Jump to content
Dogomania

agbar

Members
  • Posts

    3035
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agbar

  1. [quote name='madzia i medor']Tak se tu wlozłom :siara::siara:[/quote] nie gwizda mi tu bo przeciag robi:diabloti:
  2. [quote name='bonita'][B]Cześć i czołem [/B] [B]Przyszłąm na kawę :)[/B] [B]Dogo dalej muli i zżera pościki w blogaskach :([/B][/quote] to ja bylam u ciebie na kawie....ale jak bardzo chcesz to ci zrobie:) jak na razie tfu tfu nie zauwazylam zjadania..muli co prawda ale wlaze prawie wszedzie i nadrabiam zaleglosci:) [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]STWIERDZAM POPRAWE NA DOGO... WIęC W TE PęDY NADRABIAM WSJO OD... :HMMMM: 27. kwietnia....[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]czyli plan na całe 8 godzin pracy... jak zdążę to jeszcze tu wpadne[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]HEJ DILERKOWA Z chomiczej galerii.... [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]:multi:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] yol ziom i ja rowniez cie witam w mych jakze skromnych progach:) ty to ladna dziolcha jestes Klockowa :diabloti: [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:mad:ty sie mojego muska nie czepiaj bo cie do wanny nie wpuszcze :eviltong:.[/I][/B][/FONT][/COLOR] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red]I jak tam mleczna kaffa;)[/COLOR][/FONT][/B][/I] [/quote] juz nie bede sie czepiac obiecywam jeno mnie do wanny dopusc plissss:diabloti: kaffa byla dobra aczkolwiek w mej lodowce znajduje sie jeszcze 6 litrow mlecza....iiiiii:diabloti:
  3. [quote name='Pysia']Tych Onych które nie wiedzą ze o nich mowa będą jutro w Jastrzębiu rozstrzeliwać :diabloti: A co? Teraz masz rozwolnienie? :crazyeye::evil_lol:[/quote] teraz mi sie uregulowalo....:razz: aczkolwiek nie wiem czy na dlugo bo sie truskawkow z jogurtem nazarlam....po ogledzinach opakowania stwierdzam iz dzogurt byl z leksza przeterminowany....
  4. bardzo bardzo tesknilam ronilam lzy[img]http://www.mysmilie.de/english/green/smilies/sad/img/003.gif[/img][img]http://www.mysmilie.de/english/green/smilies/sad/2/img/017.gif[/img]dostalam zatwardzenia [img]http://www.mysmilie.de/english/green/smilies/disgusting/img/001.gif[/img] a teraz jesten hepi [img]http://www.mysmilie.de/english/green/smilies/happy/3/64.gif[/img] [img]http://www.mysmilie.de/english/green/smilies/happy/3.gif[/img]
  5. Klocusiowa:loveu: sonce moje jak jam sie stesknila za tobom:diabloti: [quote name='clockwork'][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=blue][B]JESTEM!!! WRóCONA!!!!:multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [B][SIZE=3][FONT=Arial][COLOR=blue]było FAJOWO, SUPEROWO, BEZALKOHOLOWO.... KRóCIUTKO.... ZA KRóTKO!!!![/COLOR][/FONT][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][FONT=Arial][COLOR=blue]poznałam: piesy... dużżżżżżżżżo piesów... no i ich prawnych właścicieli :diabloti:[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=blue] też.... [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=blue][B]byli tez koty... DYNDU DYNDU.. i takie tam...[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [B][SIZE=3][FONT=Arial][COLOR=blue]ZAPRASZAM WSZYSTKICH DO .... VECTRY!!! :diabloti::diabloti::diabloti: WARTO!!! :eviltong:[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/quote] UFFF wrocona nie NAWROCONA [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][SIZE=3][FONT=Arial][B][I]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:a nie miałaś przypadkiem napisać ....NAWRÓCONA....:diabloti:....przecie wsie kościoły w okolicy wypalone:eviltong:[/I][/B][/FONT][/SIZE][/COLOR] [I][B][SIZE=3][FONT=Arial][COLOR=red]DYNDU....DYNDU[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/I] [/quote] Ala ...robi sie niebezpiecznie...za czesto myslisz to co ja....:diabloti:
  6. ja co prawda tej pani nie znam ale kurtura wymaga coby dzien dobry powiedziec:diabloti:
  7. halo Bonita:) wlazlam...widze zdaje sie wszystkie posty od konca kwietnia....no no no poprawa jakas:) to kawe prosze i rogalika z dzemem:)
  8. dzien doberek:) melduje poslusznie ze u nas pada!!! hurrraaaaa...pierwszy raz od ponad miesiaca...moja trawka (sic!) oszaleje ze szczescia:diabloti:
  9. [quote name='madzia i medor']No podobno:roll::roll::evil_lol: Wróciłam wytrymowana, czuję się jak nowonarodzona:grins:[/quote] moje modly pomogly.....a tera se ide ....nie placzcie , wroce jutro...o ile dogo bedzie chcialo wspolpracowac....
  10. [quote name='madzia i medor']Idę się wytrymować:sadCyber:[/quote] bede sie za ciebie siostro modlic....na kleczkach...musze na kleczkach bo Ala mi powiedziala ze bez kleczkow to nie dziala....:diabloti:
  11. [quote name='paula_z']Heloł Dilerkowa :multi: Kope lat ;) Pikne te Twoje kunie, eee, znaczy się chomiczki :p[/quote] Paula:multi: :multi: :multi: to przez Dogo..ja o Was nie zapomlam ino wlezc nie umialam.... moja kochana zara poznala ze to chomiczki....czy ktos ma jeszcze watpliwosci???:diabloti:
  12. [quote name='madzia i medor']Tak też myślałam mła robaczyco:cool1::cool1::cool1::loveu:[/quote] ehhh i znowu takie skomplikowane slowo........''myslalam'':diabloti: KCM:loveu:
  13. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][I][B]:oops:o masz ....nie rozpoznałam chomiczka........to wszystko wina tych kąpieli w wannie:eviltong:;)[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] Alu ty sie tyle nie pluskaj w wannie bo se musk wypluczesz,tzn. polowe...:diabloti: a na przyszlosc : chomik sklada sie z nog -sztuk 4, ogonek -sztuk raz, oczka -para jedna i uchi dwa:diabloti: tak wiec jasno widac ze na zdjeciach jest moja osobista hodowla chomiczkow ....z rodowodem i trymowanych od stopek po uchatka:)
  14. [quote name='madzia i medor']No dobra skoro taknalegasz, to wróciłam:diabloti:[/quote] jakze sie ciesze....tryskam radoscia.....:diabloti:
  15. helol:) sie stesknilam.....jakie fajne foteczki:) i filmik hihi Latam szybko bo nie wiem kiedy dogo mnie znowu znielubieje i ciemnosc ujrze:)
  16. [quote name='madzia i medor']Wychodzę:obrazic:[/quote] no i gdzie ty biedna pojdziesz? kto cie przytuli jak nie ja....ale jak juz poszlas to trudno, wlosow z glowy rwac nie bede:diabloti:
  17. bylam !! widzialam Trolatka!! dogo mnie kocha...wlaze gdzie chce i normalnie widze...jasnosc widze:diabloti:
  18. [quote name='madzia i medor']Buhahahaa:evil_lol::evil_lol::evil_lol: W moim wieku i przy mojej wadze, to normalne:diabloti:[/quote] slowo ''normalne'' z twoich ust to nieporozumienie:diabloti:
  19. [quote name='madzia i medor']A dysz nasionka:diabloti:[/quote] a sama se dysz ...ja sie nie zmeczylam:diabloti:
  20. [quote name='madzia i medor']My się co prawda nie znamy, ale przyszłam popatrzeć na koniki:oops::oops::oops::loveu:[/quote] se zasiej swoje koniki...:diabloti:
  21. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][I][B]:crazyeye::crazyeye::crazyeye:ile kooników[/B][/I][/FONT][/COLOR] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red]Aga zazdraszczam spacerków:razz:[/COLOR][/FONT][/B][/I] [/quote] a gdzie ty tu kunia widzisz:crazyeye: to moje chomiczki som:diabloti: trymowane a jakze... [quote name='bonita'][B]Heloł Dealery :)[/B] [B]Kupiliście sobie nowego pieseczka :loveu:[/B] [/quote] nastepna....okulista proszony....to nie jest piesek i w dodatku jest go wiecej niz jeden:) [quote name='Imbir1']cześć Dealerki:multi: :multi: :multi: chyba dogo mnie dzisiaj lubi, kolejna galeryjka, która odłoniła przedemną swoje posty:cool3: :p śliczne duuuuże pieski cykneliście;) :diabloti:[/quote] zapukajcie a bedzie wam otworzone... kkkurde tak dawno tu nie pisalam ze zapomnialam co mialam napisac Kocham was misie:loveu:
  22. helol Aluuu:) wepchlam sie jakos bo dogo drzwi nie chcialo szerzej otworzyc i zaprawde powiadam ci zmeczylam sie i ide odpoczac:):diabloti:
  23. uffff ...Pysiowa dogo mnie nie chcialo do ciebie wpuscic przez ostatni czas ale bylam twarda:)matko jak ten czas leci...kluseczki zamienily sie w kluchy:loveu:
  24. cd. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/311/a7423f1d213e4ce9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/311/416a9c4da9a694ce.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/256/49eb82660af0fdb5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/311/c170b18eac5cf5d4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/311/23304a740556f0ac.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/311/49ada37d3a4e58ed.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/256/ea1d68fbcd31c198.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...