Jump to content
Dogomania

agbar

Members
  • Posts

    3035
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agbar

  1. i co ja mam ci powiedziec jak dzien dobry juz ci powiedzialam.....:diabloti:
  2. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]buuu tośta zawalili.....[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] ano..mea culpa... [quote name='apple']Łoj a cio to? Uhahahah! Super:turn-l::thumbs: [IMG]http://images21.fotosik.pl/182/7fe74c85041d784e.jpg[/IMG][/quote] jak to cio to??? doga nie ponawasz:crazyeye: [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][I][B];)pakowanko w toku.......[/B][/I][/FONT][/COLOR] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red]ale jak znajdziesz czas na dogo to ....witaj:multi::multi::multi:[/COLOR][/FONT][/B][/I] [/quote] znalazlam:) [quote name='tygra']hahaha bez komentarza - na konkurs daj tą fotkę [IMG]http://images21.fotosik.pl/182/7fe74c85041d784e.jpg[/IMG][/quote] iiii co wy z tym konkursem? to sie nie nadaje:) [quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]czesc .....[/B] [B]jak idzie dealerka????[/B][/quote] a to zalezy gdzie sie idzie, bo pod gorke to sie zmachalam nieco:) [quote name='Basia_Sz']I ja mówię cześć :loveu: i melduję, że tu byłam :evil_lol: :bye:[/quote] spostrzeglam i mnie to bardzo raduje ze nawiedzasz nas tak regularnie:loveu:
  3. [quote name='paula_z']Witanko Dilerki :multi:[/quote] halo Paula:multi: [quote name='Magda-Amir']dobry wieczór :cool3: [IMG]http://images21.fotosik.pl/182/7fe74c85041d784e.jpg[/IMG] :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote] dobry wieczorek:)
  4. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][I][B]:razz:noooo Dealery dzisiaj chyba w drodze;)[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] niestety......dopiero jutro po poludniu.....:shake: a juz myslalam ze jak przyjade jutro to nawiedze Klockowa:diabloti:
  5. no jestes....nareszcie bo mi nudnawo bylo:razz:
  6. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]no patrz byłam..........i nie widziałam penisów:razz:[/I][/B][/FONT][/COLOR] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red]Ale to to pod ogonem Draca widziałam ;)[/COLOR][/FONT][/B][/I] [/quote] zagladalas mu pod ogon:crazyeye: a po cio he:loveu: ?
  7. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:czekałam czy go wypatrzysz:diabloti:[/I][/B][/FONT][/COLOR] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red]Dealerko wróciłam ....jak z tym podgryzaniem pytałaś Barta:razz:[/COLOR][/FONT][/B][/I] [/quote] twierdzi ze walilam po glowie dzis w nocy....:razz: ale jak zasluzyl to co?:diabloti: ale przynajmniej nie gryzlam:) jak tam po pracy ze stadem wrzaskunow?:diabloti:
  8. [quote name='clockwork'] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]to przepowiednia... doopnie ci w krzyżu niebawem :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] noz kiurfaaa znowu?? dopiero co mi dooplo niedawno..ledwo kurna czlowiek z drzewa zlizie i sie wyprosci to lup..klockowa przyjdzie i wrozy....:diabloti:
  9. ja ciem Klockowa ....same penisy masz w chalupie..noooo noooo....:diabloti:
  10. [quote name='Behemot'][URL="http://www.fotosik.pl/"][/URL] Na tym faflu to by samoloty mogły lądować :evil_lol:[/quote] na tym waflu to tylko bita smietanke i owocki polozyc i schrupac:loveu:
  11. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]kopiuje info od pana z godej-godej:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=blue][I]Kot ma złamaną łape jutro do gipsu idziemy[/I][/COLOR][/FONT] [I][FONT=Arial][COLOR=blue]i opuchniete pod grzbietem[/COLOR][/FONT][/I] [I][FONT=Arial][COLOR=blue]nic jej nie bedzie :)[/COLOR][/FONT][/I] [I][FONT=Arial][COLOR=blue]dał jej cos takiego jak morfina i teraz lezy bez ruchu z otwartymi oczami.[/COLOR][/FONT][/I] [I][FONT=Arial][COLOR=blue]dzisiaj dał jakies srodki zeby obrzeku nie bylo czy cos takiego[/COLOR][/FONT][/I] [I][FONT=Arial][COLOR=blue]i dopiero jutro mzoe gips[/COLOR][/FONT][/I] [/quote] no to gut:multi:
  12. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]kotecek żyje... krwawił pół nocy... byliśmy na rentgenie... wygląda że kości bez przemieszczeń... teraz poszli do osobistego weta kota .... ale kotecek nie rusza kończynami, nie podnosi sie... miałczy ... dadzą znać jak wrócą do dom [/B][/COLOR][/FONT][/quote] to daj tez znac jak sie dowiesz....
  13. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_6_6.gif[/IMG]krzyż... widze krzyz nad dilskim [/B][/COLOR][/FONT][/quote] wiedzma cy cus.....ja tam krzyza nie widze ale kazdy widzi co lubi:diabloti:
  14. [quote name='Vectra']no wiesz zawsze tańszy w utrzymaniu taki latlerek niż dog :diabloti:[/quote] taaa i dlatego wersji metryczkowej sie bede trzymac:diabloti:
  15. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]jestem :diabloti: to ja... wasza szara rzeczywistość :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] no nareszcie bo juz mi za jasno bylo...:diabloti:.
  16. [quote name='Vectra']Ćlicznego masz doga , po faflach widać że rodowity :)[/quote] jol Ewcia :multi: rodowity czy robaczywy cholera go tam wie..w metryczce stoi jak byk latlerek....:diabloti:
  17. [quote name='evaxon']:grin: dziendoberek Dilusińscy:loveu:[/quote] dzien doberek Tigriscinscy:loveu: [quote name='Kate I Luka']Siemanko upiękrzona Agusiu :multi:[/quote] chyba klamali z ta maseczka...jestem tak samo piekna jak bylam:diabloti: [quote name='Basia_Sz']Właśnie się zorientowałam, że się jeszcze nie witałam :shake: Heloł :loveu:[/quote] helol:loveu:
  18. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]odbiorca jest niewypłacalny :eviltong:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] a komornikow lubisz?? to takie mile uczynne stworzonka som?:diabloti:
  19. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B] tego też nie mow nikomu :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] bo ze dzwonie zawsze na koszt odbiorcy to juz wiesz?:diabloti:
  20. witam witam :)
  21. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]:eviltong: :eviltong: :eviltong: ale nie mów nikomu...[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] czy ja ci wspominalam ze sie utrzymuje z szantazu....:diabloti:
  22. czy ja tu bylam?? jak nie to dzien dobry a jak tak to...tez dzien dobry:)
  23. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B][COLOR=red]a tera zmykam... umówiłam sie z kolegą....[/COLOR] :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]że zawioze go do weta... bo jego kot.... ćwiczył *******ca i... spadło mu sie... z ósmego piętra :shake:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]bede jak wróce :scared:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] taaa Pawcia nie ma to sie umawia z kolega:diabloti: biedny kotecek:-(
  24. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][I][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:...........ja wiem kto to zgłosił .....sprzedawcy piwa ....za mały obrót mieli:diabloti:[/B][/I][/FONT][/COLOR] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red]Zdążyłam przeczytać:multi:[/COLOR][/FONT][/B][/I] [/quote] Ala ale ty szybko czytasz....respekcik:)
×
×
  • Create New...