Jump to content
Dogomania

agbar

Members
  • Posts

    3035
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agbar

  1. [quote name='paula_z']Aga, to skoro jutro juz wyjezdzacie, to ja sie zegnam, bo jutro bede dopiero wieczorem i zycze szerokiej drogi i bezpiecznej podrozy i udanych swiat :bye: i mokrych jajek, czy jakos tak ;) :evil_lol:[/quote] Paula kochana bardzo dziekuje:loveu: [quote name='Aga K']hehe, wesołego kjójiczka ;)[/quote] dziekuje:) [quote name='Alicjarydzewska'][I][B];)AgaK ...no czekamy na niespodziewankę;)[/B][/I] [I][B][COLOR=red]Aga Dealerkowa ...jak już tak daleko sie wypuścicie to może wpadniecie też do Rybolka;)Magda wam da wskazówki jak jechać;)[/COLOR][/B][/I] [/quote] Bartolini zna nieco Rybnik bo kiedys tam kursowal jako kierowca...dziekujemy za zaproszenie:loveu:
  2. [quote name='madzia i medor']No patrzcie, patrzcie, jakie to wrażliwe oblicze Dealerowej się ujawniło:razz: :diabloti: :diabloti: Cudo:loveu:[/quote] :oops: kurde sie ujawnilo bo myslalam ze juz spisz...i nie przeczytasz:diabloti:
  3. [B]czesc Pysiowa:) druga kropla piekna:) idziesz jak burza, z kazdym kolejnym zdjeciem widac ze wspolpraca twoja i Wiktora uklada sie coraz lepiej:)[/B] [B]ale nawciskalam wazeliny od samego rana....:razz: [/B]
  4. [B]dzioen doberek:) my juz wrocilismy ze spacerniaka:evil_lol: pije kawke i bede sie paczkowac:multi: :multi: ..jak ja dotrzymam do wieczora....[/B]
  5. [quote name='madzia i medor']:mdleje: Pysiu, bo Cię jeżami poszczuje:diabloti: :evil_lol: Nie będę chorować - obiecuję:grins: Nie mogłabym Ci tego zrobić:diabloti: Oczywiście, że nie, Przecie to dopiero dwunosto:icon_roc::evil_lol: :evil_lol: Dobranoc:loveu: A potem mi się dziwią, że ze mną z dnia na dzień coraz gorzej :shake: :shake: A ponoć to było już ni emożliwe:hmmmm::diabloti:[/quote] Madziaaaaa aty chyba mialas isc spac?:evil_lol:
  6. [quote name='evaxon']:lol: achh no tak :lol: to tymczasem zostaje mata dla szczeniąt :evil_lol:[/quote] mata dla szczeniat?? ja nie posiadam szczeniat a maty to juz wcale....:lol:
  7. bylam...obejrzalam....wychodze....:razz:
  8. uuuuukochany kraj....umilowany kraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj..... ide spac ..bo tak czuje jakby mnie sie pogorszylo...choc nie wiem czy bylo juz lepiej.....
  9. [quote name='evaxon']eee tam cewka... kaczuszka:lol:[/quote] kaczuszka to dla Mariana to potem po powrocie z urlopu....zdrowotnego:diabloti:
  10. juhuuuu:) to ja:) sie tez integruje....ogolnopolsko....
  11. [quote name='Alicjarydzewska'][B][I]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:musi ma laptopa ;)[/I][/B][/quote] w przypadki korzystania z dogo to wskazane ,od razu szmateczka do wycierania monitorka i kibelek pod reka...tfu pod....eeee cewka?:razz:
  12. [quote name='Alicjarydzewska'][B][I];)musi się popiły:eviltong:[/I][/B][/quote] ehe...lagodnosc taka wyczuwam, fale spokoju mnie ogarniaja....o kutwa.... sie potklam o pestke :evil_lol:
