-
Posts
3035 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agbar
-
witaj Ewcia:) ciesze sie ze sie uklada..:multi: a zeby ci to napisac to pol zycia stracilam przez tego dogomula:angryy:
-
[quote name='evaxon']siemano Dilery:razz:[/quote] ups..nie zauwazylam ciem takas malenka:) witamy w naszych skromnych progach:)
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]jakby cóś to jestem tu... żyje....:mdleje:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]2 godziny z teściową to jak wieczność :angryy:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] ufff..a juz mialam list gonczy wysylac:) mamusia cie zdenerwowala ze tak chuchasz ogniem?:diabloti: [quote name='madzia i medor']Cześć Dealerówna:loveu::cool3::cool3::cool3:[/quote] czesc Medorowna:loveu: [quote name='Vectra']cześć Dilerska , w morde jak muli :([/quote] czesc Vectrowa ..nie bede blyszczec elokwencja i powiem : w morde jak muli....dlatego biere knige i ide na slonko... zajrze potem czy sie odmulnelo
-
dopiero teraz sie witam bo mnie dogo nie chcialo wpuscic do ciebie:angryy:
-
dzien dobry....troche pozno ale przy tym tempie w jakim dzis dogo pracuje to i tak lepiej pozno niz wcale:diabloti:
-
[quote name='BeaC'][COLOR=darkred][B]......a ja wczoraj nie mogłam sie dopchac....takie tłumy tutaj były.....[/B][/COLOR] [B][COLOR=darkred]mizianko dla Dillerowatego................wielgachną kość(jak lubi)....i buziaki ode mnie[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred].a co!! nie brzydzam się całowac:eviltong:[/COLOR][/B][/quote] ano wszyscy sie wczoraj pchali na urodziny Dilskiego i zamulili dogo:diabloti: ale dzis to nie nasza wina:) dziekujemy i Dilski liza w nos przesyla:) [quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]czesc slicznotko.....[/B] [B]jak sie czujesz???[/B] [B]lepiej juz troszke???[/B][/quote] ano jakby lepiej..jeszczem slabowata ale juz dzis chalupe posprzatalam, papierzyska uporzadkowalam i zaczynam czuc ze zyje:)
-
[quote name='Kacha3D']:evil_lol::evil_lol::evil_lol:Daleko mi do tego jeszcze:eviltong:[/quote] tak ci sie tylko wydaje...a zegar tyka...:)
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]CZEść Dilerowo !!!!! z Frankfurta nad Nilem :roll:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]dawnom nie miałach od cia wieści... żyjesz?? :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] zyje ale co to zycie...wszedzie te krokodyle znad Nilu....:diabloti:
-
holk czerwono.....lica:diabloti:
-
[quote name='paula_z']Przez to mulące dogo przegapiłam urodzinki Dilskiego :shake: Sto lat Dealer :new-bday::BIG::cunao:[/quote] wybaczamy ci spoznienie:diabloti: i dziekujemy za zyczenia:) nam tez ten dogomul psuje nerwy...
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
agbar replied to arima's topic in Foto Blogi
dzien dobry Pysiowa:) ty to masz i tak stalowe nerwy hihi ja bym mu sie samemu kazala tam polozyc na tej podlodze a na niego bym polozyla Pieseczka:diabloti: -
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I];)to ja trzymam kciukaski za to staranie:razz:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] cymaj mocno plisss:razz: [quote name='drzalka']Hej Dealerostwo :multi: :multi: :multi:[/quote] hej Drzalkostwo:razz: [quote name='Basia_Sz']Witaj Aga :loveu: Zdaje się, że spóźniłam się na urodzinki Dealera? :mad: Spóźnione życzonka wszystkiego najlepszego!!! :multi: Dużo miłości i smacznych kości :p[/quote] bardzo dziekujemy i w ucho lizemy:) [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][I][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:dzień doberek Dealerki..;)....to już pora:razz:[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] jestem, obecna, juz dawno wstalam, wrocilismy ze spacerku o ktorym moze opowiem...i pije kawkie:razz: [quote name='Basia_Sz']Na Telesfora? :cool3:[/quote] eeee Telesfora ni ma...wyszedl:diabloti:
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]ciesz sie że bąków nie puszczam... jak inni :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] nie , no wiesz jak bys musiala se puscic to ja cie prosze bardzo:)...mam katar:diabloti:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I];)ty się kuruj i przyjeżdżaj ....bo my tu czekamy;)[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] staram sie jak mogie.... [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]poprosze... szukam współczucia :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]moge ci sie wypłakać w ramie?? i zasmarkac ci rękaw?? [/COLOR][/FONT][/B] [/quote] nie dosc ze doopalon spalony to jeszcze mi tu blogaska zasmarczy....:diabloti: [quote name='evaxon'][CENTER][B][SIZE=5][COLOR=magenta]:multi: :multi: :multi: 100Latkow Dilusiński:multi: :multi: :multi:[/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER] [/quote] dziekujemy:multi:
-
W imieniu piesa wszystkim serdecznie dziekujemy za zyczenia:loveu: polewac bedziemy jak mnie sie polepszy....bom slaba:eviltong:
-
[quote name='madzia i medor']Delerowa ma sklerozę:megagrin: :megagrin: :megagrin: :megagrin:[/quote] ma gripsko i goraczkie....:cool3:
-
[quote name='groszek83']A jeśli to Alicja uwsteczni wrzaskuny???......I rodzice podadzą ją do sądu???.........:question::question:[/quote] Alu dla twojego bezpieczenstwa prosimy wracaj:evil_lol:
- 78403 replies
-
Alu ty tyle nie pracuj bo ogupniesz i sie uwstecznisz....wiesz jak to z wrzaskunami bywa:diabloti:
- 78403 replies
-
a ja tu bylam rano ale zapomnialam sie odezwac:) wiec dzien dobry:multi:
-
Witaj robaczynienku moj:loveu: :loveu: :loveu:
-
halo :) wstawaj! nie spij i tak na brzuchu sie niewygodnie lezy cala noc...:diabloti:
-
:) znowu przylazlam..dzien dobry:)
-
[B][COLOR=purple]uroczyscie informuje ze Dilowaty ma dzis 2 urodzinki:loveu: [/COLOR][/B]