Jump to content
Dogomania

agbar

Members
  • Posts

    3035
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agbar

  1. [quote name='Imbir1']moja szefowa, spędziła wczoraj kilka godzin na pogotowiu, miała kleszcza do wyciągnięcia, wbił jej się pomiędzy półdupkami:diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] widze ze nie bylo ci jej zal :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  2. dzien dobry Imbirowa:multi:
  3. :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: bylam tu:diabloti:
  4. Witam cieplutko:loveu:
  5. witajcie siostry :diabloti:
  6. dzien doberek Kasiu:) jak samopoczucie ?:)
  7. [CENTER][img]http://www.mysmilie.de/smilies/lieb/2/44.gif[/img][/CENTER]
  8. [quote name='Imbir1']Witaj Kasiu i Gastonku:multi::multi::multi: kurcze te cholerne kleszcze, Imbir jeszcze nie miał w tym roku, za to ja tak:angryy:[/quote] hmm..u nas to samo...ja mialam Dilski nie....czuje sie atakowana:evil_lol: aaa no i dzien dobry Kasiu:)
  9. czesc kobieto nie tanczaca....jak przyjade to ci zmontuje te rure:diabloti:
  10. nic?.........zero odzewu? najmniejszego chocby sladu??.......
  11. [quote name='madzia i medor']Oszukujesz bidnego chopa - ma rację, jakbyś budziła, to by nie zaspał:evil_lol: :evil_lol: :diabloti: Dijejowaaaaaaaaaaaaaaa, sialalalalaaa, tra lalal aaa, lallaaa - wróciłam - pijemy :diabloti: :knajpa:[/quote] [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][I][B]:placz::placz::placz:bosz ...zaginęła ...i z kim ja będę spać ...................[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] nie..no bo jeszcze pomysle ze za mna tesknilyscie:razz:
  12. goopia nie spij tyle bo zmadrzejesz:loveu:
  13. [quote name='Vectra']z przyjemnością się z Tobą zamienie :loveu: :loveu: :loveu: zacznuj go budzić tak do północy :diabloti: akurat ok 4 się dobudzi :diabloti:[/quote] ooo to fajnie masz hihi, widze za bardzo ci on chetny do wstawania....:evil_lol:
  14. [quote name='Vectra']Rafał jedzie do Poznania o 3 i mam go obudzić :diabloti: więc się kłaść nie zamierzam :diabloti: cieszysz się :loveu: :loveu: :loveu:[/quote] taaaaa........ja go obudze a ty sobie idz:diabloti:
  15. [quote name='Vectra']no to jestem :diabloti: :diabloti: :diabloti: i będę do wieczora :diabloti: :diabloti: :diabloti:[/quote] to znaczy do ktorej?? to ja pozniej przyjde:diabloti:
  16. [quote name='evaxon']oo jaki ładny kwiatek na dzien dobry :) witanko :)[/quote] witam:multi: [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]hajli haj lo hajla...... :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]pozdrówka dla TWOJEGO Pawcia :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] dziejuje bardz przekaze :diabloti: [quote name='Vectra']DŻEM :diabloti: :diabloti: :diabloti: tęskniłaś :loveu: :loveu: :loveu:[/quote] yyyyy.....nie bardzo:diabloti:
  17. [quote name='Kate I Luka']Dobri den Aga, dzięki za kfiotka :P [IMG]http://images21.fotosik.pl/287/9dce4188dd382a2d.jpg[/IMG][/quote] dobri den...:) [quote name='malawaszka'][IMG]http://images20.fotosik.pl/338/a72b24e4901d2186.jpg[/IMG] ufff dobrze, że to do psa niepodobne bo jeszcze bym pomyślała, że bokser :evil_lol: aaapsiiikkk :diabloti:[/quote] ano pokraka jaks czworonozna mi w kadr wlazla...:razz:
  18. Macie kfiatka ode mnie na dzien dobry:) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/287/9dce4188dd382a2d.jpg[/IMG][/URL]
  19. [quote name='AlKil']Dzień dobry! :lol: nadrabiamy zaległości...:roll:[/quote] dzien dobry:) jakie zaleglosci? to chyba nie u mnie:razz:
  20. [quote name='Kate I Luka']Hejka chmielowa księżniczko :loveu: Siostruniu, czy z Tobą już lepiej?[/quote] to z nia moze byc lepiej:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :diabloti:
  21. Medorowa !!!!!!!!!!!!!! bacznosc!!!!!!!!!!!:diabloti:
×
×
  • Create New...