Jump to content
Dogomania

agbar

Members
  • Posts

    3035
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agbar

  1. [quote name='Basia_Sz']:crazyeye: Łolaboga!!! Ty masz kota??? i w dodatku to patriota!!! :crazyeye:[/quote] mam:) ale kocik ostal w Polsce...ma tam las w poblizu po ktorym sie wloczy calymi dniami i jest naprawde w dobrych rekach...mojej tesciowej...:diabloti:
  2. [quote name='Basia_Sz']A na koniec wierszyk krótki, coby przegnać wszystkie smutki :evil_lol: Będę wpadać tu czasami z blank fajnymi wierszykami! :multi: :evil_lol:[/quote] no i tu mnie wmurowalo ja wierszykow pisze malo ale cala hepi jestem ze poczytam Twoje wiersze:loveu: Basiu droga , ja tu krotko jestem bo jakies 1,5 roku, chlop moj osobisty jest tu jesli dobrze pamietam jakies 7 lat....bylo mi bardzo ciezko,teraz tez nie jest super ale do wszystkiego sie mozna przyzwyczaic...nawet do tego ze nie mozna sie przyzwyczaic:) no i te 1000 km to tez nie koniec swiata wiec jak mnie juz taka nostalgia i tesknota ogromna ogarna to wsiadam w autko i jade chocby na likend...:)
  3. [B]Magdaleno! kota ci zeskanowalam:loveu: [/B] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/217/627f8943b958de9d.jpg[/IMG][/URL] [B]i jeszcze jednego fota z malusim Dialerem:)[/B] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/217/13398bf31c242cfb.jpg[/IMG][/URL]
  4. [quote name='madzia i medor']Cholera:obrazic: To był cios poniżej pasa:obrazic::obrazic: Koniec naszego koleżeństwa:evil_lol:[/quote] [B]ja cie na kolanach blagac nie bede:evil_lol: bo mam takie khm..tego chude kolana ze mnie rozbola od kleczenia:diabloti: [/B]
  5. [B]Kasia neta ci w pracy odcieli?:evil_lol: [/B]
  6. [quote name='bonita'][B]Jakoś ja tej kawy nie widziałam, choć tam do Cię często zaglądam:cool3: , coś tu kręcisz:razz: :evil_lol: [/B][/quote] [B]jak to zagladasz:crazyeye: przez okno chyba:) ...to ty mi zdeptalas moje przyokienne badylki...:evil_lol: [/B]
  7. [quote name='Basia_Sz']Jestem cała zdruzgotana.... :-( Duma moja już zdeptana.... :-( Gdym ujrzała twórczość Twoją czkawka targła Wenę moją.... :-([/quote] czkawke precz posylaj szybko i sie nie lam moja rybko tys artystka jest najlepsza gdziez mi tam do ciebie wieszcza!
  8. [quote name='Basia_Sz']Jestem cała zdruzgotana.... :-( Duma moja już zdeptana.... :-( Gdym ujrzała twórczość Twoją czkawka targła Wenę moją.... :-([/quote] hehe tez bym dostala czkawki po czytaniu takiej tfuu...rczosci:)
  9. [B]Witojcie:) wpadlam z rewizyta i widze tu bardzo sympatycznego labiszona:)[/B] [B]nie bede nawijac ze czytalam wszystko bo nie lubie cyganic:) ale fotencje przejrzalam:)[/B] [B]milego dzionka:)[/B]
  10. [quote name='Basia_Sz']Heloł, wpadliśmy się przywitać :loveu: A to zdjęcie z labiszonem robione bei uns, oder bei euch? (eeee... :hmmmm: , zabłysłam? :niewiem: )[/quote] [B]jaciem chromolem:) Basia do nas zajrzla:)[/B] [B]eee labiszon to on ci niemiecki jest ale na pytanie bei uns oder bei euch ci nie odpowiem bo ja mam tera dwa bei unsy:) jak jeszem w Polsce to mowie u nas i tu tez mowie u nas:)[/B] [B]aaa no i ten tego..zablyslas:evil_lol: [/B]