  13. [quote name='Alicjarydzewska'][I][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[COLOR=red]teraz o jajcach nawijają ...masakra:evil_lol:[/COLOR][/B][/I][/quote] nie o jajcach tylko o wydmuszkach...znaczy o dmuchaniu:diabloti: [quote name='bonita'][B]Nie no nie mówcie że o takiej wczesnej porze spać pójdziecie.[/B][/quote] trza bylo wczesniej byc...my sie juz zmeczyly:evil_lol:
  14. [quote name='madzia i medor']Sikam........:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Nie, dobra, ja już naprawddę idę spać:roll: A czkawki dostałam przez Ciebie, bo mnie ciągle straszysz i stresujesz, i deprawujesz, i wogóle... :diabloti:[/quote] jak to sikasz?? to ty chodzisz z kompikiem siku???czy na stale sie ulokowalas na kibelku?? ja cie nie strasze, ja cie wielbie nad zycie i bede za toba szla krok w krok....:diabloti:
  15. [quote name='evaxon']i do koszyczka beda jak znalazl:loveu: tylko uwazaj zeby Tz ni epomylil i nie zjadł:evil_lol:[/quote] a co mu sie stanie? najwyzej sie nie naje za bardzo...:evil_lol:
  16. [quote name='bonita'][B]Dobrywieczór :)[/B][/quote] no to sie faktycznie rozkrecilas:diabloti: a ja sie skrecam i ide spac....
  17. [quote name='madzia i medor']:mdleje::mdleje::mdleje::evil_lol:[/quote] podnies sie prosze bo sie rozchorujesz i bede tesknic....:loveu: uuuuuu Madziaaaa:diabloti:
  18. [quote name='madzia i medor']:mdleje: Wymiękam:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [/quote] Madzia jest na mietko! Madzia jest na mietko!:diabloti: Halooooo Madziaaaaa:diabloti:
  19. [quote name='evaxon']:lol: aaa to po to byly Dilusiowe jojeczka..zeby Agusia mogła sobie dokleic:diabloti:[/quote] a kysz:evil_lol: wydmuszki sobie zrobilam z Dilusiowych dyndadelek:diabloti:
  20. [quote name='madzia i medor']Miałam coś napisać, ale dupa:evil_lol: Zaczęłam się śmioć i na tym skończę:evil_lol: :evil_lol: Dobranoc:hand:[/quote] Paaaaaa:loveu: [quote name='madzia i medor']Dobra, niech Ci już bedzie - Ciocia samo zło:razz: :diabloti: Nie gadajta zadużo, bo ja to wszystko będę jutro nadrabiać:grins::evil_lol:[/quote] [quote name='madzia i medor']Dobra, niech Ci już bedzie - Ciocia samo zło:razz: :diabloti: Nie gadajta za dużo, bo ja to wszystko będę jutro nadrabiać:grins::evil_lol:[/quote] i jeszcze mi tu czkawki na dobranoc dostala:razz:
  21. [quote name='Pysia']Boszzzzzzzzzzzzzz :crazyeye: A coś Ty ciocia??:crazyeye: Zachwiałaś moją wiare w ludzi :diabloti::evil_lol:[/quote] zaczynam watpic co ja jestem.....chyba pojde spac..albo nie bo mi sie to przysni.....ide zapalic.....:evil_lol:
  22. [quote name='madzia i medor']Nie rób mi tego:shocked!: :shocked!:Na samą myśl mam "trzęsawki":nerwy: Jak przed chwilą zadzwoniła mi komórka, pierwsza myśl ,,Dealerowa dorwała mój numer:placz: :evil_lol: Pochlastałabym się wtedy:shake: :diabloti: Dobra lecę spać Diobranoc WSzystkim:hand:[/quote] Dobranoc moja kochana Madziuuuuuu:diabloti:
  23. no, a tak poza tym to chcialam powiedziec ze wzgledow zdrowotnych wyjezdzam na pare dni................................. jak wroce prosze do mnie mowic Marian...:razz:
  24. [quote name='evaxon']o w morde..człowie k wyjdzie na chwile z psem wraca a tu sprawdzaja co w majtkach maja:crazyeye:[/quote] a bo Madzia mnie tu i ludziom niewinnym wmawia ze ja wujek:diabloti:
×
×
  • Create New...