to bonita's topic in Foto Blogi
[quote name='Pysia']A może Ty z dealerem się zadajesz - co? :razz::evil_lol:[/quote] ja przepraszam, czy ty cos insynuujesz??:razz: -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
agbar replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Pysia']Wracaj mi tutaj bo strzele w łeb z procy :mad: [B]melduje sie nazad![/B] A co? Podgląda Cię przystojniak w oknie a Tyś rozebrana? :crazyeye::crazyeye::crazyeye: A cóżź Wy tak obie lica rumienicie? :diabloti: To nie KACZI :evil_lol:[/quote] a bo my takie dziewoje niesmiale....:oops: -
[quote name='Pysia']Madzia to jamochłon.....To NIE moja wnuczke :shake:[/quote] ha! moj pies to tez jamochlon gdyz sklada sie on w przewazajacej czesci z jamy chlonacogebowej:diabloti:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
agbar replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Pysia']No co Ty ...Tutaj same kobiety z wyższych sfer są i nikt nikomu nie dokucza :obrazic:Pomyliłaś adres :nono: :errrr::errrr::errrr:[/quote] eeeee..to ja juz sobie pojde....:oops: -
[quote name='bonita'][B]Dziś tu jeszcze nie byłam[/B] [B]Siem witam :)[/B] [B]Masz kawę, bo mi ostatnio obiecałaś, ale blogaski zamknęli i nie zdążyłam wypić:p[/B][/quote] [B]mam kawe:) nawet pare do wyboru:) zapraszam:loveu: [/B]
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
agbar replied to arima's topic in Foto Blogi
przyszlam popatrzec jak sobie dokuczacie:diabloti: -
[quote name='madzia i medor']Wstydź się:nono: :nono: :evil_lol: A mam i to dużą:evil_lol:[/quote] wstydzilabym sie ale.....mi sie nie chce:diabloti:
-
[B]Maga jak ty robisz te zdjecia? dech zapiera.....[/B]
-
[quote name='Pysia']Ktoś tu glindzi :crazyeye:[/quote] czy glindzi oznacza lepi garnki z gliny???:diabloti: to ja sobie wypraszam bo ja nie lepie:eviltong:
-
[quote name='madzia i medor']Pysia, milcz proszę przez jakieś 5 minut, bo piję herbatę i chcę, żeby w [B]całości[/B] wylądowała w mojej jamie brzusznej:mad: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] ooo Madzia ma jame:diabloti:
-
[quote name='majoka']Hej siostra , wstawiłaś moja mordkę kochaną. :loveu: :loveu: :loveu: Juz to widzę jakby sie z Kaną dogadali, szkoda że tak daleko mieszkacie:([/quote] jak mawia moj ojciec daleko jest tylko tam gdzie sie nie chce trafic...a swiat jest maly:razz: [quote name='bonita'][B]Byłam Dilusia pooglądać :)[/B] [B]Jak Wam dogo się sprawuje? bo mi leeedwo, łazi [/B][/quote] sie ciesze ze bylas:) [quote name='madzia i medor']No właśnie wróciliśmy:p I foteczek niet:mad: Na mnie z kijem:mad: Na własną wnuczkę, toż to patologia :placz:[/quote] aaa bo tak mnie z chalupy wywialo terz wrocilam i juz mi sie nie chce:) [quote name='Pysia']To Ty nie wiedziałaś ze tutaj sama patologia? :evil_lol: Witaj w domu :diabloti:[/quote] TUTAJ??? to znaczy u mnie??? patologia??....lolaboga:diabloti: [quote name='PIKA']Cześc Dilerki :multi:[/quote] czesc Agusia:loveu: [quote name='madzia i medor']:scared: Pysiu nie wiem, czy zdajesz sobie sprawę, że jesteś jedną z osób, przez którą na moim monitorze widnieją kolorowe plamki - powstałe na skutek nagłego plucia przeze mnie różnych środków żywności, najczęściej w postaci herbaty:mad::mad: Idę po ścierkę ... :cry:[/quote] ja mojego Henka regularnie przecieram a odkad bywam na dogo sciereczka to moj nieodzownik przy laptopku dla niewtajemniczonych Heniek to moj laptok:) [quote name='Alicjarydzewska'][B][I]:diabloti:noooo bo juz myślałam ze się nam matka wyrodziłaś:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/I][/B] [I][B]:loveu::loveu::loveu:koffany Dilski[/B][/I] [/quote] ano kofany... witaj Alu:loveu:
-
[quote name='paula_z'][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images22.fotosik.pl/76/4cc8d1836547ad9a.jpg[/IMG][/URL] :loveu: Ale sliczne wiosenne foteczki :multi: Czesc Aga :razz:[/quote] [B]czesc Paula:)[/B] [B]Sliczne to ci one te foteczki nie sa ale wiosenne na pewno:)[/B]
-
[B]czesc Hakery:) nadrabiaj te foty bo pogoda do focenia w sam raz....[/B]
-
[B]czesc szczesliwa posiadaczko bokserow stadnych i pomyslowych:)[/B]
-
[quote name='madzia i medor']To będą akurat jak wrócimy ze spacerku:cool3: No dziwne żeby była [COLOR=magenta]różowa[/COLOR]:evil_lol: :evil_lol: ;)[/quote] [B]a no nie wiem kiedy wrocicie.....?[/B]
-
[quote name='goldenka245']Jejkuuuuuu jaki słodziaczek:loveu: Już nie chce kubeczka:cool3: TERAZ CHCE DILUSIA!!:multi:[/quote] [B]kiedy po niego bedziesz???:diabloti: [/B]