-
Posts
3035 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agbar
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][I][B]:razz:no co ty chałupy nie sprzątałam ...posprzątam jak się towarzystwo do domu rozjedzie:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] nasi goscie juz pojechali....na szczescie oni nie brudza to nie musze tera sprzatac:diabloti:
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]ej ty... małolata.. łikend!!! pijemy!!! :knajpa:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] do mnie? malolata???? co za komplement nooooo:loveu: to sie napije z toba nawet.....:diabloti:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
agbar replied to arima's topic in Foto Blogi
tiaaa ......Mamba Samba Rumba i Czacza....:diabloti: -
dalej ani widu ani slychu??????nikt nie widzial Ajka....?
-
[quote name='butterfly15']siemka.... dopiero po raz pierwszy weszlam na ten watek.... do Kingi: odezwij sie... wszyscy tu tyle mowia ale nie jestesmy az tak zle nastawieni... nie boj sie napisac...prosze... :( przedstaw swoja wersje a co do tego ze miałaby miec malo lat... no glos ma taki ze nei pasuje na tyle lat ale spotakam sie z nia na wystawie w Łodzi (5 maja) z jej siostra i tata. Byla wporzadku :) na gg i przez smsy tez... nie wiem co sie stalo :( teraz tzn. dzis powinna wrocic z wycieczki z Krakowa... tak mi pisala ze tam jest.... kom ma wylaczona... na gg jej nie ma.. eh.... to co tu przeczytalam... nie moge uwierzyc... :([/quote] no to znowu klamala...bo podobno z wycieczki wrocila juz wczoraj....
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]:diabloti:haj li haj lo haj la... haj li haj lo haj la.... :beerchug:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] zas sie nawalila....:diabloti:
-
[quote name='goldenka245']Nie da sie nie da!:angryy: :eviltong:[/quote] a czy ja mowilam ze sie da:diabloti: [quote name='madzia i medor']:evil_lol: Jeteś wiedźmą:evil_lol: [/quote] potraktuje to jak komplement:evil_lol: [quote name='madzia i medor']Dijejowa od rzeżuszki - hallo, hallo - WYCHODZĘ, ale wrócę:diabloti: :diabloti: :diabloti: , powinnam bynajmniej:hmmmm:[/quote] no ja nie wiem czy mam sie cieszyc czy bac....:razz: [quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]czesc wrócilam.....[/B] [B]cieszysz sie???:diabloti:[/B][/quote] poczekaj sprawdze.......tak ciesze sie:diabloti: [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:-(ćwiczyłam ....nie da sie polizać łokcia ...własnego ma się rozumieć:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] Alu a czyje jeszcze probowalas lizac??? chalupa wysprzatana???:diabloti:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]witanko dziewczyny[/I][/B][/FONT][/COLOR] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red]Tak pojechałam na Bezludzie .....i mam 1 FOTĘ:placz::placz::placz:Ozzulka bo baterie 2 komplety były rozładowane ...ja mojego syna wytrymuje i wypcham:mad:[/COLOR][/FONT][/B][/I] [/quote] zrob to:mad: trudno dawaj 1 (slownie jedna ) fote:diabloti:
- 78403 replies
-
[quote name='madzia i medor']Ja Cię już poważnie proszę - zmień ten zakichany podpis:evil_lol:[/quote] ale Madzia zobacz kurde jaka w naszym kraju pieknym jest sila slowa pisanego....:diabloti: prawie kazdy kto przeczytal sprobowal to zrobic...a ja siedze i sie smieje....:diabloti: jestem diabelkiem....:oops:
-
[quote name='madzia i medor']Już nic, możesz sobie iść:diabloti:[/quote] uprzejmie zapytowuje czy reflektujesz na kopa w doopalona?:diabloti:
-
tesknilas:diabloti: a zdjec nie dawaj...po co??? przeca sa na pierwszej stronie jakies psy....:diabloti:
-
[quote name='madzia i medor']Przyszłam powiedzieć, że WYCHODZĘ:diabloti: Z wiedźmami się nie zadaje:shake: :shake: :cool1:[/quote] Zegnam.... [quote name='paula_z']Witaj wiedźminko dijująco-sprzątająca :p[/quote] Witaj mamuniu rozwydrzonego doroslego dziecka:) [quote name='madzia i medor']Dijejjowa chodź tu na chwileczkę - tylko szybko:razz:[/quote] czego zas chcesz babo?:diabloti: informuje ze ukonczylam konserwacje mieszkania i nawet dwa okienka umylam..kurde ale dostalam szwungu...chyba jeszcze poprasuje....:razz:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
agbar replied to arima's topic in Foto Blogi
Piekna wycieczka....taka szkoleniowa....:evil_lol: -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
agbar replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Pysia'] Dobra - dam te fotki :) Właśnie wchodzą na serwer ;)[/quote] oj Pysia....:shake: jeszcze jest szansa ze bedzie im tak dobrze na tym serwerze ze go nie opuszcza:diabloti: -
[quote name='Vectra']ruszaj się :diabloti: ap ap ap :diabloti:[/quote] kochana :loveu: tak mnie zmobilizowalas ze ruszam do boju....
-
Alu! jestem! i witam cie goraco i serdecznie...:loveu: :loveu: :loveu: i odpalam mopka i lece sprzetac bo ktos mi starsznie nabrudzil w moim chatku puchatku.... a ty gdzie sie podziewasz??? na bezludzie pana meza wyciagnelas?:)
- 78403 replies
-
[quote name='Vectra']też Cię nie lubię :loveu: :loveu: :loveu::diabloti: a teraz paszła do sprzątania :diabloti: za mietłe i do dzieła :diabloti:[/quote] juuuuuzzzzz...peeeeeeedzeeeee.............jeszcze minutka....
-
czesc nienormalna:loveu: przyszlam se do ciebie moze mnie Tu taka jedna WEKTRA nie znajdzie:diabloti: gdzie sie wloczysz znowu he?:razz:
-
[quote name='Vectra']też zapale , kawe mam :diabloti: i posprzątane mam :diabloti:[/quote] jestem u siebie....i pale....mmmm..kawa kawa..dobra kawa nie jest zla i ja ciebie tez kkkkocham Ewuniu i nie opuszcze cie NIGDY:loveu:
-
[quote name='Vectra']ja już dziś sprzątałam :cool1: wystarczy :diabloti: a to można bardziej oszaleć :crazyeye: :crazyeye: :diabloti: BU !!! :diabloti:[/quote] maupa zlosliwa jestes i tyle ci powiem o! mam jeszcze duzo czasu...zapale...kawe se jeszcze zrobie....mam czas..tylko spokojnie..opanuje ten zywiol...spokojnie....
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
agbar replied to arima's topic in Foto Blogi
Pysia nie dawaj fot..po co? znowu beda jeczec i wzdychac i przeciag robic...:diabloti: przeciez wiadomo ze Trolki sa slodkie i kochane i milusie....:loveu: -
czesc matko odfrunietego syna:) swietny fotoreportaz...normalnie sie wzruszylam..a najbardziej sie roztkliwilam przy placeniu za parking..:placz:
-
[quote name='Vectra']jadę o 20 więc jeszcze tu posiedze z Tobą :diabloti: :diabloti:[/quote] czy za znecanie sie nade mna nic zaprawde nic ci nie grozi? ja oszaleje:diabloti: zamiastt siedziec pomoglabys mi chatke puchatke posprzatac..bo czasu coraz mniej tralalalalala.....
-
masz juz program arystyczny przygotowany na jutro?:diabloti: Witaj kobieto pracujaca:multi:
-
witajcie panienki i kobiety:diabloti: