Jump to content
Dogomania

agbar

Members
  • Posts

    3035
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agbar

  1. puk puk ja niesmialo bo pierwszy raz ale zachecily mnie te fotki do gory nogami:) a tu taka kaszana....wszystkie normalne...i pies jakis taki niewytrymowany ....aj aj:diabloti:
  2. [quote name='Agga'][B][COLOR=darkgreen]Jak konik polny.:loveu: [/COLOR][/B][/quote] [B]oooo Agga do nas zajrzala:loveu: Witamy w naszych skromnych progach:) ja i konik:)[/B]
  3. [quote name='paula_z']:multi: Fajny Dilski z pileczka :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images21.fotosik.pl/128/f6d91688b8150679.jpg[/IMG][/URL][/quote] bez pileczki tyz ci on fajny:)
  4. [quote name='evaxon']nie garb sie synu nie garb bo ci pajączka zalożą:evil_lol:[/quote] o nie!!! zadnych pajakow w moim domu:diabloti:
  5. [B]czy ja juz gdzies nie napisalam ze mnie ta historia wzruszyla.....:razz: [/B]
  6. [B]chlip chlip wzruszylam sie .....[/B]
  7. [quote name='madzia i medor']Peno, że się cieszem:multi: :multi: A myślałaś, że co powiem/napiszę:razz: :diabloti:[/quote] no to jak sie cieszysz to mam niespodziewanke:) zalegle foty z wczora z wieczora dalam:) no to sie polansowalam:)
  8. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/182/3e092caa1cf0db30.jpg[/IMG][/URL]
  9. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/128/d2ffd38ec543f43b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/128/490429eb57ba2f2a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/128/210ee126bfdcc29a.jpg[/IMG][/URL]
  10. z resztkami pozywienia w paszczy:evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/182/c32ff60aede6abfe.jpg[/IMG][/URL]
  11. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/128/798b47cc4b50baa8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/128/27d3f7a1a1c79158.jpg[/IMG][/URL]
  12. z pileczka:) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/182/a3983b620c3d89e5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/182/08b2eefba8d6a1b3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/128/f6d91688b8150679.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/76/38ac51202f31d3be.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/128/f312a6d49e461167.jpg[/IMG][/URL]
  13. dyszacy [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/128/02cf3b356a0bdbcb.jpg[/IMG][/URL]
  14. no to zalegle foty z wczoraj...:) biegnacy [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/182/0043bf9154006936.jpg[/IMG][/URL] obserwujacy [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/76/95cae932091d8162.jpg[/IMG][/URL]
  15. [B]hej:) ja tez mam problemy ze zrobieniem normalnej fotki temu mojemu diablu tasmanskiemu:)[/B]
  16. [quote name='madzia i medor']Wątpisz w moje słowa:razz: :razz: :razz: :diabloti:[/quote] [B]ja???:crazyeye: nie potrafilabym:diabloti: [/B]
  17. [B]halo Ewcia! czy ja tu dzis bylam? fajne foty z zabawy z Maxiem:)[/B]
  18. [quote name='niki_ill']I my sie witamy pospacerkowo :multi: :diabloti:[/quote] [B]witajcie! fajnie ze zajrzeliscie:)[/B] [quote name='paula_z']Czesc Dilerki :multi:[/quote] [B]Paula!witaj :loveu:[/B]
  19. [quote name='Pysia']Witak ta co sieje a potem sprzedaje :diabloti: Ja tak z zaskoczenia żeby mnie potem Madzia nie oskarżała o plucie....[/quote] [B]ja tylko sieje! nie sprzedaje!!!............................bo nie wyroslo jeszcze[/B]:diabloti:
  20. [B]no to w koncu dotarlam...cieszysz sie?:diabloti: na pewno sie cieszysz:evil_lol: [/B] [B]Nareszcie zobaczylam tego twojego faflunka - przefajny...[/B] [B]super ze masz galery tfu,blogaska ...bede sie miala gdzie lansowac:diabloti: [/B]
  21. [quote name='madzia i medor']Ja, ja się wypieram:crazyeye: :crazyeye: Nie potrafiłabym:nonono2::evil_lol:[/quote] nie potrafilabys powiadasz....siakies takies zwatpienie mnie dopadlo...:diabloti:
  22. [quote name='evaxon']to teraz na solarium ... tam wiatr nie wieje :evil_lol:[/quote] [B]posiedze w chalupce, wypije kawke juz mi sie dzis nie chce opalac:)[/B]
  23. [B]czesc Piotrus...mnie tez dawno tu nie bylo i jak zaczelam czytac od poczatku to zmartwialam...ale ciesze sie ze jest juz lepiej...trzymam kciuki za Locersika:loveu: [/B]
  24. [B]wiem ze cie nie ma ale se przyszlam:)[/B]
  25. dlaczego was pancia rozpuscila?'bym chciala wiedziec...:razz:
×
×
  • Create New...