-
Posts
3035 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agbar
-
[quote name='madzia i medor']Wcale mu się nie dziwię, że wraca dopiero w nocy, kiedy śpisz:diabloti: O dealerkowa, czujem siem zaszczcona:cool2::diabloti: Śliczny kotecek:loveu: :loveu: :loveu: Nadrobię resztę, jak wrócę, bo zaraz mam audiencje:diabloti:[/quote] pomine milczeniem...wymownym....pierwsze zdanie.....:diabloti:
-
[quote name='madzia i medor']Jestem strasznie, no może nie strasznie;) :evil_lol: :evil_lol: , ale jestem wqrwiona i idę na piwo:grins:[/quote] co sie stalo kofana???:loveu: a niespodziewanke u mnie widziala?
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
agbar replied to bonita's topic in Foto Blogi
[B]hahahahhaha ale mi sie podobuje:) dawaj wiecej fotkow:)[/B] -
[B]hej:) skusil mnie tytul i zajrzalam:) bylo po co:) fajny faflun do ogladania :) i imie mi sie podoba bo mi sie dobrze kojarzy....moj dobry kolega sie tak nazywa:)[/B] [B]bede zagladac z pewnoscia czesciej:)[/B]
-
[B]uszka na glowie poootargaaal wiatr...[/B] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/162/b40098f9c45cfa5f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/217/eff0a5233f198a0c.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Kate I Luka']Cześć Dilusiowie :) :) :) Jaki pikny fafelcio podwinięty [IMG]http://images21.fotosik.pl/160/80b5ca4376ee1ea2.jpg[/IMG][/quote] czesc Kasia:multi:
-
[B]niedobudzony spacerowy pies:)[/B] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/162/8a51083e01ae43c6.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='evaxon']czesc Dilusie cipciusie:loveu: :loveu:[/quote] czesc Ewuniu cipciuniu:loveu: :loveu:
-
[B]Magdaleno gdzies ty? niespodziewanke mam dla Ciebie w moim blogasku:loveu: [/B] [B]zobacz jaka jestem mila.....[/B]
-
[quote name='Biala']Mysmy przejezdzali niemiecka granice z dwoma psami jadac do Anglii. Na granicy nikt nawet nie pytal o psy. Kierowca otworzyl okno, pokazal jedynie paszporty ludzi, celnik policzyl ze liczba sie zgadza i nawet nie zagladal do srodka.[/quote] no wlasnie u nas tez tak jest:) jezdze naprawde czesto i do tej pory sprawdzono nas raz i to wtedy kiedy Dealer byl szczeniakiem....ale mimo wszystko nie warto sie narazac...
-
[quote name='Pandzia - chuachua']dziekuje wchodzi na to ze musze zaczipowac dziewuszki...i wyrobic paszporty...:) ale zwariowalam co do szczepien to na wirusy kazdy ma...a przeciw wsciekliznie musze powtarzac przed wyjazdem?? chyba nie....bo wychodzi ze jedna bedzie szczepiona w czerwcu....to we wrzesniu chyba...nie bedzie musiala miec powtorki?? pozdrawiam.[/quote] Pies musi miec wazne szczepienie :) nie musisz go dodatkowo zaszczepiac przed kazdym wyjazdem..
-
to jeszcze tu poczytaj:) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=49622[/URL]
-
[quote name='Vectra']ale wiesz pamiętaj JA Cię zawsze podniose z największego dołka :evil_lol: :evil_lol:[/quote] [B]dobrze ze jestam taka niewrazliwa bo bym sie wzruszyla normalnie....[/B] [B]kofffam cie misiu:loveu: [/B]
-
[quote name='Kate I Luka'][FONT=Tahoma]Kochane zalatana jestem, a teraz prezes nas po kolei wzywa na jakies testy wiedzy o ofercie, zasadach sprzedaży i wogóle :stupid: :stupid: :stupid: :stupid: :stupid: :stupid:[/FONT] [FONT=Tahoma]Trzymajcie kciuki, bo inaczej mnie wyleją :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [/FONT][/quote] to sie testuj bo ja cie potem przetestuje bo bym chciala na urlopa jechac:)
-
[quote name='Vectra']ja też mam niskie ciśnienie :cool1: i oby się nikt nie ważył mi go podnieść :diabloti:[/quote] [B]obiecywam ze ci nic nie podniose ani cisnienia ani nic:diabloti: [/B]
-
[quote name='AgusiaTerierka']Jak widzę wiosna budzi poetyckie talenty, nieco makabryczne, to prawda, ale zawszeć rymowanka lepsza od prozy.:razz:[/quote] [B]ee tam zaraz makabryczne ja po prostu nie dosc ze nie mam poczucia humoru to kompletnie niewrazliwa jestem:razz: [/B]
-
[quote name='Vectra']to o której Ty wstałaś :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :evil_lol: bo ja wstałam z godzine temu i dopiero zdążyłam kawe wypic znaczy dwie :cool1:[/quote] [B]jak co dzien wstalam o 7 rano, odczynilam uroki w lazience, nieco sie stuningowalam coby na spacerku nie straszyc i zrobilam co mialam do zrobienia:) a kawe to juz 5 pije.....[/B] [B]dobrze ze mam niskie cisnienie ...[/B]
-
[quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]o rany ...ale maja umaszczenie podobne bardzo...normalenie jak brat i siostra...[/B] [B]extra...[/B] [B]a ten worek odpowiednio udrapowany i z odpowiednim rodzajem sznurka to moze byc całkiem niezla kreacja weselna...generalnie wyjsciowa....[/B] [B]wiec nie histeryzuj a drapuj....:diabloti: [/B] [B]i zapraszam na ogladanie fotek do gory nogami do mnie......[/B][/quote] hehe...ten worek to juz blizej niz dalej...ide do piwnicy szukac kreacji:) u ciebie bylam i opinie wyrazilam:)
-
[B]z wrodzonym mi brakiem poczucia humoru informuje iz udalo ci sie przechwycic promienie sloneczne wylaniajace sie zza chmur....Ladnie[/B] :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='AgusiaTerierka']Wiosna budzi poetyckie talenty, jak widzę:razz: .[/quote] [B]wiosna budzi..to pewne ale czy talenty? smiem watpic:evil_lol: [/B]
-
[B]ajajajajaj:) alez tu u ciebie poetycko:)[/B]
-
[quote name='AgusiaTerierka']Niby sielanka? [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images20.fotosik.pl/217/13398bf31c242cfb.jpg[/IMG][/URL][/quote] [B]tiaaa a w chwile potem...[/B] [B]reka noga mozg na scianie[/B] [B]i pokoju malowanie[/B] [B]zwlok w ogrodku zakopanie[/B] [B]i szybciutko na sniadanie:eviltong: [/B]
-
[quote name='Pandzia - chuachua']Witam bardzo bardzo prosze o przedstawienie mi co jest potrzebne jak to zdobyc i ile kosztuje zeby przejechac z 3 psami przez granice niemiecka....:lol::roll: bo sie pogubilam :( Pozdrawiam[/quote] a w jakim celu jedziesz? bo nie wiem czy moja sytuacja jest adekwatna? ja mieszkam w Niemczech i czesto kursujemy tam i z powrotem. kiedy kupilam psa dzwonilam na granice i uzyskalam info ze pies musi byc zaczipowany, posiadac paszport i wazne szczepienie p/wsciekliznie. jak do tej pory paszport psa sprawdzono az raz:)
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
agbar replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='*Ania...Niuf*']Witam...Pysiu gdzie jesteś,my tu włosy z głowy se wyrywamy a ty se paznokcie malujesz:evil_lol: napisz że coś[/quote] [B]Pysiata:)do odpowiedzi....chcesz nas wykonczyc? ja juz hiperwentylacje mam od wdechow i wydechow...paznokcie se juz pomalowalam , wlosy uczesalam( swieto:evil_lol: ) oddycham gleboko i miarowo , zagladam tu , sie stresuje a ciebie nie ma....[/B] -
[quote name='madzia18sosnowiec']to i ja wpadne, bo dzisiaj obiadu u mnie nie bedzie :evil_lol: cale osiedle dzisiaj u mnie bez obiadu bo pokoj moj bedą malować :diabloti: :eviltong:[/quote] [B]no tak w Sosnowcu to normalne ze jak jeden czlek pokoj maluje to reszta z tego przejecia nic nie gotuje, nic nie je...alez solidarni ci sosnowiczanie:evil_lol: [/B]
- 78403 replies