Jump to content
Dogomania

agbar

Members
  • Posts

    3035
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agbar

  1. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:otóż to tego pani w przedszkolu uczy;)[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] kkkurde a mnie to uczyli ze stala syrenka nad wisla slonce w jej oczach zablyslo...i ze jestem sobie przedszkolaczek...czasy sie zmieniaja...tera przedszkole to jak oboz przetrwania:evil_lol:
  2. [quote name='paula_z']Pewnie tego mleka od wściekłej z przeterminowanymi truskawkami :evil_lol:[/quote] ze jak? truskawki od wscieklej krowy??:crazyeye: niee no takich wynalazkow to nawet tu nie ma :evil_lol:
  3. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:cool3:to siem na foruma nie nadawa:roll:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] aaaa...poczekam poczekam....nie zapomne i sie upomne o mrozaca krew w zylach opowiesc:evil_lol:
  4. [quote name='Alicjarydzewska'][B][I]:razz::razz::razz:[FONT=Arial][COLOR=red]noooo Aguś co ciebie:eviltong:....nie wzruszaj się aż tak zostaw trochę na spotkanko:razz:[/COLOR][/FONT][/I][/B] [/quote] zacisne zeby ....twardym trza byc a nie mietkim:diabloti:
  5. [quote name='paula_z']Widocznie za dużo zjadłaś przed snem, bo Ci się koszmary śnią :evil_lol:[/quote] sugerujesz ze fusow za duzo zjadlam...moze faktycznie nieco przesadzilam.....:diabloti:
  6. [quote name='paula_z']Witaj skandalistko z odzyskanym mózgiem ;) :evil_lol:[/quote] Skandal:diabloti: kkkurde dogo smiga az milo a tu puchy....nadrobilam wszystko i cio?
  7. iiiiiii ale fajnie....zazolcilo sie na calego:loveu:
  8. [quote name='paula_z']:D Skąd wiesz? :crazyeye: Widziałaś mnie gdzieś? ;) :evil_lol: KCM 2 :loveu:[/quote] tiaaaa..przysnilas mnie sie...a potem se w fusach od kawy wrozylam i tez cie tam ujrzalam:diabloti: normalnie SKANDAL :loveu: :loveu:
  9. [quote name='paula_z']:evil_lol: Moja się nie boi, że jej Maksiu potomstwo zeżre ;) Kup se "Skandale" :eviltong: ;)[/quote] sama jestes Skandal:diabloti: KCM:loveu:
  10. umarlas czy co? cho tu i gadaj co i jak..
  11. [quote name='clockwork'] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]tak... kochana... nie dały sie mie wygadac we stolycy więc teraz sobie bede gadać... ile wlezie.... [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]Na zdjęciach jest mój szpetny ryj i nie wyrażam na publikowanie go tak o... na forum :eviltong:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] iiiii tam zaraz szpetny....piekny inaczej chcialas powiedziec:loveu:
  12. wieki cale mnie nie bylo ale to wina dogo:) wiec sie witam bardzo bardzo serdecznie:) cos pustawo tu..hop hop?
  13. ja tu juz dzis bylam.....ale jestem znowu...bo dogo nie ma czkawki i ze szczescia tak se latam po galeriach.....bo nie wiem jak dlugo ten dobry stan potrwa:)
  14. helo kochana ....mam nadzieje ze dobrze sie bawisz:):loveu:
  15. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][I][B];)moge o mojej nie pisać:razz:[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] napisz Ala napisz.....zadam sensacji...lakne sensacji....:diabloti:
  16. [quote name='Pysia']Witajcie :multi: Dzisiaj był dzień pełen wrazeń :) Były dwie ciocie i wyszliśmy na dwór. Położono nas na dywanie na który nieco wcześniej nalała nasza kochana mama :evil_lol: Ciocia Weszka zechciała położyć się na tym mokrym i potem tak pięknie pachniała :loveu: :evil_lol: Jezu ona mnie zabije :scared:[/quote] bedziem cie wlasna piersia ochraniac..watla ci ona ta pierws ale ty tez gruba nie jestes to damy rade:)
  17. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][I][B]:loveu::loveu::loveu:oć cię utulkam Dealerówna:loveu:[/B][/I][/FONT][/COLOR] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red]wiesz że wszystkie drogi prowadzą .....................na Śląsk..;)..a na Śląsku to najlepsiejsze Misie mieszkają w Rybolku i Jastrzębiu:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/I] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red]KCM:loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/I] [/quote] wzruszylam sie[img]http://www.mysmilie.de/english/green/smilies/sad/img/026.gif[/img] brakuje mi slow by wyrazic co czuje.... chyba jestem chora,musialam sie ani chybi stuknac w leb bardziej niz myslalam....mnie braklo slow...MNIE:diabloti:
  18. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][I][B]:razz:to od kawy z mlekiem , słońca czy działeczkę podjęłaś:eviltong:[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] tralalalalalalalalalala bo to wsciekla krowa byla.....tralalalalalalalalala:diabloti:
  19. goopia nie odchudzaj sie...chodz na kawe i ciastko:diabloti: KCM
  20. tralalalalalalaalaaaa tralalalaallaallaalalalalalalalalalalalaaaaaaaa uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu hahahahahahahahah :diabloti:
  21. ja przyjde do ciebie do pracy...:loveu: wypije kawusie a potem zaspiewam dzieciom piosenke o wielbladzie:diabloti:
  22. [quote name='Vectra']nie myśl że zapomniałam o Tobie [FONT=Arial][COLOR=blue][B]:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] kkkurde....trudno:diabloti: nadzieja umiera ostatnia:razz: [quote name='madzia i medor']Okno se zamknij :mad:A nie na mnie winę zwalasz - wstydź się, nie znamy się, a Ty tak się do mnie niładnie wyrożosz:shake::diabloti:[/quote] poszla mi stad siooooo sioooo zadyma za zadyma ...co za baba:mad: ot, czlowiek dobry byc chcial, czasem milym slowem rzucil to sie zara przyssie pijawa:diabloti: [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][I][B]:loveu:wow jak tu słodko .........to od tego mleka:evil_lol:[/B][/I][/FONT][/COLOR] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red]dobra masz mieć ...odstępuję wannę na 1 kapiel;)[/COLOR][/FONT][/B][/I] [/quote] taaaa mleka ci u nas dostatek....oki jedna ale dluuuuuga kapiel i niech mi ktos plecki umyje:diabloti: [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]Dilerko.... [IMG]http://www.mysmilie.de/english/green/smilies/love/3/70.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]doszły mnie słuchy że masz malusieńki rozumek.... taki maciupeńki...[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]i nie powiem Ci że to Ala mi powiedziała, bo nie jestem świń....... :eviltong:[/COLOR][/FONT][/B] dobrze ze mi nie powiedzialas kto ci to powiedzial bo bym sie nie domyslila nigdy...z kim ja ostatnio o mym musku gadalam..hmmmmmm..niech no ja sobie przypomne [B][FONT=Arial][COLOR=blue]aaaaaaaa... i jeszcze sie dowiedziałam rzeczy strasznej... że tam w dojczach masz brodzik a nie masz wanny... a niby w niemcach taki dobrobyt mówią....:shake:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]bidulko- oć do nas- damy Ci sie potaplac w wannie [IMG]http://www.mysmilie.de/english/green/smilies/love/4/83.gif[/IMG][/COLOR][/FONT][/B][/quote] widzisz jakie ludzie goopoty opowiadaja....ja tu na wygnaniu, bez brodzika z lodowka pelna mleka....buuuuu [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][B][I]:mad:[COLOR=red]o[/COLOR] [COLOR=red]masz ....jak w doope wtłukę to nawet Pawciowe smarowanie jogurtem nie pomoże ...powiedziałam że Dealerka dała mi ciutek mózga ...i mi wyplumka przez ucho .....no masz ale cie we Stolycy podmienili[/COLOR][/I][/B][/FONT] [/quote] oooooo i wylajzlo szydlo ze wora......czyli jednak mam musk?? ufff.... [quote name='clockwork'][CENTER]:eviltong: :diabloti: :eviltong: [/CENTER] [/quote] :eviltong: mam moj MOZG!!!plotka byla falszywa:diabloti: [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:evil_lol:i tak KCM :eviltong:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] ja WAS tez....:loveu: [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]eeejjjj... DILERÓWNA KAJ ŻeŚ JE ???? [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]tęskniłam cały dzionek, a tera już leca na chata :placz: :placz: kurna chata... uś mie nie kochosz..... :shake:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] poszlam sie utopic w brodziku....ale ino se leb potluklam ...chyba bardzo se stluklam bo dalej cie kochom:diabloti:
  23. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]:oops: :oops: :oops: znaczy sie... wpadłam Ci we woko i chcesz do mnie nawinąć.... :cool3::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]piękna, cudowna, wspaniała.... ehhh... nie mam żadnych wad... ohhh... SUPER JESTEM!!!! :multi:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] :loveu: :loveu: :loveu: zapomnialas dodac ze skromna jestes tez:diabloti: i za to cie koffam misiu:loveu:
×
×
  • Create New...