-
Posts
3035 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agbar
-
czesc kochani:) fajna wycieczke mialy psiaki...faktycznie Albercik wyglada na oszolomionego ze szczescia.....:loveu:
-
czesc Kasiu...co z tymi psami kurcze, Dili wczoraj zezarl chyba tone trawy, caly dzien nim rzucalo i pol nocy, ale biedny nie umial zwymiotowac....teraz w koncu spi ale cala noc wedrowal i nie spal a ja razem z nim....
-
dzien dober wlascicielko szczesliwego piesa...i kota ..i kotki...:diabloti:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:Pawcio był dziś CAŁY aczkolwiek nie do końca zdrowy u mnie:evil_lol::evil_lol::evil_lol:więc ja nie wiem Dilerówna gdzie dokonujesz odbioru łupu:razz:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] znienacka i bez zapowiedzi przybede i lup odbiore....tylko musze sie Klockowej dopytac czy mi go z dobrodziejstwem inwetarza oddaje...:diabloti: [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:razz:nooo koffana prawdziwne mleko to ty dopiero u nas zobaczysz :p[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] to znaczy takie na ktory pisze MLEKO? a nie jakis MILCH...hehehe:diabloti: [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][I][B]:crazyeye:Dilerówna gdzieże ty:razz:[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] tu jestem, siedzie sobie cicho w kaciku... dzien dobry ludkowie:multi:
-
Dzien dobry ......boje sie cos wiecej powiedziec bo Pysia przyleci za mna i bedzie znowu jakies oszczerstwa rzucac:diabloti:
- 78403 replies
-
[quote name='Pysia']Jezu Klockowa ratuj Pawcia. Ona jest nienormalna :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] Pysiowa ty mnie normalnie reputacje niszczysz.....:diabloti: witam cie Klockowa:)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
agbar replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
witojcie:) gdzies cie wsyslo kobito??- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='dreamer'][CENTER] [/CENTER] [CENTER] [/CENTER] [CENTER] [/CENTER] [CENTER] [/CENTER] [CENTER] [/CENTER] [CENTER][IMG]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries2/1852.jpg[/IMG][/CENTER] [CENTER] [/CENTER] [CENTER] [/CENTER] [CENTER] [/CENTER] [CENTER][IMG]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries2/1856.jpg[/IMG][/CENTER] [/quote] szybko mowie dzien dobry bo tu sie ktos na mnie szczerzy i patrzy spod oka :crazyeye:
-
Witajcie podroznicy:multi:
-
:diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti:
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
agbar replied to bonita's topic in Foto Blogi
dzien dober Kacha:) ciesze sie ze sie udalo wszystko i ze corcia hepi:) -
[quote name='evaxon'] no bo ty ich nie podziwiasz:placz: a ja dzis z TZtembyylismy na rudzkiej gorze i ja nie wzielam aparatu a tam takie suuper widoki sa:placz:[/quote] obroze rogza ale nie bylo rozmiaru :placz: :placz: :placz: :placz:[/quote] skad ty tyle tych lez bierzesz......dzien dober:multi:
-
chociaz cie dzis nie ma to i tak przekazuje sloneczne dzien dobry:)
-
[quote name='Behemot']Mnie interesuje jeszcze jedna rzecz, co do której pojawiają się sprzeczne wersje: czy Ajek rzeczywiście spędził sam na działce 2 dni, bez opieki i jedzenia? Czy ktoś miał w tym czasie go odwiedzić (Tata Kamci?) i nie spełnił swojej obietnicy?[/quote] Behemiocie prawdy sie nie dowiemy bo juz uslyszelismy pare sprzecznych wersji....ja w kazdym badz razie uwazam -bez osobistych wycieczek:evil_lol: - ze to Kamcia i jej rodzina powinni teraz na uszach stawac i dzialac...
-
To tyle dobrze ze nie macie chociaz problemow w schronisku ale szkoda ze nikt sie nie przejal tym ze psiak zwial:mad: . roumiem ze plakaty juz wisza i jak na razie brak odzewu? a czy jest tez np. ogloszenie w jakiejs lokalnej gazecie, albo radiu ,moze psidlo wedrowalo i ktos go ( oby!) przygarnal , moze jaks starsza osoba ktora na plakat nie zwroci uwagi ale moze czyta gazety albo slucha radia..... kurcze to juz ladnych kilka dni....Ajek wracaj chlopie na dzialke!!!
-
[quote name='ferraribox']][COLOR=red][FONT=Arial][I][B]:crazyeye:o masz wypadłam wczoraj stąd ...a tu piją koffaja się Pawciem się dzielą ....no no ciekawie taka impra;)[/B][/I][/FONT][/COLOR] [/quote] Troszkę się pogubiłam kto z kim się dzieli? A co do impry to smutna ci ona trochę:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] dzis jest smutno bo impra byla wczoraj...dzis leczymy kaca:diabloti:
-
[quote name='madzia i medor']Witaj :loveu::loveu::loveu: Wytłumacz mi proszę, po co wstawiłaś te zdjęcia:niewiem:[/quote] a bo sie zleklam...Agga cos ostanio czesto zaglada , jakies pytania o foty zadaje...czepia sie normalnie:diabloti: a ciebie witam tez aczkolwiek bez entuzjazmu:diabloti:
-
[quote name='Agga'][IMG]http://images20.fotosik.pl/338/a1dd13e223d5d6bf.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkgreen]Ależ ma cudowny uśmiech.[/COLOR][/B][/quote] oooo pani moderator przyszla sprawdzic czy dalam fotki....hihi:diabloti: [quote name='paula_z'][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images21.fotosik.pl/283/fee1314f7db19b09.jpg[/IMG][/URL] Śliczny ten chomiczek :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/283/5251a96b48e743a6.jpg[/IMG][/URL] Ten w trafce tyż mnie sie podobuje :p Cześć Aga :lol:[/quote] czesc Paula:multi: cieszkam sie ze ci moja chodofla trymnietych chomikuf przypadla do gustu hehehe:evil_lol:
-
[quote name='Vectra']nie zrobie Ci tej przyjemności :diabloti::diabloti: zostaje TU :diabloti:[/quote] No trudno..zostan...kawe chcesz? obiecuje ze ci do niej nie napluje:diabloti:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
agbar replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Pysia']Przecież zawsze nie może być na mnie :diabloti: Myślisz że chciałam za wiele? :hmmmm: Ja się do niej nie przyznaję :shake: Ty też Alu uważasz że chciałam za wiele?:cool3: Kluchy są jak należy czyli żeberka czuć :eviltong: Mamunia dba i pilnuje chociaż pogryzły ją już i zamęczyły :cool1: Słuchajcie !!! Stała się rzecz cudna !! A było to tak: Kupiliśmy półmetrową siatke aby ogrodzić Trolom teren bo zwiedzały stanowczo za wiele:mad: I jest jeszcze Szelma która przecież nie może siedzieć sama w domu jak kurduple są na wybiegu ... Załozyliśmy więc siatke i przyniosłam pierwszego lepszego Trola. Okazało się ze to Ballada ;) Oczywiscie jak zobaczyła Szelme to dawaj do siatki i wąchać ;) Szelma z pewną dozą nieśmiałości z drugiej strony. A ze nie widziałam objawów agresji i nerwów to po jakimś czasie wzięłam małą na ręce i postawiłam między łapami Szelmy. Powąchała i...NIC!!!!! :multi::loveu: Oczywiście nie zamierzam pozostawiać samą Szelme i maluchów na dworze nawet na moment. Ale przynajmniej będę miała wszystko na oku ;) I nie jestem w strachu że jakby tak Szelma zechciała podnieść swoją ciężką doope i przeskoczyć to zje od razu małe ;) Szelmusia została przy Balladzie wycałowana, wyściskana i wychwalona pod niebiosa :loveu:[/quote] brawo Szelmusia:multi: kochana cioteczka:loveu: -
[quote name='Vectra']Ty to nazywasz mleko :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :diabloti: przecież to woda zabarwiana na biało :cool1:[/quote] jestem obzarta jak slon i nie chce mi sie z toba gadac..paszla won:diabloti:
-
prosze Alu jest i MLEKO:diabloti: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/339/18436df9cc1ee971.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/283/61c2a956bdf61bc0.jpg[/IMG][/URL] koniec:diabloti:
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/338/a1dd13e223d5d6bf.jpg[/IMG][/URL]
-
odpoczywajacy w trawie... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/283/5251a96b48e743a6.jpg[/IMG][/URL]