  11. [B]Basiu moja mila[/B] [B]mysl mnie ta dobila[/B] [B]ze ty nie wiesz [/B] [B]co ja tu nawijam...[/B] [B]jak co rano tu przybylam[/B] [B]i Klockowa pozdrowilam[/B] [B]lecz samotna sie poczulam [/B] [B]i w te pedy sie stracilam[/B] [B]gdy po chwili tutaj przyszlam[/B] [B]to Klockowa znowu wyszla[/B] [B]i tak sobie tu biegamy[/B] [B]pozdrowienia przesylamy[/B] [B]po blogaskach sie szukamy[/B] [B]i radoche z tego mamy:)[/B]
  12. [quote name='bonita']C[B]ześć zapracowana Ago :)[/B] [B]Prawda że masz brzydką pogodę tak samo jak my?:D[/B][/quote] [B]mam piekna pogode...cudna...wlasnie wrocilam z ogrodeczka i zara ide znowu:)[/B] [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]no patrz ...sama leniu****e ...a innych do pracy pogania ....na 11 idę:diabloti:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [B]ja juz zrobilam co mialam zrobic....kto rano wstaje...ten sie guzik wyspi:diabloti: [/B] [quote name='bonita'][B][COLOR=darkorchid]Gdzie ta kawa dla mnie, podobno czeka już. Z mleczkiem proszę :D[/COLOR][/B][/quote] [B]czeka , czeka od dawna:) ciagle ta sama:)[/B] [quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]a ty znow sie gdzies wybierasz????:crazyeye: [/B] [B]o do Niemiec jesziesz???:crazyeye: [/B] [B]no prosze...a mozesz Ty chwilunie na pupie usiac i na spokojnie poopowiadac co i jak???:diabloti: [/B] [B]a z tym workiem i sznurkiem to zupełnie przyzwoity pomysl:diabloti: .......w sumie to niczego sobie.....:loveu: [/B][/quote] [B]juz siedze w dojczach:) a 18 kwietnia jade znowu do naszego pieknego kraju nad Wisla:)[/B] [B]nie bede opowiadac bo mi sie cisnienie dzwignie...choc to by nie bylo takie zle bo normalnie to mam jak umarlak[/B] [B]i wyglada na to ze pomysl z workiem bedzie uzyty...bo dalej nic nie mam do ubrania....[/B] [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]:hmmmm:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]w tych dojczach to wszystko na opak... słońce w kwietniu świeci, koty jakies inne... genetycznie mutowane owoce/warzywa.... wiem bo jak bylismy- to chciałam kupić arbuza ale mnie uświadomiono że to... groszek, a rzodkiewki jak nasze buraki wygladają :eviltong:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]HELL..... oł.. dilery... [/COLOR][/FONT][/B] [/quote] [B]HELLol Klockowa:)w tch dojczach to w ogole jest nienormalnie,sklepy w niedziele zamkniete, apteki do 20ej a potem szukaj dyzurujacej to samo w niedziele i swieta...jak ci ludzie tu moga zyc...:evil_lol:[/B]
  13. [quote name='Alicjarydzewska'][B][I]:crazyeye::crazyeye::crazyeye:[COLOR=red][FONT=Arial]o widzisz ...muszę lecieć na szatańską zobaczyć jak się sprawy mają ...tej pięknej różowej sukienusi:loveu::loveu::loveu:która Vectra od mamy kolegi dostała:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/FONT][/COLOR][/I][/B] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red]O rachunkach ani nie mow ...jestem w połowie płacenia:angryy:[/COLOR][/FONT][/B][/I] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red]Aha zapomniałam się przywitać:evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/I] [/quote] witam witam:) a ty do pracy sie nie wybierasz?:)
  14. [quote name='madzia i medor']:siara::siara: Nie bojaj się, gorzej być nie może:diabloti: :evil_lol:[/quote] i tutaj jakby takie watpliwosci mnie naszli......:razz:
  15. halooooo :) melduje sie na stanowisku:) co tu tak cicho?
  16. [quote name='Alicjarydzewska'] [FONT=Arial][COLOR=red][B][I]:crazyeye:ta starą kawe jej podasz[/I][/B][/COLOR][/FONT][/quote] a co ?? myslisz ze tak bede marnowac?? miala byc, kawe zrobilam i coby nie byla zimna na dworze stoi i sie w promieniach wiosennego slonka nagrzewa:evil_lol:
  17. nie w Baden Baden bede lezaczkowac tylko w badach badach:) i w khm....cycniku:)
  18. [B]a tak w ogole to dzien dobry wszystkim razem i kazdemu z osobna. mamy dzis piekny dzionek, bylismy na spacerku, zrobilam zakupy, podlalam roslinki, wyczesalam psa, wypilam kawe popisalam rachunki , zaplacilam co mialam zaplacic(:placz: ) i szukam natchnienia w necie coby kreacje na wesele mojego brata zakupic, bo jak mi Vectra nie wysle na czas tej pieknej rozowej sukieneczki to w czym ja pojde...[/B]
  19. [quote name='evaxon']:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: heloł:)[/quote] sciemanko:loveu: [quote name='ferraribox']A ja tu widzę zająca:diabloti: [URL="http://www.fotosik.pl/"][/URL][/quote] ze ten bialy to niby zajac:crazyeye: :diabloti: [quote name='Imbir1']ale miałaś ciekawe święta:cool3::diabloti: ja tam wręcz przeciwnie, przejedzona, focha nie strzelałam, bo było tyle smakołyków na stole, ze wszystko się chciało spróbować:cool3: a u nas leje, wieje wiatr i jest bleee, to aż nie możliwe, zeby u was był upał:cool3: nie ma to jak posmakować nowalijki:cool3::diabloti:[/quote] a ja nadrabiam teraz z jedzeniem bo dostalismy walowe:) i dzis znowu gorrrraco:) [quote name='Alicjarydzewska'][I][B]:multi::multi::multi:[FONT=Arial][COLOR=red]siuperrrrr[/COLOR][/FONT][/B][/I] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red][IMG]http://images21.fotosik.pl/160/e0c3ef9ceb3bd017.jpg[/IMG][/COLOR][/FONT][/B][/I] [/quote] Alicjo rozumiem ze docenilas iz wyszlo mi w koncu jakies zdjecie?:evil_lol: [quote name='paula_z'][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images21.fotosik.pl/160/80b5ca4376ee1ea2.jpg[/IMG][/URL] :loveu:Fafulec zawijajus ;)[/quote] oby mu tak nie zostalo:evil_lol:
  20. [quote name='madzia i medor']Od kiedy Ty masz kotka:hmmmm::hmmmm: Diluś ma nową obróżkę:cool3: Ładniutką:loveu: [COLOR=white][SIZE=2]Patrzaj jak ja miła i się ucz[/SIZE][/COLOR]:diabloti: :diabloti:[/quote] odpisywam ci: kota mam...na punkcie psa:diabloti: ten bialy to Micia kotka mojej tesciowej, teraz mieszka tez u nich moja kociczka zowie sie Mafia ale sie wloczy calymi dniami po wsi i wraca tylko na noc do chalupy, zaraz poszukam jakies zdjecia dla ciebie. i tak Dilik ma nowa obrozke i smycz bo poprzednia przezul i wyplul:razz: [COLOR=paleturquoise][COLOR=palegreen]ty nie badz taka mila bo mam podejrzenia[/COLOR]:loveu: [/COLOR]
  21. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]:evil_lol::evil_lol: na pierwszy strzał pójdą ci najwredniejsi :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=blue][B]to jak nikogo nie ma... to ja też ide dalij :p[/B][/COLOR][/FONT][/quote] jestem:multi:
  22. [B]bry dzien babo z jajami:multi: [/B]
  23. [B]no jak do czego lakier?? a wy myslicie ze te niufki to tak hop siup i juz beda???im sie nie spieszy to se w miedzyczasie Pysia manikura i pedikura trzasnie, moze jeszcze balejaza zrobi i peciny wytrymuje.....:razz: [/B]
  24. iiiii jaka fajna niespodziewanka ..wchodze sobie rankiem, bladym switem a tu tyyyyle fotkow:):multi:
  25. [B]sie przywitac chcialam :)[/B] [B]dzien dobry:)[/B] [B]no to sie przywitalam i pedze dalej:)[/B]
×
×
  • Create New...